PDA

View Full Version : Анулиране на каско?



voododoll
02-02-2015, 11:39
Днес ми отказаха да ми платят щетата, при неясни мотиви. Ще ходя сега да видя кое му е неясното, точно.

Обаче възнамерявам да се откажа от техните услуги. Някой занимавал ли се е с анулиране на каско, и възстановяване на цялата или частично на застрахователната сума?

ivopetrov_1982
02-02-2015, 12:18
към кой ти е каското?

voododoll
02-02-2015, 13:55
армеец

бях, мотива им е абсурден. не съм ги оведомил в седем дневен срок че колата е моя, и седят и се чудят как са ми я регистрирали те самите при тях, като полицата не била на мое име

ivopetrov_1982
02-02-2015, 14:04
след като си прехвърлиш колата на твое име трябва да ходиш при тях за да я снимат отново.мале и тея се изчекнаха:prescription: и аз имам проблем понеже новата колата е застрахована към лев инс и моя приятел "уж" застраховател сега ме убеждава да я прехвърля към армеец понеже нямала пищяща аларма та сега се чуда какво да правя:drunk: ако ти е на разсрочено плащане направо спри да внасяш парите и всичко се прекратява:-D

sasho_n2
02-02-2015, 14:52
Съвет - не я прехвърляй към Армеец.
Моят опит само до тук е следният - след градушката, ходих и си заведох щетите, общо 8 детайла. След това имах дребни забележчици по няколко детайла и така или иначе ще се боядисва, ги заведох и тях. За две драскотинио се заядоха, че щели да се опарят само с полиране и ми писаха детайлите за "Мат" ( Ясно ми е , че това е временен ефект). За другите три детайла, които бяха очевадни проблемите (надиране с ключ), са ми писали във възлагателно писмо, че следва да има самоучастие ( очаквам от довереният сервиз какво би било самоучастието). След като питак защо трябва да бъде така - казаха ми, че съм завеждал много щети и поради тази причина.....Просто съм мноооого разочарован от Аремеец.

voododoll
02-02-2015, 14:53
след като си прехвърлиш колата на твое име трябва да ходиш при тях за да я снимат отново.мале и тея се изчекнаха:prescription: и аз имам проблем понеже новата колата е застрахована към лев инс и моя приятел "уж" застраховател сега ме убеждава да я прехвърля към армеец понеже нямала пищяща аларма та сега се чуда какво да правя:drunk: ако ти е на разсрочено плащане направо спри да внасяш парите и всичко се прекратява:-D

бягай от армеец, далече! преди бях към булинс и всичко ставаше много бързо и точно, а полицата беше на името на баща ми.

в армеец всичко е супер мудно и с недомлъвки.

не е на вноски, утре ще ходя да пусна молба за прекратяване на полицата.

ако си гледал филмчето с 12те подвига на астерикс е така се чувствам в армеец като отида.

santo_traficante
02-02-2015, 15:27
След като няма смяна собственост по полицата в срока описан по общи условия може да те отсвирят със щетата.
Ако си мислиш че по другите ЗК не е същото:whip:

Съвет от мен! Сключвайте полици през брокер или агент който е в час със дадена ЗК знае как се завеждат щети и т.н. Не само да ти събере парата а ти да търчиш сам да се оправяш и да ядеш тоягата:-D

stelt
02-02-2015, 15:47
бягай от армеец, далече! преди бях към булинс и всичко ставаше много бързо и точно, а полицата беше на името на баща ми.

в армеец всичко е супер мудно и с недомлъвки.

не е на вноски, утре ще ходя да пусна молба за прекратяване на полицата.

ако си гледал филмчето с 12те подвига на астерикс е така се чувствам в армеец като отида.


Те и да ти прекратят полицата - пари няма да ти върнат.

Mury
02-02-2015, 16:10
Що се занимавате с доказано некадърни и пълни с нещастници и малки вратички компании,там са и Армеец,Булстрад,БулИнс и т.н...................В момента читавите компании са 2,Уника и Алианц,обаче Уника се изпедерастиха и те с некво самоучастие по 100 лв. на заведен детайл,и бързо бягах от тях,нищо че бяха коректни и платиха 3400 лв. щета на 59-та за градушката.:pp::pp::pp::pp:

voododoll
02-02-2015, 16:30
Те и да ти прекратят полицата - пари няма да ти върнат.

в общите им условия пише, че при предсрочно прекратяване се връща сумата която остава по полицата, и в случай че няма производства, каквото и да значи това!

stelt
02-02-2015, 21:54
Аха, ама ти не си титуляр по полицата :prescription:

sasho_n2
03-02-2015, 08:29
Е как 100 лв. ма детайл самоучастие - това е безумие, при положение, че ноядисването на детайл, без отстъки, в добър сервиз е около 200 лв, т.е. ти да си платиш половината цена???? А дали ще ти приспаднат половината от премията тогава?:picnic:

ivopetrov_1982
03-02-2015, 10:24
в армеец с алфата бях доволен:big_money: всичко си платиха след природното бедствие :cheers: но ми писна да пълна гушата на некви застрахователчета:wierdo:

Mury
03-02-2015, 10:34
в армеец с алфата бях доволен:big_money: всичко си платиха след природното бедствие :cheers: но ми писна да пълна гушата на некви застрахователчета:wierdo:

Не ми казвай,че си караш бехенвехена без каско !!!!! :cry::cry::cry:

Naiden777
03-02-2015, 11:58
в армеец с алфата бях доволен:big_money: всичко си платиха след природното бедствие :cheers: но ми писна да пълна гушата на некви застрахователчета:wierdo:

Аз от няколко години, правя и каското само в Армеец. Имах няколко различни щети, които съм завеждал и всичко е било наред, а и най-важното парите са стигали да си оправя колата. Като цяло съм много доволен от тях.

ivopetrov_1982
03-02-2015, 12:28
Не ми казвай,че си караш бехенвехена без каско !!!!! :cry::cry::cry:

с каско е но при лев инс:cheers: стария собственик там го е направил,но на разсрочено плащане и сега ме навиват да я прехвърля към армеец:wierdo:

voododoll
03-02-2015, 15:20
Проблема не ми е армеец а това че някой техен служител си е спестил думи. Купих колата на 2.09 , полицата е от 1.09 а колата е снимана и регистрирана по полицата за каско на 4.09. но никой не ми е казал че трябва да си издам някакъв добавък към полицата. според служителя в деловодството им, не е трябвало да я снимат а да ме върнат за добавъка и тогава да я снимат. но те не са ми казали. аз ги питах, проблем ли ще е полицата да не е на мое има, и техния чифут ми каза "не баце , бичи си така, нема пробуеми". за ташак въпросния служител вече не бил техен служител. според деловодството мога да пусна молба и да ми оправят нещата и след това да пусна отново за щетата. ама тва ми звужи като няколко дена отпуска...

Mury
03-02-2015, 17:07
с каско е но при лев инс:cheers: стария собственик там го е направил,но на разсрочено плащане и сега ме навиват да я прехвърля към армеец:wierdo:

Мен ако питаш,бегай далече и от двете,ама ти си знаеш !!!!!!! :whistle::whistle::whistle:

П.С.По-горе писах кои са най-добрите варианти в момента,а и Алианц дават доста добри цени на коли около и над 10 г.,и са единствената компания,която дава доверен сервиз за коли над 10 г. :whistle::whistle::whistle:

П.С.2.Фиатката я застраховах там на 6000 лв.,премията е 350 лв. с доверен сервиз,+ 30 лв. еднократно за каско асистанс-обаждаш се и те прибират до най-близкия град.

santo_traficante
03-02-2015, 17:58
П.С.По-горе писах кои са най-добрите варианти в момента,а и Алианц дават доста добри цени на коли около и над 10 г.,и са единствената компания,която дава доверен сервиз за коли над 10 г. :whistle::whistle::whistle:

Тц не е вярно:Tease:
има и до 17 год. има и такива без ограничение на годините:whistle: Кво ги хвалиш толкова направи две щети при тях и ще те видя при подновяване как ще търсиш друга ЗК.

rusiq86
03-02-2015, 18:45
Аз преди си правей каско само в ЛевИнс, но след малко проблеми и вече 3-та година само в Армеец.
Нямам проблеми, плащат си, доверено сервизче, възлагателно писмо...
Не съм имал противоречия с тях, но винаги регестрирам макс 3 щети...няма оскъпяване следваща година.
Но винаги след продажба на колата, трябва да се направи добавък и да се снима колата, това е така при всяка ЗК.

vovata
03-02-2015, 19:52
Двата служебни буса са в Армеец, и двата през 2014 имаха по една щета, и двете щети бяха отказани !
Мотив - били стари щети :screwy:
От 4 години застраховките се правят при тях !
Личната кола- никога в Армеец

sasho_n2
04-02-2015, 08:28
Въпреки, че е малко извън темата, във форума има ли човек, който да се занимава със застраховки ( имам в предвид не просто да посредничи, а когато например има проблем с дадена щета по каско, да се занимава и лично да отиде и да ми заведе щетата)?

DiStefan0
04-02-2015, 09:32
Питай santo_traficante тука .. той е доста вещ в тези неща и съм сигурен, че ще знае за подобна услуга .. ако има такава. Би трябвало да има де ..

Mury
05-02-2015, 15:53
Тц не е вярно:Tease:
има и до 17 год. има и такива без ограничение на годините:whistle: Кво ги хвалиш толкова направи две щети при тях и ще те видя при подновяване как ще търсиш друга ЗК.

Ами вече са направени няколко по две щети при тях,няма проблем при подновяването !!!!!!!!! :butt::butt::butt::butt:

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:50 ----------


Двата служебни буса са в Армеец, и двата през 2014 имаха по една щета, и двете щети бяха отказани !
Мотив - били стари щети :screwy:
От 4 години застраховките се правят при тях !
Личната кола- никога в Армеец

Армеец отказаха и на бащата на Доблото една щета,с някакви малоумни мотиви,че бил шофирал по път,който е извън държавната пътна мрежа,а става въпрос за пътя от Сливен нагоре към Карандила !!!!!!!!!! Не ми се разправяше,направо не им платихме следващата вноска и я преместихме в Уника,те си платиха градушката като пичове.После онея от Армеец звънят и питат,защо сме спряли да плащаме,да не сме обидени,аз направо ги напсувах и им затворих !!!!! :shoot::shoot::shoot::shoot:

Walker
07-02-2015, 23:14
Питай santo_traficante тука .. той е доста вещ в тези неща и съм сигурен, че ще знае за подобна услуга .. ако има такава. Би трябвало да има де ..

Също и Az4o - http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=165
Аз съм при него и съм доволен.