PDA

View Full Version : Какви ароматизатори използвате ?



vgp_sas
29-03-2015, 21:22
Както знаете на 156ца, ароматизаторите за духалките са неприложими.
Мразя да ми висят някакви неща на огледалото. И този вариант отпада.
Има едни гелчета в конс. кутийки. Те стават ли ?

Вие какво използвате ? Препоръчайте нещо дълготрайно!

pyle
29-03-2015, 22:42
Пробвай има спрейчета "ареон" като парфюм, аз ползвам обикновени хартиени на скоростния лост.

mirchozo
30-03-2015, 21:57
Аз ползвам прашките на девойките, оставям ги под седялката да ми мирише на п...ка, настървявам се някак и изглеждам по-мъжкарски. :spiteful::spiteful::spiteful:

Инак като няма, ползвам от тия дървените със шишенце вътре, ама ги закачам на ръчката за вдигане на шоферската седялка.

Friday
30-03-2015, 22:04
... аз ползвам обикновени хартиени на скоростния лост.

И аз така, тип "борче" закачен или за скоростния лост или този за мигачите :)

Bobo Markov
30-03-2015, 22:04
Alfaowners си купувам от тях едни ароматизатори залепват се под седалката и аромата ами той е на стара Алфа :( масло, бензин и жега долу горе

dimitar_vd62
30-03-2015, 22:32
Аз с едни шишенца с дървена тапа, през която се промусква вонята.То шишенцето и в дървена втулка ама я махам, за намаляване на размера и го връзвам зад огледалото щото не обичам да ми се мандахерца нещо там.

п.п.Става и със използван чорап под седалката на пасажера, най малко един месец носен без сваляне, докат залепне на фаянсова плочка кат го метнеш значи е готов за употреба.

Бобби
30-03-2015, 22:36
Аз пък пикам на поленовият филтър преди да го монтирам......и аромата е усигурен месеци напред....:balloon:

dimitar_vd62
30-03-2015, 22:47
Жената ползва едни кесийки мрежести с некви ароматизирани камъчки и си я слага в джоба на вратата, ма колко траят не знам.Камъчките са като мозайка шарена/без цимента/.

Бобби
30-03-2015, 22:52
Жената ползва едни кесийки мрежести с некви ароматизирани камъчки и си я слага в джоба на вратата, ма колко траят не знам.Камъчките са като мозайка шарена/без цимента/.
Тия се употребяват за котешка тоалетна....:))

dimitar_vd62
30-03-2015, 23:08
Мне бе, продават ги по бензиностанции и в мивки...пък знам ли, женска и работа.

NeDkY
30-03-2015, 23:09
Както знаете на 156ца, ароматизаторите за духалките са неприложими.
Мразя да ми висят някакви неща на огледалото. И този вариант отпада.
Има едни гелчета в конс. кутийки. Те стават ли ?

Вие какво използвате ? Препоръчайте нещо дълготрайно!

на Ambi Pur с пълнителя ,става за кръглите духалки.

Orm
31-03-2015, 18:05
Не е ли борче на огледалото го мани ....... :roll2:

Sunny
31-03-2015, 18:55
Я турям филтаро за купето котарака да го премоча два-три пъти и тогава го тургам обратно
Ефект: Сите мацки са мои

DiStefan0
31-03-2015, 19:10
E он тоа мачарок ако като тебе е .. да лочи алкохолец безразборно .. нормално да му мирише на убаво пикнята :crazy:

за протокола аз ползвам консерви на Търтъл ..

Sunny
31-03-2015, 19:26
E он тоа мачарок ако като тебе е .. да лочи алкохолец безразборно .. нормално да му мирише на убаво пикнята :crazy:

за протокола аз ползвам консерви на Търтъл ..

