PDA

View Full Version : Въпрос към Търновци - фолио за прозорци,къде?



RoMeO_156_GTA
29-03-2007, 10:36
къде в Търново може да се вземе фолио за прозорците ,че да не разкарвам един приятел напразно :?

п.с -пита още за някаква примерна цена и за колко джама е една ролка :lol:

Yon
29-03-2007, 10:51
На битака има мисля в три цвята :roll:

MaRcHeV
29-03-2007, 14:05
Да аз съм виждал и в PRAKTIKER, в отдела за коли по 12лв е ако н се лъжа. Има и на битака, и в м-кар тунинг трабва да има, както и в магазинчето срещу складовете, не тия до бирака а оддолната страна. Магазинчето, което е осветено в сини неони.
п.п. Ами не знам за колко прозореца ще ти стигне, но мисля, че стандартното е 300х50 санта. ;)

AlfaRomeo
29-03-2007, 15:33
Питаи Лъчо от наще тои ще ти каже една камара ролки купува и праи, или Гого Питаи те знаят.

akula
30-03-2007, 09:47
Айде и аз да питам търновци нещо.... за да не отварям нова тема,ще питам в тази :) :) :)

Някакви данни за хотел-механа "Перла" в Арбанаси може ли някой да ми даде ???
Гледах 4-5 снимки - изглежда добре, ама то в интернет всичко изглежда добре

:please: :please: :please: :please: :please:

MaRcHeV
30-03-2007, 14:29
Ами аз съм ходил в тоя хотел, но не да нощувам там, така, че не мога да ти кажа колко пари е нощувката. Но общо взето в Арбанаси всички хотели са хубави, за цена за нощувка не мога да ти кажа нищо, защото не знам, но ако не ти хареса в Перла, може да отидеш в някой друг хотел в арбанаси. Но смятам, че ще ти хареса.

akula
30-03-2007, 15:23
Ами аз съм ходил в тоя хотел, но не да нощувам там, така, че не мога да ти кажа колко пари е нощувката. Но общо взето в Арбанаси всички хотели са хубави, за цена за нощувка не мога да ти кажа нищо, защото не знам, но ако не ти хареса в Перла, може да отидеш в някой друг хотел в арбанаси. Но смятам, че ще ти хареса.

Аз съм си платил нощувките - 64 лева (2 нощувки + закуски) за Великден. По скоро коментар за хотела питах :) :) :)

MaRcHeV
30-03-2007, 22:00
Ами да не е лош. Ще ти хареса предполагам. На мен лично ми харесва.

RoMeO_156_GTA
02-04-2007, 17:04
Мерси за отговорите ,на моя човек му бях дал линк да си чете и за това не сам отговарял :D Остава да покаже фолиото на руский мускула как седи :grandpa: