PDA

View Full Version : ДОВЕЧЕРА !!!!



alfa_romeo_forever
15-11-2014, 13:10
Нека всички подкрепиме КОБРАТА довечера :strong: защото той найстина заслужава да е шампион !!! Може би това ще е най-голямото Българско постижение от 94-та година насам !!! :bg: :bg: :bg:

HACCP
15-11-2014, 14:25
:respect:+1 :bg:

old alfist
15-11-2014, 16:10
Всички го подкрепяме: AC/DC - Thunderstruck (http://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM)

alfa_romeo_forever
15-11-2014, 21:59
Малко остава аз съм готов с бирата и картофите !!! време е за битка ! :hehe:

lordliness
16-11-2014, 01:16
Жалко че загуби. Първите два нокдауна го извадиха от кондиция и не успя да се възстанови. Много тежки удари понесе. Играта му с краката беше лоша.

digitalundgrd
16-11-2014, 01:37
Много ме е яд :( Защитата според мен определено куца на Кубрат. Трябва му и малко повече скорост.

ecotronic
16-11-2014, 02:49
Аз мисля, основният проблем беше психологическият. След толкова много хъс, жажда и увереност за победа да те свалят 2 пъти в първите няколко секунди, това ти идва като гръм от ясно небе и трябва да имаш желязна психика за да успееш да го преодолееш и продължиш.
Оставам с усещането, че това момче толкова беше жадно за победата, че подцени противника си.

Много жалко, но това е реалността.

alfa_romeo_forever
16-11-2014, 09:10
Аз пък мисля че нашия се представи много достойно но напълно сбърка стратегията ... :no: Защото кличко в 5тия рунд започна да бави играта започна да се изморява и това трябваше да е стратегията на нашия да го измори и после е по лесен ... Не знам дали сте гледали мача му с Поветкин ,защото кличко от 6-7 рунд на горе беше повече от умрял няма издръжливост той , Но Уви нашия пък има брадичка :stretcher:

lordliness
16-11-2014, 09:26
Каква психика? След такива удари спира да мисли, вече няма тактика, единственото, което мисли е как да остане прав, продължава първосигнално, сваля гарда по ниско, видяхте лошата игра с краката, не ги отлепяше от ринга, вече не чува треньорите.
Нокдауна в първите секунди предреши мача.
Много тежки удари, след тях това вече не беше Кобрата, който познаваме.
Пет рунда срещу Кличко е постижение.
Кубрат е един достоен мъж..
Колко пъти си се бил екотроник?

Zlobich
16-11-2014, 10:06
Кличко си е играч,направи си играта и победи.
Кубрат,не успя да го победи,но съм горд,че стигна до там.
Скоро не се бях вълнувал така както на снощния мач.
Нова телевизи съсипаха удоволствието от мача с тези скапани реклами:shoot:
Браво на нашето момче,все пак видяхме визитка и на двамата боксьори,според мен прегоря,толкова се изприказва толкова се изписа.
Желая му успех,и да продължава да мачка.

code
16-11-2014, 10:06
Мачът реално беше свършил в 1-я рунд, Кличко се чудеше какъв театър да направи за да може Кубрат да остане на крака! Когато става въпрос за над 20млн приходи да изиграеш мач половин рунд си е голям фал.

lordliness
16-11-2014, 10:15
Кличко си е играч,направи си играта и победи.
Кубрат,не успя да го победи,но съм горд,че стигна до там.
Скоро не се бях вълнувал така както на снощния мач.
Нова телевизи съсипаха удоволствието от мача с тези скапани реклами:shoot:
Браво на нашето момче,все пак видяхме визитка и на двамата боксьори,според мен прегоря,толкова се изприказва толкова се изписа.
Желая му успех,и да продължава да мачка.

Рекламите в почивките наистина съсипаха удоволствието. Гледайки почивките виждаш доста неща за боксьора.

alfa_romeo_forever
16-11-2014, 10:20
Рекламите в почивките наистина съсипаха удоволствието. Гледайки почивките виждаш доста неща за боксьора.