Кой бре ?
Я ли бре ?
Я не пием моооо оооуу

Доведи поне трима души които са ме видели да пия някога .... Ония пустиняци от блатото не се броят .
Еле па и те са едни пиячи - единия на фанта , другия на чай :crazy:

Това с консервите е якия ароматизатор - в багажника имам една от копърка .

old alfist
31-03-2015, 22:24
Има едно под формата на малки люспи и мирише - слагам го в пепелника и като се поотмирише си гася цигарите в него.
Другата миризма е когато си мажа седалките с тоалетно мляко - мирише на бебета.

nhg
01-04-2015, 00:32
Не ползвам ароматизатори щот' самият аз си мириша много и ароматизирам навсекъде

Бобби
01-04-2015, 14:29
Я турям филтаро за купето котарака да го премоча два-три пъти и тогава го тургам обратно
Ефект: Сите мацки са мои
Нема да ме имитираш.....прочети ми поста по напред....котарака нема да свърши това, което ти мое да направиш с мацките...

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:16 ----------


Кой бре ?
Я ли бре ?
Я не пием моооо оооуу

Доведи поне трима души които са ме видели да пия някога .... Ония пустиняци от блатото не се броят .
Еле па и те са едни пиячи - единия на фанта , другия на чай :crazy:

Това с консервите е якия ароматизатор - в багажника имам една от копърка .
Блатото е свешена крава за форума....за него или добро, или нищо.....и мирише много по малко от другите раздели...!!!

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:21 ----------


E он тоа мачарок ако като тебе е .. да лочи алкохолец безразборно .. нормално да му мирише на убаво пикнята :crazy:

за протокола аз ползвам консерви на Търтъл ..
А бе вие от Пазарджик от как стана по дълга зимата....само консервирате...:tequilla:

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:25 ----------


Има едно под формата на малки люспи и мирише - слагам го в пепелника и като се поотмирише си гася цигарите в него.
Другата миризма е когато си мажа седалките с тоалетно мляко - мирише на бебета.
Не се занимавй с глупости......отиваш на околовръстното на Плевен.....спазаряваш един чорапогащтник използван от магистралките......слагаш го за филтър на купето и немаш грижи...кви са тия люспи...?:)))

vgp_sas
01-04-2015, 15:28
Тука само рода на Шкумбата и сценаристи на Комиците!

DiStefan0
01-04-2015, 16:40
Нема да ме имитираш.....прочети ми поста по напред....котарака нема да свърши това, което ти мое да направиш с мацките...

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:16 ----------


Блатото е свешена крава за форума....за него или добро, или нищо.....и мирише много по малко от другите раздели...!!!

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:21 ----------


А бе вие от Пазарджик от как стана по дълга зимата....само консервирате...:tequilla:

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:25 ----------


Не се занимавй с глупости......отиваш на околовръстното на Плевен.....спазаряваш един чорапогащтник използван от магистралките......слагаш го за филтър на купето и немаш грижи...кви са тия люспи...?:)))

Първо мачката мое да е женска .. тогава феромоните са по-малко, но ефектът е повече.

Второ блатото не, че мирише по-малко .. то изобщо нема никакъв аромат .. е може лекинкоо на спирт само

Трето .. у Пазарджик зима нема, не е имало, нема и да има .. тука се си е Гергьовден и Коледа .. редуват се секи ден

Четвърто - за въпросните чорапогащи, а и други ъндъруиър дрешки съм чувал, че са си цяла екосистема, и се движат. Та да не избега от под капака ..

Бобби
01-04-2015, 20:12
Тука само рода на Шкумбата и сценаристи на Комиците!
:)).....дай ни само тема и ако сме на линия...за нула време 100 страници.....

boris037
01-04-2015, 20:32
С вашите ароматизатори не мога да не споделя един виц:

Блондинка седи в автомобила си, чакайки светофарът да светне зелено. В съседната лента стои баровец с Мерцедеса си, гледа я особено и започва да отваря прозореца. Блондинката щастлива, надявайки се на флирт, също започва да сваля прозореца. Баровецът се усмихва и казва: - Какво, и ти ли пръдна?

alex052
05-04-2015, 20:06
Ако ми мине през ума да ползвам усмърдител обикновенно си купувам парфюм и пръскам мокета на пода.Намирам го за далче по добре от араматизатор.

V@K@T@
06-04-2015, 02:48
Аз ползвам кот ми падне и са закача на огледалото и до 2 дена е спряло да смърди. Преди 7 год. Като купих 145-цата си взех от тоя на арон ... Като парфюм, за който спомена колегата и от тогава до сега само от него съм оставал доволен ама понеже съм скръндза и не ми се дават 10 лв. ... Иначе тогава ме беше изкарал 4-5 месеца, като пръсках през ден.

mordohy
06-04-2015, 08:57
В Блатото никога не е миришело на спирт!
Там хората са културни и със самоуважение. Никога не съм виждал някой, който да лочи спирт.
Случвало се е на пръв поглед някои негови членове и членки да са изглеждали пияни като свине, пльоснали се насред мезетата да бръщолевят глупости, но това само се е струвало на неопитни и нисши духом хора, които не са разбирали правилно ситуацията.
Всъщност говорим за експеримент на алкохолози, до колко е верен факта, че след определено количество изпит алкохол, той прекрачва границата на сапиенса и отива или в Нирвана или в говната!
Всъщност той е в Нирвана и за това нещата, които ломоти с патос са неразбираеми за другите, не до там разбиращи от философията люде.
Ето как, едно събитие, породено от възвишени чувства може да се изтълкува превратно, като пиянско свинство на оскотели представители на Хомо сапиенс, които са паднали дори под нивото на хомо еректус, защото още от преди три мастики са загубили способността си да стоят прави на два крака.

Няма нито един ароматизатор, който да не е вреден. Всички те са производни на бензолови въглеводороди. Такива имаме концентрирани всякакви в завода и много добре знам какви свойства имат. Дразнят и горят не само лигавиците, но дори и кожата. Те са причината за много алергии, белодробни и дерматологични проблеми. Няма по-добър ароматизатор от собствената чистота.
Дори и торбичките със стърготини могат да бъдат опасни. Много от тях съдържат упойващи вещества.
Най-лошата комбинация е мръсна кола и силен ароматизатор. Няма такава воня. Дори и да пръднеш, пак не можеш да облагородиш обстановката и да я доведеш до онова състояние, при което да можеш да кажеш:" да, това вече е моята кола"!

Bobo Markov
08-04-2015, 21:33
Кой бре ?
Я ли бре ?
Я не пием моооо оооуу

Доведи поне трима души които са ме видели да пия някога .... Ония пустиняци от блатото не се броят .
Еле па и те са едни пиячи - единия на фанта , другия на чай :crazy:

Това с консервите е якия ароматизатор - в багажника имам една от копърка .

АЗ! Аз съм виждал няколко пътя Съни моя човек напълно и тотално пян!!! веднъж фморската градина беше заградил едни полякини да им обяснява нещу, след туй в началото на Аспаруховия мост редеше едни пасианси и другите пъти при нас фсимитли! Свидетел имам Кайо Растафара! както и няколко полякини, една котка и няколко лично мои хора :) точка!

Sunny
08-04-2015, 21:46
АЗ! Аз съм виждал няколко пътя Съни моя човек напълно и тотално пян!!! веднъж фморската градина беше заградил едни полякини да им обяснява нещу, след туй в началото на Аспаруховия мост редеше едни пасианси и другите пъти при нас фсимитли! Свидетел имам Кайо Растафара! както и няколко полякини, една котка и няколко лично мои хора :) точка!

screenshot or it didn't happen :shoot:

dimitar_vd62
08-04-2015, 21:49
Ае бат Съни думай как сам си заградил полякините, на пасианси не вервам нема та карам ми редиш.

Bobo Markov
08-04-2015, 21:49
screenshot or it didn't happen :shoot:

хаххааааааа :):) :tongue2:

mordohy
08-04-2015, 22:24
И аз вервам само на... я, а не на благата ракия!

Sunny
08-04-2015, 23:03
И аз вервам само на... я, а не на благата ракия!

По-добре да си робувам на уьо отколкото на акъла .

Bobo Markov
08-04-2015, 23:12
По-добре да си робувам на уьо отколкото на акъла .

о нееее! това въобще не е верно акъло на пръво место че иначе става леко игриво във всички посоки :)

Sunny
08-04-2015, 23:23
о нееее! това въобще не е верно акъло на пръво место че иначе става леко игриво във всички посоки :)

Е па ти си архитекто ... ти мисли ... аз ползвам google ;)

mordohy
08-04-2015, 23:32
Бе зависи акъла в коя глава ...

dimitar_vd62
13-04-2015, 20:02
Да побутнем темата.

mordohy
13-04-2015, 22:12
Такъв в моя кола не може да остане жив! Ще бъде веднага заклан и изяден!
:drunk:

NoFeArr
14-04-2015, 20:19
Аз последно си взех Areon Sport Lux silver сравнително траен е, не понасям да ми се мотаят с найлончето и веднага го разопаковах. На 3-тата седмица нямаше и помен от аромата. Но за 1,70лв толкова.

