PDA

View Full Version : Ако може да "ударите" по едно рамо



D-I-V-A-K-A
17-02-2015, 15:21
Здравейте колеги, искам да ви помоля, който има възможност и най-вече желание да удари по едно рамо на една слабо известна и не много разпространена услуга в България, с която от скоро се занимаваме, а ефекта, който се постига е уникален. Ще ви помоля, който може да хареса Facebook страничката ни, а който желае, може и да я сподели на приятели и познати. Ето я и въпростната страничка, https://www.facebook.com/pages/Hydro-Monster-Studio/866032610109687?sk=info&tab=page_info

Благодаря предварително на всички. Ако имате някакви въпрости, на благо сърце бих ви отговарил.

Поздрави!!!

old alfist
17-02-2015, 15:37
Нищо не ми пречи да ти "ударя едно рамо", но съм против такива неестествени истории.
И аз имам страница във Фейсбук на моята наскоро регистрирана фирма, но нямам намерение по изкуствен начин да я правя известна.

D-I-V-A-K-A
18-02-2015, 12:43
Нищо не ми пречи да ти "ударя едно рамо", но съм против такива неестествени истории.
И аз имам страница във Фейсбук на моята наскоро регистрирана фирма, но нямам намерение по изкуствен начин да я правя известна.

Благодаря все пак колега. Обаче аз съм на мнение, че преди всичко сме хора и е хубаво да се подкрепяме, особенно за такива неща, защото в нашата "мила" държава положението не ни е хич цветущо и ако ние не си помагаме помежду си, то няма кой. Както виждаме подкрепа друга не ни е останала. Ще ми е приятно, ако имаш желание и аз да ти върна услугата и да помогна с каквото мога.
Поздрави и още веднъж благодаря!

voododoll
18-02-2015, 12:59
С реклама се популяризират стоки и услуги, това е начина. Не виждам защо молбата на колега да не е в реда на наещата.

А въпроси бол.

Тва фолио ли е?
Колко е трайно?
Какви са цените за джанти?
Само капковидния матриал ли е или има и други?
Колко време се прави?
...

ivailo rachev
18-02-2015, 13:03
Дивак имаш един глас от мен,иначе и аз щях да задам същите въпроси като колегата по-горе.

D-I-V-A-K-A
18-02-2015, 14:46
Благодаря колеги, сега ще ви отговоря и на въпросчетата. :)

Значи, това е боя нанесена на специален филм, който по химически път се разпада и се отлага по детайла, който се обработва. За трайността, тя е като боята на колата, в основен принцип нещата си приличат, както и начина за запазване е същият, устойчиво е на повърхностни надрасквания, който могат да се полират, за да се извадат, както и при боята на колата, по-дълбоките драскотини, например с ключ, не могат и се налага да се нанася отново. С няколко думи, стига да не се подхожда крайно безодговорно си остава "вечно".

Дизайните са 2700, като постоянно се овеличават и обновяват, ето и каталогчето с наличните дедайли, вече е въпрос на вкус, на кой, какво му харесва: https://mega.co.nz/#F!SxRTTDyR!Wxe0g3VkLHhJWpD2d4GgUQ
Качен е нарочно онлайн, защото размера му е много голям и няма как да се праща по отделно. В момента се прави и сайт, където вече ще се качи и там, за да си е всичко на едно място.

За направата се изискват 2 дена в някой случай и 1 е достатъчен: подготовка, обработка и завършване, като завършването представлява нанасянето на защитен лак с втвърдител.

Самата технология, е приложима към абсолютно всичко, джанти, интериор, екстериор, черна и бяла техника, телефони, компютри и т.н., включително и шкавчетата в кухнята може да се направят, просто тази технология може се приложи на почти всичко за което се сети човек.

Това е което се сещам за момента колеги, ако има и други въпроси, както казах, на благо сърце ще отговарям.
Поздрави!!!