Определено беше глупаво това с рекламите ... изнерви ме максимално , някои е платил страшно много за да се излъчват тогава :humpx:

ФЕРАРИСТ
16-11-2014, 10:52
Последния боксов мач който гледах за повече от 10 мин мисля че беше когато Тайсън отхапа ушото на Холифийлд, и то щото тогава случайно бях пред тиви.....
Подаден на масовата истерия викам дай довечера да гледаме, все пак наш хайван не е стигал толкова далече.......
Като някой дето не разбира особенно от бохинг видях че:
- Кличко спечели заслужено(чесно или не принципно е без значение, аз не бях изненадан че правеше тънкажи, ако Пулев е бил изненадан зле за него.....
- Кличко направи много по малко излишни движения и изобщо удари който да отнемат от енергията му без да имат нужния ефект......
- Като цяло Пулев преди и по време на мача направи доста селски изпълнения, тва да застане на 1 крак и прочее е несериозно на мач от такова естество.....мое на нас като българи да ни изглежда забавно и зрелищно, но принципно е смешно за тия дето сериозно гледат на нещата.......ся цирка с пресконференцията и ръкавиците не го коментирам, щото медийте доста преекспонирват нещата, монетата има две страни, а подобен сейр не е чужд на българския манталитет така че не бих се учудил и ако не е точно така както ни се представя.......
Кличко не показа и гримаса от момента в който излезе, а Пулев беше видимо ядосан от клинчовете който К му правеше, със сигурност го е изнервил......каквато му е била и целта......
Сори, ама така не се става шампион......

lordliness
16-11-2014, 11:20
Определено беше глупаво това с рекламите ... изнерви ме максимално , някои е платил страшно много за да се излъчват тогава :humpx:

Така е , професионалния бокс е пари преди всичко друго.

RUNNING WILD
16-11-2014, 11:22
като цяло на мене тоя мач не ми хареса особенно,беше тактическа битка а Кличко буташе като сумист кобрата,беше тактическа битка,то е ясно че и двамата преди да се срещтнат са си изгледали мачовете с другите противници и са слушали съвети но не е сигурно че това ще им е поведението,от бокса може да се затъпява от удари в главата но това е интелигентен спорт свързан с бързина рефлекси как да се пазиш как да удариш къде с каква сила и в кой момент,другото е че ако много играеш с крака и подскачаш си най уязвим когато подскочиш треснат ли те си аут,нокаута може да ти го причини дете с детска играчка ако те перне по главата,има една слуз 1 см растояние която ти пази мозъка да не се опре в черепа и при рязко разклащане точно това се получава не е нужно да е силно просто да е рязко,в тила също,от автомобилна катастрофа също може да си в нокаут никъв проблем виждал съм го,удара не идва от големи ръце или здрави удара идва от големината на гърба и бързината,изнасяш силата от краката и я предаваш по гърба рамото и в ръката,в фехтовката е същтото поне съм тренирал и ми е ясно,познавам хора 90 килограмови който като праснат някой си е за болница буквално,ние може да си разсъждаваме ама да излезнат най добрите един срещу друг си е божа работа кой какво ще направи в тоя момент,да си боксьор е характер,с сигурност има много таланти по училища и улици но не всеки може и рискува да се пробва,на мене ми хареса интервюто на Кобрата накрая.

alfa_romeo_forever
16-11-2014, 12:10
Нека си го кажем така колеги , не сме дораснали още за това равнище , все още не сме . :shutup:

lordliness
16-11-2014, 12:11
Механизма на нокаута е удар, долна челюст, нерв и гейм овър. Достатъчен е и лек удар.
В случая нашия го свалиха със страхотен удар в скулата. Не бих се учудил, ако има фрактура.
Все едно го блъсна товарния влак.

alfa_romeo_forever
16-11-2014, 13:58
Не се и учудвам , не на празно се изписаха много статии че е в болница .. :-?

ecotronic
16-11-2014, 14:36
"Пулев е преминал медицински прегледи на скенер, които са показали, че той няма счупвания по лицевата част на главата и вътрешни поражения, а само рани и хематоми, които са обработени."

http://www.gol.bg/boini-sportove/2014-11-16/kobrata-bez-schupvaniya-sled-sblasaka-s-klichko

alfa_romeo_forever
16-11-2014, 16:50
Видях го да, значи е ок . Да продължава все така резултатите ще дойдат :pokey:

Kuku
16-11-2014, 17:30
В началото на мача, още в първи рунд, когато Пулев нанесе сериозен удар и Кличко се олюля за секунди, беше повратната точка в двубоя - от там нататък мача беше предрешен и Пулев беше обречен!
Просто Кубрат изпусна момента да приключи всичко или поне да си осигури победата на по-късен етап....
Победата на Кличко си е напълно заслужена!
За добро или лошо това е урок за Кубрат и се надяваме да извлече поука, за да постигне така желаната победа и титла в близко бъдеще :)
Едно голямо БРАВО!!!

Dob4i
16-11-2014, 17:53
Гледал съм всички мачове на Пулев, в снощния той не беше на себе си. Още от първия рунд беше много хаотичен и без стратегия, не пазеше гарда, това не е неговата игра. Двата нокдауна в първия рунд му дойдаха в повече. Явно психиката му неиздържа. Мисля, че тази загуба ще го направи по добър занапред. Евала за това, което направи, за мен той е един достоен българин !

alfa_romeo_forever
16-11-2014, 18:40
Гледал съм всички мачове на Пулев, в снощния той не беше на себе си. Още от първия рунд беше много хаотичен и без стратегия, не пазеше гарда, това не е неговата игра. Двата нокдауна в първия рунд му дойдаха в повече. Явно психиката му неиздържа. Мисля, че тази загуба ще го направи по добър занапред. Евала за това, което направи, за мен той е един достоен българин !