Сега се замислям за парфюмчетата на ареон, някой ползвал ли ги е ? (не тези който са по 100мл. а тези малките по 35мл.)

dimitar_vd62
14-04-2015, 20:32
Аз ползвам ареон океан и оксиген.От доста време.От време на време обръщам шишенцето с главата надолу да се намокри повече капачката/га ше возя милф, т.е. гадже, да са издокарам/

mordohy
14-04-2015, 22:26
Аз предпочитам да я залея с мирис на пот, напоен с мъжки феромони и да пръдна, та да нямаме недоразумения после!

mirchozo
15-04-2015, 15:57
Това с пърденето е яко, малко като в ония виц :
Муцка как сте с твоя?
Супер, като женени сме, пърди и се уригва и хич не му пука.

dimitar_vd62
15-04-2015, 20:23
Мда да...
Между приятелки :
– Пътувам днес сутринта с колата – слънчево , топло утро….
На светофара спира до мен един и сваля стъклото. В отговор и аз свалям моето и свенливо му се усмихвам… , а той ми казва:
„К’во – и ти ли пръдна?“

myato
15-04-2015, 20:47
Да побутнем темата.

Ти докарай мезето. Пиенето от мен:wein::tequilla::big_beer:

Кви ароматизатори брях. Събувате обавките и кат ви примержее пътя пред очите, отваряте джама:devil:

sasho_n2
16-04-2015, 08:27
Аз ползвам Senso Deluxe и съм много доволен.
http://www.dr-marcus.com/products/car_air_fresheners/senso/senso_deluxe

Имат различни аромати, доста трайни са - издържат над 3 месеца и си заслужават парите.

кученцетоОгиитаткоДоги
04-05-2015, 01:01
Какви ароматизатори бе А ланколу?Ароматизатори използвам само в кенефа в къщи.Искам кат си влея в колата да ми мирише на кола,а не на лавандула,борче или некви такива.Е верно е пърдиш,оригваш се едно друго или некой е пушил много отвратителни цигари,от които почва да смърди на градски безплатен клозет.В такъв случай ползвам най-добрия ароматизатор.Чист въздух!Начи прая следното: Свалям и двата джама,вкарвам на трета,магъън вкарвам в обороти,4-та газ!И за отрицателно време вътре въздуха става по чист и приятен отколкото в 6 сутринта на Витоша.

vgp_sas
04-05-2015, 08:05
Сигурен съм, че за немския кенеф от снимката ти няма да свърши работа!

Ранобудниче
04-05-2015, 13:56
Не знам защо полагате такива кански усилия. Всеки от нас живее, обкръжен от кучета. Сутрин, излизайки за работа, избирате най-свежия кучешки ауспухов отпадък, нагазвате отривисто в него (с десен крак), сядате в алфата и доволно нагазвате педала на газта. После парното на мах и всичко е 6.

NoFeArr
05-05-2015, 22:28
От повече от седмица съм с areon "black crystal" от тези хартиените (кат' борче ма не баш :D) до сега не бях пробвал този аромат, но ми допадна доста а и за сега е траен.

DobriRq
07-05-2015, 13:23
Тези тип побрче ми допадат най-много. Нямам любими, а си избирам от бензиностанциите или Кауфланд, там им отделям време да ги подуша всичките и си харесам някое.

dimitar_vd62
10-07-2015, 22:57
Тва е

MJ23
11-07-2015, 02:20
http://pi.ce-tescoassets.com/assets/PL/386/5410076822386/ShotType1_328x328.jpg

С този на Амби Пур съм. Издържа по малко над месец, като за 5 лв съм доста доволен.

mirchozo
12-07-2015, 23:31
Тва е

Хаха, пернишко борче :)

mordohy
16-07-2015, 14:53
Пернишкото е в пост 35. мТова е североизточно!:blah: