PDA

View Full Version : повече на Темпо не эареждам



75TwinSpark
31-03-2007, 21:36
:( значи миналата седмица заредих 95 на Темпо Дружба2 ,тръгнах и ми се стори че нещо не дърпа както требе ма викам внушавам си.На другя ден палим гасне палим гасне :shock: нема обороти викам аре скапа се работата ма некакси отидох на работа и цел ден мислим (НЕ ЧЕ МИ СЕ ОТДАВА НО ) :oops: реших че е от бензина и викам отивам на Шелл сипвам 100 октана и ще видим.Така и направих но вече бях почти напълнил резервоара и събрах само 6-7л.Но разликата се осети и колата взе да върви както требе.Та кво са ми сипали незнам но това е истината.Имах около 20л и сипах около 20л.А иначе зареждам вече 1г и половина там и немах проблеми но ВЕЧЕ НИКОГА НА ТЕМПО.Та по тоя повод некои кара ли с 100 октановия и кви са му впечатленията :?: :idea:

Nasko_77
31-03-2007, 21:42
:( значи миналата седмица заредих 95 на Темпо Дружба2 ,тръгнах и ми се стори че нещо не дърпа както требе ма викам внушавам си.На другя ден палим гасне палим гасне :shock: нема обороти викам аре скапа се работата ма некакси отидох на работа и цел ден мислим (НЕ ЧЕ МИ СЕ ОТДАВА НО ) :oops: реших че е от бензина и викам отивам на Шелл сипвам 100 октана и ще видим.Така и направих но вече бях почти напълнил резервоара и събрах само 6-7л.Но разликата се осети и колата взе да върви както требе.Та кво са ми сипали незнам но това е истината.Имах около 20л и сипах около 20л.А иначе зареждам вече 1г и половина там и немах проблеми но ВЕЧЕ НИКОГА НА ТЕМПО.Та по тоя повод некои кара ли с 100 октановия и кви са му впечатленията :?: :idea:Аз не мога да забележа някаква разлика между 100 и 95 на ОМВ. Като, че ли най-много и харесва V-power ШЕЛ на мойта. Но може и аз да си внушавам.

santo_traficante
01-04-2007, 11:20
а кой зарежда на Темпо :roll: :wink:

wasp
02-04-2007, 09:43
И моята най-мазно мърка на 95 v-power за сега :) на екото също не е лош, но ми идва далеч. За Темпо не чувам добри отзиви от познати.

Naso
02-04-2007, 10:12
Кинетрон/Кинитрон 100 - туй сипваме и уж е добре. Печката съм и сипал 1 път от там 15 литра и немам наблюдение, ама тя и неще да ги изарчи... За Темпо освен гадните реклами..... кво друго да кажа ?

vladu
02-04-2007, 11:07
Печката съм и сипал 1 път от там 15 литра и немам наблюдение, ама тя и неще да ги изарчи.?

гнус а баце ...
и ти пиеш млеко, а не цвик нали?

нафта само от ЕКО.
даже т.нар. ВиПовър нафта на шел е гнусна и мойта не я аресва.

Neokill
02-04-2007, 11:57
Печката съм и сипал 1 път от там 15 литра и немам наблюдение, ама тя и неще да ги изарчи.?

гнус а баце ...
и ти пиеш млеко, а не цвик нали?

нафта само от ЕКО.
даже т.нар. ВиПовър нафта на шел е гнусна и мойта не я аресва.

Ко дапраим като в Бургас си нямаме Еко ааааа ??? Нема да се сетят да реализират едно..... :idea: Кюмбето най малко лопа от нафта Спринт мазут на ОМВ или В-Повер на Шел. :twisted:

Naso
02-04-2007, 12:35
Тоооо аз много рядко зареждам на друга бензинджийница освен на Еко-то до (екс- ) София Ленд.

Lucky
02-04-2007, 21:57
Кинетрон/Кинитрон 100 - туй сипваме и уж е добре. Печката съм и сипал 1 път от там 15 литра и немам наблюдение, ама тя и неще да ги изарчи... За Темпо освен гадните реклами..... кво друго да кажа ?

ти па кво наблюдаваш на печките кат им не разбираш :!: :spiteful: :devil: :Tease: :pfbbt:

Pinky
03-04-2007, 09:43
общо взето, Насо трябва да бъде бъзикан доживот за печката ;-)

Naso
03-04-2007, 10:51
Насо никога не е имал и няма да има печка, па вие базикайте квот сакате :)

ne0
03-04-2007, 11:00
Печката съм и сипал 1 път от там 15 литра и немам наблюдение, ама тя и неще да ги изарчи.?

гнус а баце ...
и ти пиеш млеко, а не цвик нали?

нафта само от ЕКО.
даже т.нар. ВиПовър нафта на шел е гнусна и мойта не я аресва.

Ко дапраим като в Бургас си нямаме Еко ааааа ??? Нема да се сетят да реализират едно..... :idea: Кюмбето най малко лопа от нафта Спринт мазут на ОМВ или В-Повер на Шел. :twisted:

Има еее. в Комлука (май не екинитрон), там кат оставиш да ти зареждат колата се връщас и един цветнокош държи халката на резервоара като холдър на пистолета......

Neokill
03-04-2007, 11:15
Нема Еко бре гледах им картата с бензинджийниците най близкате са Сливен и Варна :!: :idea: Хубаво ще е да спретнат една и в Бургаско. Само кинти да има да зареждаме ...... 8)

Stello
03-04-2007, 14:27
Еми на мен пък ми се случва да сипвам скапан бензин от Шел и то не веднъж.Особено Шела в Хаджи Димитър е под всякаква критика.Да не говорим че освен че невървеше, разходът беше двоен.

pr_00f
03-04-2007, 14:36
Aбе аз на този шел зареждам ама 95 ВП и се ядва. Сега съм пак на тестов период на Еко елда пак в Хаджито. Да видим как е хавата.

Stello
03-04-2007, 16:09
ВП е друга работа.Аз имах предвид обикновен 95.Чувал съм че ВП си е 95 а обикновенният е неква боза ама незнам дали е така.