PDA

View Full Version : Сън протектори (щори)



Bobo Markov
11-05-2015, 21:23
Така, понеже вече е пролет и имам нужда от сън протектор за задните стъкла (имам малко детенце което се дразни като му пече слънцето в лицето ) иде реч затова

http://www.ebay.co.uk/itm/ALFA-ROMEO-159-05on-UV-CAR-SHADES-WINDOW-SUN-BLINDS-PRIVACY-GLASS-TINT-BLACK-/171344211610?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item27e4e92e9a
Обаче за 166 няма има за 156 там геометрията на стъклата е сходна но не знам размерите какви са?

Ако някой има опит с това при тези два модела да пише!
Не искам фолиа или подобни неща защото не ми харесват търсих по форуми но Алфа Оунърс с които обикновено се съветвам имат такава тема но тя е запекла много отдавна ...

Bobo Markov
11-05-2015, 21:50
Приятели, намерих платове и т.н. и ще направя пробно при моите шивачи да видим какво ще излезе...

Drag0
11-05-2015, 22:04
Бате, аз имам едно копче на тЪблоту и като натисна и отзад се дига щората. Но тва е щото взех малък 5 метров народен автомобил.

Bobo Markov
11-05-2015, 22:05
Бате, аз имам едно копче на тЪблоту и като натисна и отзад се дига щората. Но тва е щото взех малък 5 метров народен автомобил.

http://sonniboy.com/shop_category/sonniboy/sonniboy-sonnenschutz-fuer-bmw/

Говоря за страничните стъкла а пътувай ти 400 км през деня с малко кисело детенце на задната седалка и си натискай каквото ти падне по таблото.

Sunny
11-05-2015, 22:32
http://sonniboy.com/shop_category/sonniboy/sonniboy-sonnenschutz-fuer-bmw/

Говоря за страничните стъкла а пътувай ти 400 км през деня с малко кисело детенце на задната седалка и си натискай каквото ти падне по таблото.

Направи му чай от на баба ти Радка бре .. ще спи до връщането :chair:

Bobo Markov
11-05-2015, 22:41
Направи му чай от на баба ти Радка бре .. ще спи до връщането :chair:

простак си ти Съни :):) и то простак на народа! Виж се как омацваш хубавата тема също както един друг герой от ваште оня хороскопаджията :) и оня другия със Сутиена и оня третия :(

dimitar_vd62
11-05-2015, 22:50
Абе аз имах такива ма изгоряха от слънцето.

Bobo Markov
11-05-2015, 22:55
Абе аз имах такива ма изгоряха от слънцето.

важното е да не са с вендузи, че вендузите компрометират отварянето на прозореца ... при таз система си караш на отворен прозорец получаваш дифузия на въздушния поток и детенце не настива щото няма течение

pa4ito
11-05-2015, 23:19
При мене има завеса на задното стакло, която е окачена. Ако искаш у четвъртъка ще ти я покажа...
Ама ако не те кефи идеята на Съни, да ти предложа друга - те това произведението на Мордохата, не само че ще го държи заспало хлапето по пътя, ами и и по време на престоя, че и на връщане ще нанка и няма да чуе, ако ще и цялото блато да е в близост... :meeting:

Bobo Markov
11-05-2015, 23:28
При мене има завеса на задното стакло, която е окачена. Ако искаш у четвъртъка ще ти я покажа...
Ама ако не те кефи идеята на Съни, да ти предложа друга - те това произведението на Мордохата, не само че ще го държи заспало хлапето по пътя, ами и и по време на престоя, че и на връщане ще нанка и няма да чуе, ако ще и цялото блато да е в близост... :meeting:

оу бе и аз съм гледал Часът на татко :) нали и режисьора му ми е приятел ама не е тва изхода :):) трее си хардуер - някой автомобили имат странични завеси ама струват много паре и както каза някой фен за тез завеси ти трее задължително ТеДеИ JTD-тата нямат такиви екстри :(

pa4ito
11-05-2015, 23:32
оу бе и аз съм гледал Часът на татко :) нали и режисьора му ми е приятел ама не е тва изхода :):) трее си хардуер - някой автомобили имат странични завеси ама струват много паре и както каза някой фен за тез завеси ти трее задължително ТеДеИ JTD-тата нямат такиви екстри :(
Ми то тва лесно се оправя, бре. Ский сеа те науча на акъл. Отиваш, значи, в най-близката автоморга за немски каски и търсиш такава, къде на гъза ѝ пише "тди". Спазаряваш надписа с човечеца там и вече ще си "горд собственик на ТеДеИ". Оттам насетне си измисляш една система за тюлени пердета и си я хакваш на джамовете... ;)

Bobo Markov
11-05-2015, 23:58
Ми то тва лесно се оправя, бре. Ский сеа те науча на акъл. Отиваш, значи, в най-близката автоморга за немски каски и търсиш такава, къде на гъза ѝ пише "тди". Спазаряваш надписа с човечеца там и вече ще си "горд собственик на ТеДеИ". Оттам насетне си измисляш една система за тюлени пердета и си я хакваш на джамовете... ;)

ама адски си прав и аз така го мислех ама зациклих къде точно по туй красиво табло да сложа бОтончето за тез завеси :):)

кученцетоОгиитаткоДоги
12-05-2015, 00:00
Такива щори има в Бима Е38:p Ако искаш сичко да ти е ала-джус капитан,зимаш Е38144991 144992 ама с 5.4 под капака:jumping: и си в джаза:)

Bobo Markov
12-05-2015, 00:06
Такива щори има в Бима Е38:p Ако искаш сичко да ти е ала-джус капитан,зимаш Е38144991 144992 ама с 5.4 под капака:jumping: и си в джаза:)

таз кола ми е любимата кола ама честно (виж няма емотикони) адски красива и адски добра ама не мога да се разделя със 166-цата просто не знам ква е таз любов кво е туй нещо ...
а и снимката е на BMW Alpina божееее

old alfist
12-05-2015, 00:12
Един навлажнен пешкир върши идеална работа - детето го мести където си иска.

кученцетоОгиитаткоДоги
12-05-2015, 00:28
таз кола ми е любимата кола ама честно (виж няма емотикони) адски красива и адски добра ама не мога да се разделя със 166-цата просто не знам ква е таз любов кво е туй нещо ...
а и снимката е на BMW Alpina божееее



Тука на тая 7-ца данъка и е,за година и половина я купуваш още един път.Иначе за 3 бона я зимам ала-минут:)

Bobo Markov
12-05-2015, 00:31
Тука на тая 7-ца данъка и е,за година и половина я купуваш още един път.Иначе за 3 бона я зимам ала-минут:)

мхм :( така си е ... иначе тука в БГ такива работи нема но пък не си батка :):):) или пък си голема батка ама колко да си голема :):)

mim
12-05-2015, 10:42
виждала съм вградени щори в рено лагуна комби, от около 1998-2002 година, не си спомням точно
няма ли как да се пригодят някак и за други коли, всички малки дзверове се мръщят на слънцето
а с лагуни сигурно е пълно по моргите и не струват като баварци

Bobo Markov
12-05-2015, 21:29
виждала съм вградени щори в рено лагуна комби, от около 1998-2002 година, не си спомням точно
няма ли как да се пригодят някак и за други коли, всички малки дзверове се мръщят на слънцето
а с лагуни сигурно е пълно по моргите и не струват като баварци

не могат поне няма къде да се помести системата за щората ...
Така аз се заемам да направя прототип днес намерих подходящ плат разработен е от НАСА и си носи съответните сертификати за енергоефективност отблъсква всички UV и infrared лъчи - стискайте палци