PDA

View Full Version : Христос възкресе!



myato
12-04-2015, 15:50
Понеже преди време един куп народ тук защитаваше изучаването на религия в училище, а и всички са тръгнали да се черкуват, нека моя милост атеиста да ви поздрави с един от най-светлите християнски празници, защото сега вече наистина е празник, а не на "разпети петък".
Та "Христос възкресе!". Да се не оттървате от добро и да възкръснат мечтите ви.:innocent::D

lordliness
12-04-2015, 15:58
Воистина воскресе!
Дори професор Сивън Хокинг си преразгледа позицията си за Бог.

ecotronic
12-04-2015, 16:13
Воистина Воскресе!

Zlobich
12-04-2015, 20:12
Наистина възкръсна и царува.

RPWWD
12-04-2015, 20:17
Докладваха ми вече ;-)

alfauser
12-04-2015, 22:18
Наистина възкресе!

myato
12-04-2015, 23:54
Воистина воскресе!
Дори професор Сивън Хокинг си преразгледа позицията си за Бог.
Това, че съм атеист не значи че в нищо не вярвам. В същност вероятно съм по-добър християнин от много вярващи, а и имам известни познания по религиите.


Докладваха ми вече ;-)

Велински, пак се издъни:lol:

Friday
13-04-2015, 16:13
Воистина воскресе!

myato
01-05-2016, 09:48
"Христос воскресе" и таз година или вече сте на манифестация...

RPWWD
01-05-2016, 10:01
И отново ми докладваха ;-)

Сега сериозно, дотолкова сме деградирали като общество, че сме свели този празник до освинване с алкохол и кльопачка, ходене "на Гърция", "на село" и прочее... Добре поне, че в тия няколко дни в София се диша ;-)

myato
01-05-2016, 10:21
Тук обаче е пълно със "софиянци". :yes:

ecotronic
01-05-2016, 11:27
"Христос воскресе"

Воистина воскресе!

Бъдете живи и здрави и се обичайте.

:)

dalgia123
01-05-2016, 12:41
Воистина Воскресе колеги живи и здрави .

wazmo
01-05-2016, 12:45
Воистина воскресе !

D.Dimitrov
01-05-2016, 12:53
Воистина воскресе !

Bobo Markov
02-05-2016, 00:23
честито ви за празника! но аз съм ортодоксален евреин и ...
Иначе ми е интересно :) уж всичките три религии - нашата, вашата и тяхната почитаме един и същи бог и използваме едни и същи думи в молитвите си а защо воюваме едни с други?

myato
02-05-2016, 09:20
честито ви за празника! но аз съм ортодоксален евреин и ...
Иначе ми е интересно :) уж всичките три религии - нашата, вашата и тяхната почитаме един и същи бог и използваме едни и същи думи в молитвите си а защо воюваме едни с други?

Тъй де. Ма кат немойм се разберим, как се казва и кой кум, кой сват и кой на булката брат.....
Та тъй. Аз ли се криво молих Господи или криво ме разбра...

ecotronic
03-05-2016, 10:16
честито ви за празника! но аз съм ортодоксален евреин и ...
Иначе ми е интересно :) уж всичките три религии - нашата, вашата и тяхната почитаме един и същи бог и използваме едни и същи думи в молитвите си а защо воюваме едни с други?

Един чужденец пристигнал в Йерусалим, качил се на едно такси и казал на шофьора:

- Закарай ме при онази стена дето вие евреите си блъскате главите и плачете.

И онзи го закарал пред данъчното.

546
03-05-2016, 10:33
честито ви за празника! но аз съм ортодоксален евреин и ...
Иначе ми е интересно :) уж всичките три религии - нашата, вашата и тяхната почитаме един и същи бог и използваме едни и същи думи в молитвите си а защо воюваме едни с други?
Ти да не си нещо против правото ни да воюваме едни с други май?
Засега може да спиш спокойно-другите две религии не планират да ви нападат,стига да взимате малко по-ниски лихви по кредитите на едните отколкото давате по депозитите на другите.Щом си евреин смятам знаеш как става номера и няма да ти го казвам за да не отваряме и други.

myato
03-05-2016, 10:56
Ти да не си нещо против правото ни да воюваме едни с други май?
Засега може да спиш спокойно-другите две религии не планират да ви нападат,стига да взимате малко по-ниски лихви по кредитите на едните отколкото давате по депозитите на другите.Щом си евреин смятам знаеш как става номера и няма да ти го казвам за да не отваряме и други.

В тая светла тема, май се прокрадва ционизъм!..:comphits:

546
03-05-2016, 11:34
Май ще трябва да те приобщя към Вярата в Голямото Чудовище (истинското ,а не Летящото Спагетено),за да получиш и ти Просветление.Няма хабсолютно никъв ционизъм тук,има само мир,любов и всеобщ просперитет.

veo777
03-05-2016, 11:55
Воистина Воскресе.Да питам колегите кога ще е Итал феста тази година?

Bobo Markov
04-05-2016, 00:45
Воистина Воскресе.Да питам колегите кога ще е Итал феста тази година?

е .. да питаш такъв въпрос си е чисто заяждане:( ти май се заяждаш а? абе, ти се заяждаш май ;)

---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:42 ----------


Май ще трябва да те приобщя към Вярата в Голямото Чудовище (истинското ,а не Летящото Спагетено),за да получиш и ти Просветление.Няма хабсолютно никъв ционизъм тук,има само мир,любов и всеобщ просперитет.

моля само без разсизъм!:ban:

---------- Post added at 00:45 ---------- Previous post was at 00:43 ----------


Ти да не си нещо против правото ни да воюваме едни с други май?
Засега може да спиш спокойно-другите две религии не планират да ви нападат,стига да взимате малко по-ниски лихви по кредитите на едните отколкото давате по депозитите на другите.Щом си евреин смятам знаеш как става номера и няма да ти го казвам за да не отваряме и други.

виж са, глей са и аз взимам лихви но и на мен ми взимат :) тва с лихвите си е сложна работа особено сложната лихва дори нашия брат Айнщайн не е могъл да я обясни а той все пак е обяснил как работи Вселената но сложната лихва му бяга яко ... затуй трайте си, относно сложните работи :):):):bg:

546
04-05-2016, 10:28
виж са, глей са и аз взимам лихви но и на мен ми взимат :) тва с лихвите си е сложна работа особено сложната лихва дори нашия брат Айнщайн не е могъл да я обясни а той все пак е обяснил как работи Вселената но сложната лихва му бяга яко ... затуй трайте си, относно сложните работи :):):):bg:
Така те искам,Света нема го опраим!
Айнщайн си е бил двойкаджия по математика.Но пък уравнението е правилно направено.
Според мен е бил наясно и със сложната лихва,дори до степен,че не е представлявала интерес за него ,но все пак е евреин и никога няма да тръгне да я обяснява.
Ще си позволя да цитирам един от вашите който за наша гордост е български гражданин и веднъж неволно изтърва следното:
гн.Леви "Проблема при вас българите е ,че все много смятате"