PDA

View Full Version : Проблем с фабричното радио на 156



just_marto
29-01-2015, 22:14
Здравейте хора,

Радиото ми иска код, който го имам, но когато реша да го въведа не мога. Четох тема, в която хората нямат кода, но не и такива, на които не им позволява да въведът кода. Някой знае ли какъв точно ми е проблема и какво трябва да се направи?

Благодаря предварително! :)

nickgaidarov
29-01-2015, 22:26
...

just_marto
17-02-2015, 18:50
Хора пиша за да ви потвърдя, че метода "работещ двигател ~1 час + включено радио (да показва чертичките)" работи. След приблизително един час, на мястото на чертичките изписа CODE и може да почнете да въвеждата вашият код за радиото. След това остава да си оправите настройките на вашето радио и да слушате любимата музика без проблеми. :) Това е от мен, за повече инфомарция, ако нещо съм пропуснал да обясна най-добре на ЛС, защото няма да следя темата.

Поздрави!

nikotm
17-02-2015, 19:28
Първо извинения на колегата че ползвам неговата тема.Си-ди-то ми се побърква докато е студено.:heavy_cry:То прескача,песните ги почва от 20-тата секунда пращи и шуми и горе-долу след час работа запява перфектно.Според вас от какво може да се получава това:dunno::dunno:.Окото е почистено и промяна няма никаква.Благодаря.


поздрави:Николай.

dansguardian
17-02-2015, 19:51
Смажи моторчето, което върти диска, както и паралелите, по които се движи главата със смазка за микромеханика. Навремето със смазочен спрей на TEXACO смазвах мотора на скенера на лазерните принтери, в следствие на което спираше да вие и изкарваше около година. Смазката е със супер нисък вискозитет и прониква навсякъде.

tym56
25-02-2015, 22:23
Колеги, CD-то ми не чете дискове. бихте ли дали съвети? И ако е за почистване на оптиката как се сваля радиото?