PDA

View Full Version : Искам да ви споделя най-новата ми страст ...



alfa_romeo_forever
18-11-2014, 15:24
Колеги , тези дни си сложих едно резонаторно гърне и резултата мен много ми харесва дано и на вас ви хареса :pimp: . Когато карам нормално не бучи но като я настъпя и ..... :big_bow_down: Точно такъв резултат исках .

Приятно гледане .

https://www.youtube.com/watch?v=kUI3tvDfTg4

dimitar_vd62
18-11-2014, 20:15
Моята схема е две резонаторни гърнета отдолу, на мястото на катализатора.Като за едното използвах катализатора, отлязах тази част в която бяха питите и накрайника го заварих за останалата част която си е резонаторно гърне, даже с вата.На края махнах варела и сложих още едно резонаторно.Без нищо отдолу само на тръба си беше ебати кефа, ама на магистралата олеле майко.

ecotronic
18-11-2014, 20:36
А аз удостоверявам това, че колата на Митака звучи страхотно, въпреки, че лично аз обичам моторът да е по-тих.

Но това е, защото аз съм по-пенсионер а той е по-гъзар :)

alfa_romeo_forever
18-11-2014, 22:01
И на мен втория катализатор е направен точно по същия начин който и ти казваш , другото което исках да кажа че за дълъг път е тихичка , разбира се докато не мина 3к обороти и започва да ми ръмжи нещо и иска още и още :boxing: :go:

dimitar_vd62
18-11-2014, 22:03
На колегата добре звучи.Обаче е нафтъ...ма пък има и турбо...добре е, да и се кефи.

п.п.На дълъг път е приятна за ухото, първия опит беше за мазохисти.

alfa_romeo_forever
18-11-2014, 22:20
Ем то колегата ти е адаш , радвам се че ти е харесало :Yeeeehaaa: :Yeeeehaaa: :Yeeeehaaa: