PDA

View Full Version : на днешния ден!



nightroller
06-11-2014, 00:06
от много време не съм писал тука но сега не мога да не споделя с вас

на днешния ден преди 7 години си купих първата и засега единствена Алфа - Алфа 166 2.4 дизел фейслифт ... тогава това беше първия фейслифт във БГ въобще (ако не се брои конверсията на Милано Моторс) тази кола и до днес ме радва и въпреки, че е дизел ми доставя невероятно удоволствие всеки пък като я шофирам! - та равносметката е - 7 години около 80 к километра и освен задължителната смяна на консумативи и поддръжка не съм сменил по нея нищо освен жила за ръчна спирачка и десен горен носач ... Обичам я!!! тази кола ме кара да живея !!!

nightroller
06-11-2014, 00:32
Благодаря на моите приятели, които тогава ми помогнаха в избора - Пинко (Иван Мутавчиев), Лъки (Иво Стойков), Валжо (Валери), Коки (Никола Цокев), Тони Енев, Гиги (Георги Пайчев), Ранобудниче (Горица Българанова) и специални поздрави на Нено Калъчев (Нео) и Антон Мурджев (Мъри) !!!
Благодаря на всички ви !!!

ecotronic
06-11-2014, 09:42
Хубави думи :)

На днешния ден се завръщаш и със стария си ник :)

PS:

В деня на оная проклета градушка твоята кола ли беше паркирана до моя блок - на ул. Абоба?

Mury
06-11-2014, 16:20
Благодаря на моите приятели, които тогава ми помогнаха в избора - Пинко (Иван Мутавчиев), Лъки (Иво Стойков), Валжо (Валери), Коки (Никола Цокев), Тони Енев, Гиги (Георги Пайчев), Ранобудниче (Горица Българанова) и специални поздрави на Нено Калъчев (Нео) и Антон Мурджев (Мъри) !!!
Благодаря на всички ви !!!

Баце пиеш ли си хапчетата майка,нещо много нсоталгия и откровения,кво става с теб ?????????:super::super::super::super: Кога ще пием бира ????

nightroller
07-11-2014, 00:42
Хубави думи :)

На днешния ден се завръщаш и със стария си ник :)

PS:

В деня на оная проклета градушка твоята кола ли беше паркирана до моя блок - на ул. Абоба?

ecotronic не, моята кола си беше паркирана на Богдановец защото я извадих от гаража за да взема малкия от яслата с нея понеже идеше буря ... е то ква буря дойде не е истина ... само като я видях и сълзите сами тръгнаха :(

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:28 ----------


Баце пиеш ли си хапчетата майка,нещо много нсоталгия и откровения,кво става с теб ?????????:super::super::super::super: Кога ще пием бира ????

Баце Мури, язе пием хапчета, алкоол и секви такиви а за бирата знаш съм винаги навит !!! само кай кога и къде и ида !

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:30 ----------


Хубави думи :)

На днешния ден се завръщаш и със стария си ник :)

PS:

В деня на оная проклета градушка твоята кола ли беше паркирана до моя блок - на ул. Абоба?

ecotronic, бро, колата ти я виждам всеки ден, добре е преживяла камъните :) понеже винаги си купуваме бира от магазинчетата под вас :) ние сме контигента на градинката до Хепи-то ;) там сме целия квартал :)

ecotronic
07-11-2014, 00:59
ecotronic, бро, колата ти я виждам всеки ден, добре е преживяла камъните :) понеже винаги си купуваме бира от магазинчетата под вас :) ние сме контигента на градинката до Хепи-то ;) там сме целия квартал :)

Въпреки, че държа рекорда по каръщина на табла, в градушката извадих нещо като късмет. Колата ми беше паркирана на 5 - 6 метра от източно от блока и под една череша. А градушката биеше косо с посока запад - изток, та пораженията са минимални, на фона на това, което видях другаде.

А за феновете на таблата ще обясня в какво се състои рекорда ми:

Играем гюлбара и играта се развива по следния начин:

1 - Първо хвърляне за противника ми - чифт 5 - ци (единствения зар с който от първо хвърлане може да ми сложи пул на тройката и той го слага.

2 - Мое първо хвърляне -чифт тройки.:shutup:

3 - Той хвърля 5 и 6 и изнася пул

4 - Мое второ хвърляне - чифт тройки.:wallbash:

5 - Той хвърля пак някакъв голям зар (не чифт) и изнася още един пул близо до мен.

6 - Замятам трети път...........познахте....пак тройки.:crybaby:

7 - Той хвърля чифт единици и ме затапва отвсякъде

8 - Аз вдигам високо ръце е се предавам, без да съм се докоснал до пуловете.....:priest:

nhg
07-11-2014, 01:55
Хм
Като прочетох заглавието на темата и автора си помислих за една случка с въпросната 166ФЛ и един тир/ремарке на остър завой която ми беше разказал...
Хубаво е когато хората се радват така купчината железа, наречена 'кола'

nightroller
09-11-2014, 22:07
Хм
Като прочетох заглавието на темата и автора си помислих за една случка с въпросната 166ФЛ и един тир/ремарке на остър завой която ми беше разказал...
Хубаво е когато хората се радват така купчината железа, наречена 'кола'

да Нико, тва се случи на една от фибите от Сечен Камък към Габрово :) цялата предница беше под прицепа на тоя ТИР, който сечеше фибата по вътрешна тангента :) мани беше голямо приключение ...

nhg
10-11-2014, 08:43
Сега пътя го асфалтираха добре (не че е по-широк де)

@найтролъра: идваш ли си към Трявна отвреме-навреме?

nightroller
23-11-2014, 18:40
Сега пътя го асфалтираха добре (не че е по-широк де)

@найтролъра: идваш ли си към Трявна отвреме-навреме?
Скоро не съм идвал ... къщата там западна яко (нямам време да я поддържам) ама тя е деянила към 200 години ще издеяни още две три ;) тва лято се надявам да изкараме едно лято там :)