PDA

View Full Version : имам нужда от помощ от вас, загубеняци!



Bobo Markov
14-02-2015, 22:32
батки имам нужда от помощ - сега съм сериозен - трее подмладим мой човек Оги той на 61 години има жена по-млада от него с 20 години много е готин и е шеф на сценаристите на "Господари на Ефира" обачееееее яко се е сдухал че е дрът :( моля Кайо да го повози с ГТА-то, ако може Мордохай му дръпне една от неговите речи или нещо подобно ... баси не знам дали може да го освестим ама пича си заслужава... много младее външно и има детенце на 3 годинки и не знам що се е сдухал :(:(

mordohy
14-02-2015, 22:41
Ами давай го!
Я кажи нещо повече за него и защо се е сдухал!
Може да е нещо дребно

Bobo Markov
14-02-2015, 22:58
Ами давай го!
Я кажи нещо повече за него и защо се е сдухал!
Може да е нещо дребно

Иво, сдухал се е щото има син на 22 години и са е в няква луда криза сина му кво ше прай и т. и т.н. а малкот му детенце е пак син ама на три и жена му се е сдухала че той се сдухал че е дърт па той готин пичага ама и той се сдуха яко ... а де сам да го навия ще ти дойдем на гости за един час той същия кът тебе много истории много опит ама се сдухал

иначе приятелчето на 61 години главен сценарист на Господари на Ефира и на Пълна лудница яко интелигентен и умен преди пиел много сега не пие и т.н. според мен има нужда от малко свеж полъх у живота си освен жена му де, която е голям пич ама и тя, като всяка жена покрай него и тя се сдуха :(

mordohy
14-02-2015, 23:07
Ами то и моят е на 22 и щерката ми е на три, ама какво от това?!
Сина учи и се очертава като мене работохолик, а малката е нещо пощуряла тия дни и няма оправяне.
Много неща са нагоре с главата, ама аз сега какво да направя. Правя толкова, колкото мога. И пак толкова пия.:beer:

dimitar_vd62
14-02-2015, 23:16
Дай го тук аше му вържа опашка , татуси му прайм, разни синджири кабси ръкавици с кръстове го водим на бира и мацки да слуша асидиси.Аааа, сдухал съ, аз ко да кажа кат има стра баба на главата руса жина и дъщеря дет не съм я виждал от двайсе дена щот е при кандидат зетя и не знай кое е у нас и кое у вас.

Bobo Markov
14-02-2015, 23:26
Благодарско, аз че ви кажа как ше го внедря в Алфа Ромео нещата малко да са освести че не знам що го е замацал зловещо

Кайо
15-02-2015, 01:38
Дай го по-скоро,че ГТА-то заминава......

DiStefan0
15-02-2015, 07:35
Епааааа акко така мое да лекувате .. елате другата седмица до тука, че имам неколко плитко заровени индианеца дето требе да им се помогне :flirt:

V@K@T@
15-02-2015, 07:44
Хах щом ще се возим на GTA и на мен май взе да ми става лошо нещо ...

Liminat
15-02-2015, 16:52
батки имам нужда от помощ - сега съм сериозен - трее подмладим мой човек Оги той на 61 години има жена по-млада от него с 20 години много е готин и е шеф на сценаристите на "Господари на Ефира" обачееееее яко се е сдухал че е дрът :( моля Кайо да го повози с ГТА-то, ако може Мордохай му дръпне една от неговите речи или нещо подобно ... баси не знам дали може да го освестим ама пича си заслужава... много младее външно и има детенце на 3 годинки и не знам що се е сдухал :(:(

Сдухал се е щот е умен и си знае, че е свършил вече.
И няма как да е различно, щом на тез години все още не познава батко си- Иван Манев- Превеликия. Само той може да му помогне.
Другите само стойте настрани и не се бъркайте, да не объркате нещо.

Бобби
15-02-2015, 21:02
Сдухал се е щот е умен и си знае, че е свършил вече.
И няма как да е различно, щом на тез години все още не познава батко си- Иван Манев- Превеликия. Само той може да му помогне.
Другите само стойте настрани и не се бъркайте, да не объркате нещо.
Ама много си праав Иване.....нема как да направиш втора серия на живота си....дори и да имаш средства....годините са си години.....тоя филм не съм го играл, ....гледал съм го няколко пъти с различни герой....ама края е един и същ.....

Liminat
15-02-2015, 22:43
Ама много си праав Иване.....нема как да направиш втора серия на живота си....дори и да имаш средства....годините са си години.....тоя филм не съм го играл, ....гледал съм го няколко пъти с различни герой....ама края е един и същ.....
Не аз, ето това е Светлия Иван Манев:
http://vbox7.com/play:cb4d42aa

old alfist
15-02-2015, 23:20
Ако този човек вземе да чете и пише тук, има голяма вероятност, така да го подмладим, че да го вкараме на майка му в .........

mordohy
16-02-2015, 00:50
Ей, много ви благодаря!
Какво викате, да си насапунисам едно въже, да си намеря добър пищов или направо да вървя на майка си в.....


Боянски, къде си и какво имаш зарито. Да знам какво да му нося за компания!

dimitar_vd62
16-02-2015, 17:08
Мне бе, фани се една кака с трипер що ти тряа са бесиш пък после са гърмиш.

pa4ito
16-02-2015, 21:14
батки имам нужда от помощ - сега съм сериозен - трее подмладим мой човек Оги той на 61 години има жена по-млада от него с 20 години много е готин и е шеф на сценаристите на "Господари на Ефира" обачееееее яко се е сдухал че е дрът :( моля Кайо да го повози с ГТА-то, ако може Мордохай му дръпне една от неговите речи или нещо подобно ... баси не знам дали може да го освестим ама пича си заслужава... много младее външно и има детенце на 3 годинки и не знам що се е сдухал :(:(
Демек викаш да правим една сбирка от нашите. После се катерим по колите и минаваме през Перник, на път за Пазрджик, а след седмица като сме веке тавряз ловим магистралата и да видим АЦе-ДеЦе как кънти у Ред Рок-а на морето... и твоя човек накрая ще бъде те така: :dance:

ne0
16-02-2015, 21:39
сипете му на човека бе ... той присъхнал горкия!

mordohy
16-02-2015, 23:12
Мне бе, фани се една кака с трипер що ти тряа са бесиш пък после са гърмиш.
Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!

Bobo Markov
16-02-2015, 23:42
Ей, много ви благодаря!
Какво викате, да си насапунисам едно въже, да си намеря добър пищов или направо да вървя на майка си в.....


Боянски, къде си и какво имаш зарито. Да знам какво да му нося за компания!

ам ний са качихме с него на Витоша там му излющях два шамар и той са освести :)
но ще го викам да ни дойде на сбирките да се доосвести

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:38 ----------


Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!

Иво най-малко па за теб някой мисли, че си сдухан! ай моля ти се са и ти да ма караш да изтрезнавам тука по нощите

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:41 ----------


сипете му на човека бе ... той присъхнал горкия!

Охооо Нено, моя човек, де си бе мой форумо пресъфна без тее дейба :( пфууу

dimitar_vd62
17-02-2015, 11:46
Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!

Мноу странно мислене имат някои, кат станеш на 50-се и трябва се сдуха човиек задължително..няма не искам няма недей...увяхва ти пишката и лягаш умиргаш.То верно няма станем млади от тук нататък ма пък не е причина да броим дните.Аз па ви са чудя на тия години как ви са дондуркат бебета.Няам топки за таквоз приключение.Ма самия факт че го правите значи отброяването на летата е само статистика, човек иска повтори хубавите моменти от живота или да намери време за това за което е нямал време.Кой как му дойде стига се чувства добре и щастлив.Аз така се чувствам свободен, прая кораби ходя търся фосили не са виждам да са наливам с ракия вечер и да се вайкам.Губене на време е за мене има по интересни неща за правене гледам колкото се може повече да взема от живота, няма време за остаряване.Тва тука те заболяло там ти омекнало ми такъв е живота примам го като нармално развитие на нещата и бегаш напред, а съм се предал - свършен съм.Тва живота е като колата - не е въпроса да се тътрузиш от точка А до точка В с изгнил опел, въпроса е качествено да стигнеш и да помниш приключението.

old alfist
17-02-2015, 13:46
Всеки може да се сдуха в различен период от живота си, независимо от възраст, семейно положение, материално състояние и др., но хармонично развитите личности, които не са често срещани екземпляри, успяват да излезат от дупката на безвъздушното пространство без чужда помощ.

ecotronic
17-02-2015, 14:14
Трябва да си намери с нещо с което да се занимава. Нещо от което да чувства смисъл от себе си.
Остане ли му време да се обръща назад и да се сополиви по това, че на 61 не може да прави това, което е правил на 30 - пиши го бегал.
Трябва да осъзнае, че всяко нещо се прави съобразно възрастта и всяка възраст си има плюсове и минуси. Да потърси плюсовете в своята. Тях със сигурност ги има.