M.Gruev
18-02-2015, 17:05
Имаш един лайк и от мен. :)

D-I-V-A-K-A
18-02-2015, 18:09
Много благодаря ;)

rusiq86
18-02-2015, 19:52
Това е процедурата...https://www.youtube.com/watch?v=A1L5gGAG2sU

D-I-V-A-K-A
18-02-2015, 19:59
Това е процедурата...https://www.youtube.com/watch?v=A1L5gGAG2sU

Точно, това е хидрографията на кратко, като изключим разбира се останалите фактори ;) Благодаря колега, виж не се бях сетил да пусна и видео, защото така е много по-разбираемо.

diapper
18-02-2015, 21:22
Палец и от мен имаш :)

stelt
18-02-2015, 21:27
Предполагам, че щом става за секунди е евтино :calc:

D-I-V-A-K-A
18-02-2015, 22:09
Не всичко което изглежда лесно е винаги лесно, всичко си има своите тайни, това което е на видеото е само върхът на айсберг-а, но в сравнение с аерографията, това излиза в пъти по-евтино, точно поради ефекта и цената в Европа и САЩ се разпространява с огромно темпо в най-различни свери, защото както казах, възможностите са огромни. :)

diapper Благодаря ;)

mirchozo
19-02-2015, 09:45
Дай някакви примерни цени колега. Да речем комплект джанти (17-ки примерно) , вероятно ще има значение и картинката, но нещо ориентировъчно да речем.

voododoll
19-02-2015, 10:09
ще оставя колегата да ти отговори за цените, на мен ми каза на лично. цените са доста добри, аз също за джанти питах. не е по скъпо от пребоядисването им, и аз се замислям сериозно, за такова нещо, напролет

Geri_ms
19-02-2015, 10:36
:th_up:

D-I-V-A-K-A
19-02-2015, 18:35
Благодаря още веднъж колеги, много е хубаво човек да види подкрепа и че нещо с което се занимава предизвиква интерес у другите :big_bow_down:

old alfist
19-02-2015, 18:42
Като сме започнали да помагаме, дай сега някаква ценова листа, за да продължим.

D-I-V-A-K-A
19-02-2015, 21:23
То ценова листа е трудно да се състави, защото е строго индивидуално според детайла, но за комплект джанти примерно, ако са 15" цената е 300лв. независимо от дизайна ,който се желае, като цената намалява или съответно се увеличава с по 50лв. на цол. ;)

dimitar_vd62
19-02-2015, 21:41
Тва за една ваденка ли...едно време тъй им викаха.

D-I-V-A-K-A
19-02-2015, 21:48
Еййй, тази думичка я бях забравил... От колко време не съм я чувал и употребявал не е истина :)

old alfist
19-02-2015, 21:56
Предполагам, че тази цена е заедно със сваляне на старата боя, а само шлайфане без боядисване правите ли, и на каква стойност ще възлезе.

D-I-V-A-K-A
19-02-2015, 22:04
Да, това е цена за цялата процедура: премахване на старата боя, подготвяне, нанасяне на грунд, осъществяване на самата процедура, обработване след нея и накрая лакиране. А под шлайфане, какво имаш в предвид, полиране, премахване на старата боя или подготовка за боядисване?

old alfist
19-02-2015, 22:07
Да, това е цена за цялата процедура: премахване на старата боя, подготвяне, нанасяне на грунд, осъществяване на самата процедура, обработване след нея и накрая лакиране. А под шлайфане, какво имаш в предвид, полиране, премахване на старата боя или подготовка за боядисване?
Само сваляне на старата боя - без нищо друго.

D-I-V-A-K-A
19-02-2015, 22:14
Имаш ЛС колега :)

DMS
07-03-2015, 11:12
Резултатите да чудесни, лятото идва... не губете време, а си цопкайте жантите. :magic:

Bobiuzunov
07-03-2015, 13:27
Имаш Like и от мен. :-)

D-I-V-A-K-A
15-03-2015, 19:56
Благодаря още веднъж на всички, сайта е почти готов и в момента, както се оправи времето измежду всички неща който правим в момента, поради големият интерес и ефект, има едно доста интересно проектче свързано с един V6 двигател, но като приключи ще кача снимки да споделите по едно мнение.

old alfist
19-03-2015, 23:24
Дано да ти потръгне бизнеса - ударихме още едно рамо.

Lqnkata
20-03-2015, 19:04
И от мен едно рамо ;) Мн е ефектно, браво!