PDA

View Full Version : Въпрос за климатроника



PEPINKO
28-03-2007, 16:18
Сутринта запалих колата и на климатроника ми светна лампата за темепературата/тази лампа която показва когато я натисна колко градуса е на вън/,и след като загря и пуснах да е топло в купето,лампата изгасна!след около 20-на км пак светна!От какво може да се дължи това :?:

gigi
29-03-2007, 00:09
А мигаше ли?? Защото май като навън е студено и климатроника е настроен на студено показва външната температура мигайки. Нещо такова беше :roll:

PEPINKO
29-03-2007, 09:21
Да мигаше!!!!А дисплея показаваше 2 градуса!!Значи е нормално!!!Да не се притеснявам :wink:

търтей
29-03-2007, 10:19
а не мига ли когато не може да постигне зададената температура по някакви причини? - примерно искаш да е 16 градуса пък си изключил климатика? :roll:

PEPINKO
29-03-2007, 12:27
Може и така да е!!Като си замисля му зададох 16 градуса и тя не беше загряла и затова е почна да свети този датчик

PEPINKO
13-11-2007, 09:24
Отново имам въпроси за този климатроник!Откакто е студено като дам ключа на контакт лампата директно почва да свети ,без да съм задавал определена температура!След като загрее примерно около на 90 Српочва лапта или да свети или да мига!Топло си духа,дори и да съм изключил компресора и да работи само на парно!Дайте някакви предположения или директно да ходя на майстор! :cry: