PDA

View Full Version : Имали фенове на риболова?



Lisan
19-03-2007, 13:53
Лисан с брато на риба, провалени от руската техника.

raitchev
19-03-2007, 15:25
красота :D
е като изключим проблема в което има и малко чар...

virusalfa
19-03-2007, 15:55
Е и аз съм фен на риболова :wink: Ама снимки нямам,щото няма риба :lol: Аре ако има още фенове,събирайте се и след забраната -но дефилето елате да хвърлим за сом :idea:

bass
19-03-2007, 16:21
Аз съм с акт за бракониерство :oops:

Vandera
19-03-2007, 16:23
е айде де.само да мине забраната и сме там :)

Lisan
19-03-2007, 16:54
Аз съм с ваз,рибата не е най важна номера е купон да става.

Mury
19-03-2007, 20:35
Аз съм с ваз,рибата не е най важна номера е купон да става.

А бре мнооо джиджан свитчер имаш а :lol: :lol: :lol:

virusalfa
19-03-2007, 21:13
По-миналата седмица на жабе един хвана клен 1.600кг,над половин метър,преди кресненското дефиле :roll: Мряната кълве на "зеленка"

virusalfa
20-03-2007, 22:42
На Бутковския гьол(в Гърция)-на няколко километра след Кулата сега ще почнат да излиза сезонно каракуда по 30см парчето :!: Всичкото рибар от Петрич натам се изнася :idea:

Bobo
20-03-2007, 23:27
А у рибарника над самоков излизат Пъстърви японки по 3.900кг :wink:

Забраих да кажа че кълвът на "канибалчета" :wink:

BatVas
21-03-2007, 09:31
На Бутковския гьол(в Гърция)-на няколко километра след Кулата сега ще почнат да излиза сезонно каракуда по 30см парчето :!: Всичкото рибар от Петрич натам се изнася :idea:

Бащата пък хвана на въдица в Дунава едно Амурче 18 кила, а за миналата година и Сомче 22 кила - трябва да видя снимките да постна нещо. Май имаше и на някакви щуки 6-7 кила миналтата година - беше му вървежна явно и имаше слука - ей от кога не съм ходил на риба с него, пуста му работа :(

П.П. Бащата вика . че аз съм бил жабар , а не рибар щото не съм бил от търпеливите. :roll:

Lisan
21-03-2007, 10:37
На Бутковския гьол(в Гърция)-на няколко километра след Кулата сега ще почнат да излиза сезонно каракуда по 30см парчето :!: Всичкото рибар от Петрич натам се изнася :idea:

Бащата пък хвана на въдица в Дунава едно Амурче 18 кила, а за миналата година и Сомче 22 кила - трябва да видя снимките да постна нещо. Май имаше и на някакви щуки 6-7 кила миналтата година - беше му вървежна явно и имаше слука - ей от кога не съм ходил на риба с него, пуста му работа :(

П.П. Бащата вика . че аз съм бил жабар , а не рибар щото не съм бил от търпеливите. :roll: :lol: Батвас,бащати е много прав,защото на тези с италянските коли им вика така.

BatVas
21-03-2007, 10:40
На Бутковския гьол(в Гърция)-на няколко километра след Кулата сега ще почнат да излиза сезонно каракуда по 30см парчето :!: Всичкото рибар от Петрич натам се изнася :idea:

Бащата пък хвана на въдица в Дунава едно Амурче 18 кила, а за миналата година и Сомче 22 кила - трябва да видя снимките да постна нещо. Май имаше и на някакви щуки 6-7 кила миналтата година - беше му вървежна явно и имаше слука - ей от кога не съм ходил на риба с него, пуста му работа :(

П.П. Бащата вика . че аз съм бил жабар , а не рибар щото не съм бил от търпеливите. :roll: :lol: Батвас,бащати е много прав,защото на тези с италянските коли им вика така.

Па той ми вика така от както бях на 7 години. Ама въбще не се бях замислял за връзка с колата - сигурно той е предопределил да карам италианка - той бащата опелджия :?

bass
21-03-2007, 10:41
:lol: Батвас,бащати е много прав,защото на тези с италянските коли им вика така.
Се се чудя поради кво невежество викат на италианците "жабари", като най-вече французите наблягат на жабе'ата в кухнята :P :P :P

Bobi_33
21-03-2007, 10:44
:lol: Батвас,бащати е много прав,защото на тези с италянските коли им вика така.
Се се чудя поради кво невежество викат на италианците "жабари", като най-вече французите наблягат на жабе'ата в кухнята :P :P :P

Като невежеството за Умрелцедес и всички останали......

bass
21-03-2007, 10:50
А, аз нямах предвид обидния характер на закачаката, а нейната достоверност :-)
Иначе за простотиите от тоя тип е ясно на кво се дължат :-)

А по отношение на риболова - не съм си намокрял дупЕто от сумати време, а много ме разтоварва тая работа. Всъщност ходя заради атмосферата и квото рибе фана, после го пускам, че не обичам речна риба нещо (освен разни моруни, ма таквоз не съм ловил). Общо взето рибите, които ям, кълват на двайстолевки, не на глист :-)

Lisan
21-03-2007, 11:03
А, аз нямах предвид обидния характер на закачаката, а нейната достоверност :-)
Иначе за простотиите от тоя тип е ясно на кво се дължат :-)

А по отношение на риболова - не съм си намокрял дупЕто от сумати време, а много ме разтоварва тая работа. Всъщност ходя заради атмосферата и квото рибе фана, после го пускам, че не обичам речна риба нещо (освен разни моруни, ма таквоз не съм ловил). Общо взето рибите, които ям, кълват на двайстолевки, не на глист :-) :roll: Взимаш лятото 3-5дни отпуск и те водиме за сом,па ако имаме късмет може и да хванеме.

bass
21-03-2007, 13:47
Благодаря за поканата :) Само дето не се знае дали въобще ще съм в България тва лято...

blagun
21-03-2007, 15:39
Гледайте, пък ние каквъв шаран хванахме преди години на Искъра :shock:
смнката е лоша, че е от вестника снимана и с гсм, ама се визда колко е голям :D
Ето мацката първо :D

Neokill
05-05-2007, 16:02
Днес у голямото солено гьол фанахме към 12-13 кила рибоци, бяхме трима джедая. Малко попчета малко сафрид абе квото даде морето го извадихме :wink:

virusalfa
05-05-2007, 20:09
Утре сутринта отивам на Бистрако,изкарали са добър сом на грозд :wink:

MUROMAN
06-05-2007, 13:07
еееииииии аз много обичам да ходя за риба ама като рибарче съм гола вода ,но имам много мерак.така ,че ако някои батко ме вземе под крилото си и ми покаже това -онова никака няма да се сърдя.и ако хвана някоя риба -ОК ,ако ли не купон да става на гьола. :D

JORDANGT
12-09-2007, 23:36
Бях 1 седмица на Дунава и Еленският Балкан.Студ и дъжд 6 дни и ето го резултата

vikoalfa
13-09-2007, 00:23
Данчо що си толкоз сериозен на снимките :lol: