PDA

View Full Version : Столични заведения се сдобиват с дрегери:)



milenamr
30-03-2007, 17:22
ето една новина, която мис е струва доста интерсна . :twisted: дано и в пловдивските заведения се снабдят с дрегери ..да знам кога да се прибирам с колата и кога ..пеша или с такси :biker:

"
Най-големият процент катастрофи по пътищата у нас стават през нощта и са заради пияни шофьори. Поради тази причина някои столични заведения се снабдиха с дрегери, за да могат клиентите им да се тестват за алкохол преди да подкарат колите си.

Дрегерите инсталирани пред някои заведения в столицата помагат само за малка част от водачите - онези, които са съвестни, не искат да карат пияни, и доброволно биха проверили промилите си, преди са се качат в колата.

В случай, че карате колата си след като сте пили, освен че застрашавате своя живот и живота на другите, след проверка на КАТ с истинския дрегер, следват санкции. А ако се приемат предложените в парламента по-строги мерки, може скоро да се стигне и до отнемане на книжката завинаги. "

Raddo
02-05-2007, 13:59
Тъпотий...
Аз като изпия две водки и без дрегер ми е ясно, че нямам работа в колата. А ако съм доволно прост и тъп дрегера в заведението няма да ме спре да се кача, даже напротив има селтаци дето се гордеят с това колко къркани се качват да карат...

Speeder
02-05-2007, 14:34
Ориент 33 от доста време си имат дрегер ама не знам някой ползва ли го :roll: Според мен голяма глупост !!! Ако толкова ти пука колко промила имаш и дали можеш да караш то въобще няма да лизнеш алкохол. Ако ги слагат тия дрегери за "гъзарите" дето си мерят кой по-пиян - може :rotfl: