View Full Version : SRS aibag
ivopifeca
05-12-2014, 09:41
Здравейте колеги имам питане относно срс и аибега вчера 1 от така наречените силиконови мадами ме засече и наби пред мен рязко спирачки и съответно при мойто спиране не можах да спра и се ударих в нея с около 10 12 км резултата беше огънах предния капак и счупух решетката дето е между фаровете та въпроса ми е нормално ли е да не се отвори еарбега а при самия удар осетих нали как ме придърпва колана и този срс сега трябва ли да се смени. моята кола а146 1.9 жтд 2000година
Аз доколкото знам пиропатрона има някаква годност, така че може и да му е изтекъл срока и е нормално да не се отвори... ;)
Мисля че имаше някаква граница, под която не се отваря. Важно е не толкова скоростта, с която си се ударил, а ускорението при удара.
ivopifeca
05-12-2014, 22:09
а има ли някаде отделна букса за диагностика на самия еирбег и този пиропатрон
Има букса - зад декоративната кора над жабката
Powered by vBulletin® Version 4.2.3 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.