PDA

View Full Version : Грешка от светлини?



voododoll
15-12-2014, 09:56
Здравейте,

Досега ми светеше жълта крушка с удивителна за крушките на задния рег номер. Но гаснеше след 5 минути след тръгване. Сега свети постоянно, независимо колко време карам.

Прегледах всички фарове, къси, дълги, мъгли, габарити, задни, мигачи, фарове и единствените несветещи са въпросните крушки на задния рег номер. Ще ги сменя тея дни, но ми се струва странно, досега да светеше 5 мин а сега през цялото време, малко в стил "Абе земи ги смени ти казвам, бе!"

А също свети и снежинка "Possible ice on the road" но тя се маха над 3 градуса като стане.

myato
15-12-2014, 10:18
Това със снежинката си е нормално, мисля че беше под 3 градуса да излиза при палене за да те склати да караш разумно, че може да налетиш на поледица.
На номера си провери и масите на крушките,защото може сега да са изгорели, а преди да са били с лоши маси и по някое време да са светвали.

Mury
15-12-2014, 11:06
Здравейте,

Досега ми светеше жълта крушка с удивителна за крушките на задния рег номер. Но гаснеше след 5 минути след тръгване. Сега свети постоянно, независимо колко време карам.

Прегледах всички фарове, къси, дълги, мъгли, габарити, задни, мигачи, фарове и единствените несветещи са въпросните крушки на задния рег номер. Ще ги сменя тея дни, но ми се струва странно, досега да светеше 5 мин а сега през цялото време, малко в стил "Абе земи ги смени ти казвам, бе!"

А също свети и снежинка "Possible ice on the road" но тя се маха над 3 градуса като стане.

Първоначално леко прекъсват,после изгарят напълно,затова ти свети сега постоянно,а преди за малко.

voododoll
15-12-2014, 12:07
ще ги сменя тея дни