PDA

View Full Version : Долни носачи



drago147
18-04-2015, 15:22
Здравейте колеги,
след зимата реших да поправя щетите по предницата, смених тампони на стабилизираща и горни носачи. Тракането спря но ужасното скърцане си остана, оказа се долен носач, лично се уверих в това. За долни носачи важана ли е марката носачи които трябва да взема и някой да препоръча нещо. Благодаря предварително.

eproHD
22-04-2015, 19:25
Здравейте колеги,
след зимата реших да поправя щетите по предницата, смених тампони на стабилизираща и горни носачи. Тракането спря но ужасното скърцане си остана, оказа се долен носач, лично се уверих в това. За долни носачи важана ли е марката носачи които трябва да взема и някой да препоръча нещо. Благодаря предварително.

TRW

Subsense
23-04-2015, 08:08
15 000 км съм с някакви SWAG и още държат очудващо.

PagkoTo
23-04-2015, 11:42
Аз съм с чисто нови TRW долни и при студено хич да не е си скърцат... Да като се стопли колата или ако времето е топло са пушка :)

thecleaner
24-04-2015, 20:49
Аз съм с чисто нови TRW долни и при студено хич да не е си скърцат... Да като се стопли колата или ако времето е топло са пушка :)

Ако си с чисто нови долни TRW, срърцането е от всякъде другаде но не и от там.

PagkoTo
25-04-2015, 04:47
Тампоните, когато е студено, си скърцат. Носачите са на 2 месеца и ги купувах чисто нови. Сега като се постопли времето нямам никакви проблеми, ама зимата първите 1,2 километра си поскърцват хич да не е :)

lubo_red
25-04-2015, 19:48
Ако скърца шарнирният болт,но няма луфт му сложи една гресьорка и го гресирай.Ще изкара още година,две....

stu
26-04-2015, 01:14
Тампоните, когато е студено, си скърцат. Носачите са на 2 месеца и ги купувах чисто нови. Сега като се постопли времето нямам никакви проблеми, ама зимата първите 1,2 километра си поскърцват хич да не е :)

Това не ми се вярва да е от тези носачи, по скоро виж горните или тампоните на стабилизиращата щанга.

dimitar_vd62
26-04-2015, 19:22
Това не ми се вярва да е от тези носачи, по скоро виж горните или тампоните на стабилизиращата щанга.

Баш така беше и двата пъти.

PagkoTo
27-04-2015, 15:00
Това не ми се вярва да е от тези носачи, по скоро виж горните или тампоните на стабилизиращата щанга.

Имам един горен за смяна реално. Но е странно - преди да ги сложа тези носачи го нямаше това скърцане. Появи се след смяната и си е скърцане на тампони. И съм почти убеден че е на носачите... просто инак съвпадението на това кога се появи това скърцане е съмнително :prescription: