PDA

View Full Version : алфа 6 чувал ли е някой за такава



vamfan
24-03-2007, 22:09
колеги, някой чувал ли е за алфа 6 2,5 дизел 5 цилиндъра, мисля че е 82г. щото ми трябва предно стъкло. ама на всякъде ми казват, че такава кола не съществува. аз им викам ела я виш ей тука пред магазина е , и немогат да ми намерат стъкло. ако някой има идея каде да звънна в софия да питам. разбрах , че е нещо поръчкова и са произведени малко броики затова не вярвам по моргите да намера. тази е произведена 86 и номера на деигателя и е 3787, значи ли че от 82 да 86 са произведени само толкова бройки?

Abarth
25-03-2007, 00:54
колеги, някой чувал ли е за алфа 6 2,5 дизел 5 цилиндъра, мисля че е 82г. щото ми трябва предно стъкло. ама на всякъде ми казват, че такава кола не съществува. аз им викам ела я виш ей тука пред магазина е , и немогат да ми намерат стъкло. ако някой има идея каде да звънна в софия да питам. разбрах , че е нещо поръчкова и са произведени малко броики затова не вярвам по моргите да намера. тази е произведена 86 и номера на деигателя и е 3787, значи ли че от 82 да 86 са произведени само толкова бройки?
Няма такива глупости,че е поръчкова и т.н.,просто е дост стар модел и вече е позабравена,спада малко към ретро автомобилите,но е страхотна кола :) Не са били ограничени бройките,но намирането на стъкло ще е трудна задача,май ще трябва да говориш със стъклар ;)

MainaCore
25-03-2007, 02:50
vamfan знам за кой ти трябво стъклото :) и наистина алфата си е някъв лимитед едишън ;) обаче едва ли ще се намери такова стъкло :(
ако някой може да помогне да пише

vamfan
25-03-2007, 12:54
в преговори сме с една фирма дето огъва стъкла за хладилни ветрини, ама не е много сигурно още

koolio
25-03-2007, 13:00
Шо шо, сладолед ли ще продавате в Алфата? :crazy:

vamfan
25-03-2007, 15:44
Шо шо, сладолед ли ще продавате в Алфата? :crazy:
не просто си имат машина за рязане и огъване на стъкла от тези дебелите, дето не се чупят лесно, ще се лепне и едно брониращо фолио и готовоооо... е поне такъва е идеята де :D

KGB
25-03-2007, 20:51
Шо шо, сладолед ли ще продавате в Алфата? :crazy:
не просто си имат машина за рязане и огъване на стъкла от тези дебелите, дето не се чупят лесно, ще се лепне и едно брониращо фолио и готовоооо... е поне такъва е идеята де :D

Колега, в блока до нас има една такава....колата за съжеления е оставена на произвола на съдбата...може да пробвам да намеря собственика и направо да я купите цялата ако искате.

vamfan
26-03-2007, 21:03
Шо шо, сладолед ли ще продавате в Алфата? :crazy:
не просто си имат машина за рязане и огъване на стъкла от тези дебелите, дето не се чупят лесно, ще се лепне и едно брониращо фолио и готовоооо... е поне такъва е идеята де :D

Колега, в блока до нас има една такава....колата за съжеления е оставена на произвола на съдбата...може да пробвам да намеря собственика и направо да я купите цялата ако искате.
АМИ АКО ГО НАМЕРИ6 СВИРКАИ, да видим ква ще я свършим

pumukle
27-03-2007, 11:18
Няма кво да търсим собственика.....дай да ходим да сваляме джама довечера, че да помогнем на човека!

vamfan
28-03-2007, 20:24
НЕ чЕ ДАВАМ ЗОР ИМА ЛИ РЕЗУЛТАТ :?: