PDA

View Full Version : Алфа 156 2.0 тс



masterchy
05-04-2015, 14:28
Здравейте.Понеже търсих из форума ама нещо не успях да намеря тема която да ми отговори на въпросите.Понеже наскоро взех една алфа 156 2.0 тс 155к.с спорт вагон обаче ми се върти една муха в главата понеже количката като цяло ми харесва.Искам да и помогна във вървежа с едно охлювче на изпускателния колектор :spiteful: / турбо /

Мисълта ми е като двигател примерно на 0.5 без да се оправя главата и да се намаля степента на сгъстяване безопасно ли ще е за мотора/ Евентуално по нататък като ми омръзне да се разрежда и т.н...

Компютъра смятам да го пращам за преправяне към МегаСкуирт.

За сега това е като идея ако може някой по запознат да ми обясни кое как е ще съм много благодарен.До сега съм се занимавал само в дизелския клас и то под крилото на Фолксваген :spiteful:

masterchy
26-04-2015, 16:57
Някой нещо няма ли да сподели.Стоковите бутала и биели до какви конски сили държат или нещо подобно на информация ..........

ecotronic
26-04-2015, 17:08
Той и като атмосферен на този мотор му се носи славата, че е кекав, пък с турбо сигурно съвсем ще окекавее.
Рискована работа, според мен.

masterchy
26-04-2015, 18:39
Ясно няма да се занимавам ще си я карам така.Благодаря може да се заключва.

dimitar_vd62
26-04-2015, 19:10
Някой нещо няма ли да сподели.Стоковите бутала и биели до какви конски сили държат или нещо подобно на информация ..........

Ни съ занимавай с тая работа....чесно.... не си първия сетил се...5 минути фън и после търся мотор...говори с Ферариста.Ако искаш да правиш нещо приготви си кинти.

masterchy
28-04-2015, 08:49
Да стана ми вече ясно като се поразрових и за мнения из чуждите форуми.Явно колите ни са доста капризни ;Д

Благодаря все пак.