Напълно съгласен не подходи правилно към мача срецу толко опитен съперник не се влиза на атака от началото ! Би се мъжки нашето момче но едва ли ще получи още едим мач срещу Украинеца ... :comphits:

old alfist
17-11-2014, 11:52
Според мен, тръгна пренавит.
Много хора го подкрепяха и даваха кураж преди двубоя, включително и хората в залата по време мача.
В желанието си да се докаже, прегоря, и това му изигра лоша шега.

ShoxXx
17-11-2014, 12:06
Нашият определено не е от категорията на Кличко. Още преди 3 години, когато нямах хал хабер от бокс казах, че Пулев няма силен завършващ удар. Сега по стечение на обстоятелствата поназнайвам малко повече и определено фактите отново са такива. Пулев няма удар, който да разклати най-сериозните в тежка категория, докато сами виждате, че всеки удар в главата му е жестоко омекване на краката за нашия. Пуснете си мачове и на Витали и на Владимир и вижте на колко бой носят и те и най-вече противниците им.

Хубаво е, че българин стигна до ниво претендент за световната титла, дори е прекрасно, но след две седмици отново ще има футболен мач Реал - Лудогорец и нещата горе долу ми се припокриват.

Иначе за Пулев и Кличко, така или иначе втори такъв мач няма да има, което повечето хора, които разбират малко повече от бокс го знаят много добре, нека сме доволни от постигнатото от Кубрат и да се надяваме, че това няма да е края на кариерата му.

old alfist
17-11-2014, 12:46
Тежките категории винаги са ми били малко скучни - гледаш ги само замахват и се прегръщат и извъднъж някой се пльосне в нокаут, докато в леките има игра с крака, разни технични удари, множество нокдауни и при двете страни.

lordliness
17-11-2014, 13:02
Но пък нац. отбор по футбол постигна заслужен и малко очакван успех срещу Малта в София- 1:1
Да поздравим момчетата!

pace
17-11-2014, 13:26
http://fakti.bg/sport/120926-maik-taisan-tolkova-tap-mach-ne-bah-gledal?utm_source=mobilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage
Мнението на Маики :)...........по-интересен няма и да види....

ecotronic
17-11-2014, 21:12
За друго не знам, но знам, че не знае, как да губи това момче.

http://www.dnevnik.bg/sport/2014/11/16/2420465_kubrat_pulev_v_sofiia_klichko_ne_zaslujava _uvajenie/

Трудно се вписва в представите ми за спортист.

old alfist
18-11-2014, 14:40
Този Кличко, ако беше го подхванал някой от селските пъдари в с.Коиловци, край Плевен, сигурно щеше да си легне сам в нокаут, за да се спаси - все още помним схватката преди 2г., с едни френски комадоси, които се бяха объркали и се приземиха в селския бостан.
Когато местните ги напънаха на бой, елитните части, вдигнаха ръце и започнаха на викат "Туристо, туристо" - едвам ги спасиха в Окръжната болница.

Maximus
22-11-2014, 21:38
Нашият определено не е от категорията на Кличко. Още преди 3 години, когато нямах хал хабер от бокс казах, че Пулев няма силен завършващ удар. Сега по стечение на обстоятелствата поназнайвам малко повече и определено фактите отново са такива. Пулев няма удар, който да разклати най-сериозните в тежка категория, докато сами виждате, че всеки удар в главата му е жестоко омекване на краката за нашия. Пуснете си мачове и на Витали и на Владимир и вижте на колко бой носят и те и най-вече противниците им.

Хубаво е, че българин стигна до ниво претендент за световната титла, дори е прекрасно, но след две седмици отново ще има футболен мач Реал - Лудогорец и нещата горе долу ми се припокриват.

Иначе за Пулев и Кличко, така или иначе втори такъв мач няма да има, което повечето хора, които разбират малко повече от бокс го знаят много добре, нека сме доволни от постигнатото от Кубрат и да се надяваме, че това няма да е края на кариерата му.

Нашият определено е в категорията на Кличко, просто мачът се случи по кофти за него начин.
По стилистиката ти на писане разбирам, че разбираш единствено от футбол. Цитирам "Силен завършващ удар":laughing1:, футболна терминология.
Пулев носи повече на бой и от двамата братя, но откъде можеш да го знаеш ти.:), като основно гледаш 23 ма на зелен терен.:)
Колега, в тежката категория няма футболна логика, там един гол решава целия мач, нямаш време за поправка после, така стана и с Пулев, но това не означава, че при втори мач нещата отново ще са такива.
Кличко е велик боксьор, но в никакъв случай Пулев не е по-слаб от него.

Furious 155
24-11-2014, 14:38
Съмнявам се някога да има втори мач Пулев-Кличко.

Maximus
27-11-2014, 22:03
Това не пречи на Пулев да вземе някой от поясите, а това е най-важното.

alfa_romeo_forever
28-11-2014, 19:31
Това не пречи на Пулев да вземе някой от поясите, а това е най-важното.



Колега подписа ти е от филма The Gray нали :) Ако от там си го видял , супер. Филма е много як ;) :metal:

ivailo rachev
02-12-2014, 13:40
Малко късно влизам в темата,но нека се изкажа и аз.Да кажа,че съм бил боксьор е силно казано,но съм минал и през този спорт и горе-долу съм наясно.Първо Кубрат е много добър играч,но както някой писа по-горе на този мач той не беше на себе си.Много подцени Кличко,още от началото той нямаше гард,той държа ръцете си настрани.Е с този гард няма да стигне далеч срещу противник от класата на Кличко.Ако беше се пазил повече Кличко след 6-тия рунд умира и вече не знае къде се намира,това трябваше да стане.И както казахте не е важно да удариш силно,важно е да уцелиш там където трябва.И да психиката е много важна,още след първия нокдаун Кубрат е започнал да си мисли на ум как пада.Трудно е за всеки боксьор като падне веднъж в нокдаун да запази самообладание.Е това му беше грешката гарда,явно си помисли,че може да играе като Мохамед Али без гард.

pace
03-12-2014, 13:31
Съмнявам се някога да има втори мач Пулев-Кличко.

И да има,резултата ще е същия.....

Maximus
10-01-2015, 22:14
Чудя се защо избраха Григор за спортист на годината. Днес се видя, че е далеч от най-добрите. Пулев игра на финал за световния връх. Григор дори не игра на мастърса в Лондон.
Странно.

Bobo Markov
11-01-2015, 01:56
Чудя се защо избраха Григор за спортист на годината. Днес се видя, че е далеч от най-добрите. Пулев игра на финал за световния връх. Григор дори не игра на мастърса в Лондон.
Странно.

покажи на тия хора как са мяташ, как го бараш, колко са раздаваш !:metal:

alfa_romeo_forever
16-01-2015, 15:15
покажи на тия хора как са мяташ, как го бараш, колко са раздаваш !:metal:

axaxa Оооо Да Оооо да ! Криско Беатс :hump:

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:14 ----------


Чудя се защо избраха Григор за спортист на годината. Днес се видя, че е далеч от най-добрите. Пулев игра на финал за световния връх. Григор дори не игра на мастърса в Лондон.
Странно.

Защото колега въпреки всичко Гришо спечели и няколко турнира ... а това не е малко .

talaz
23-02-2020, 01:19
Дионтей Уайлдър срещу Тайсън Фюри: Най-чаканият реванш в света на бокса е днес! КОЙ ЩЕ СТАНЕ В 5.00-6.00ч.ДА ГО ГЛЕДА??

fredo
13-03-2020, 10:51
Дионтей Уайлдър срещу Тайсън Фюри: Най-чаканият реванш в света на бокса е днес!

КОЙ ЩЕ СТАНЕ В 5.00-6.00ч.ДА ГО ГЛЕДА??
Аз го гледах и не съжалявам въобще че си жертвах съня, за да го гледам. Никой не очакваше от Фюри да нокаутира Уайлдър. Тези които бяха за Фюри мислеха че той ще бие по точки, а то какво стана Фюрито го отупа като брашнян чувал!
Сега следващия голям мач ще е Усик срещу Чисора. Според мен Усик е силно прехвален, Чисора има голям шанс да го ступа, знаем колко силно удря Чисора. Все пак Усик си е фаворит де.
20-ти юни Джошуа срещу Кобрата: моето мнение е, че Джошуа е големия фаворит в мача, впрочем повечето боксови специалисти смятат така, ето тук са събрани мненията на няколко боксьора и специалисти - https://betcredo.net/joshua-pulev/, само Боб Аръм казва че Кубрат ще бие! Но аз смятам че Кубрат Пулев си има своите шансове, които не са никак малки. Пулев има най-добрия джаб в тежката категория! Отделно нашия е супер умен боксьор и повечето му мачове го доказват, само в злощастния мач срещу Кличко тръгна да се бие на живот и смърт и го ступаха. И до днес не проумявам защо избра тази тактика тогава...