PDA

View Full Version : ДЦЛ - Двама цигани с лопати!



mordohy
16-05-2015, 10:26
Станах вчера сутринта и криво-ляво подбрах челядта и жената, към кварталното кафе. В него видях двама наши мургави събратя, които си пиеха кафето. Направиха ми впечатление двете лопати, които те бяха акуратно подпряли на върбата в двора. По тях си личеше, че момчетата имаха правилно отношение към работата и се развеселих, като се сетих, как бившият министър на транспорта обясняваше, че основното средство за запълване на дупките по пътищата е ДЦЛ.
Интересното настана след около четвърт час.
Пристигна патрулка на Полицията и ДЦЛ се намести вътре, точно като в такси. Явно си бяха познати и ...
И тука започнах да си задавам въпроси.
Мнозина знаете, че някога бях точно в бизнеса с патрулките и знам колко строго се държеше за това, кой можеше да влиза в тях.
Първоначално ми стана драго, че полицията се грижи за хората, а после нещо се пречупи в мене.
Червея на съмнението ме заяде!

Liminat
16-05-2015, 13:07
Е, доброто ченге хем трябва да е на пост, който позволява малко повече волности, хем да има правилно отношение към тях.
Не циганите, големите са за гонене.
Тука познати циганчета се сбутали за кой да държи кучките край пътя за Боровец, та приятел поли... Полицай, ги сдружи набързо, да не се изколят за едното нищо.
Ако си запрял един човек, който 16-17 пъти все си намира кой да го измъкне, за чий да го затваряш за 18-ти път?!

mordohy
16-05-2015, 14:37
Прав си, но въпросът тука не беша за циганите, защото можеше и да са други "майстори", които да работят на нечия вила.
Въпросът е, че патрулките се използуват за часна работа.
Все едно са бащиния

Bobo Markov
16-05-2015, 21:17
Прав си, но въпросът тука не беша за циганите, защото можеше и да са други "майстори", които да работят на нечия вила.
Въпросът е, че патрулките се използуват за часна работа.
Все едно са бащиния

моля самно безс разсизън - сААкън!
мургавито братя са много готини еле па да работят со инструмент! Просто са ги прибрали на топло да видят чаршаф и легло...

ecotronic
16-05-2015, 21:30
моля самно безс разсизън - сААкън!
мургавито братя са много готини еле па да работят со инструмент! Просто са ги прибрали на топло да видят чаршаф и легло...

Някога, когато в ООН попитали Питър Бота, какво толкова има против негрите в ЮАР, той отговорил:

Против негрите имаме картечници, гранатомети, .......и други такива неща :)

Liminat
17-05-2015, 10:21
Е вий кво искати вееее... на съъбрание дургари Сали, дургари Сали, пък кат идим на обекта датийба майката сиганска, а?!

mordohy
17-05-2015, 20:27
Аз не знам , кои бяха по-циганите. Тия с лопатите или тия, дето ги караха!?:drinking:

thecleaner
17-05-2015, 20:55
моля самно безс разсизън - сААкън!
мургавито братя са много готини еле па да работят со инструмент! Просто са ги прибрали на топло да видят чаршаф и легло...

Шило+чук+манго=канго ;) нали знаеш.


Някога, когато в ООН попитали Питър Бота, какво толкова има против негрите в ЮАР, той отговорил:

Против негрите имаме картечници, гранатомети, .......и други такива неща :)

Не, отговора е дословно "е как какво, напалм".

Bobo Markov
17-05-2015, 21:53
миналата година на нашта уличка ма среща негер ама последна НюЙорк мода сетре Аберкромб и Фич панталон с ръбче и лъснати чепици и бомбе и ми вика - шефче, да имаш два лева ?? и аз оууу негер, много си готин, негер :):):) майкато де'еа негер :):):)

old alfist
18-05-2015, 23:32
Всичко е ясно.
Полицаите отново са влезли в сделка - полицията си затваря очите, а задължени лица на престъпниците бачкат.

nhg
18-05-2015, 23:34
Днес в Севлиево срещнах патрулка със стърчащ от багажника велосипед... И шофьора беше сам и не беше униформен - може да е ходило да поспортува милиционерчето

mordohy
18-05-2015, 23:37
Яд ме е, че не ги снимах!

кученцетоОгиитаткоДоги
18-05-2015, 23:56
Откраднал си 5-10-15-20 литра държавен бензин голям прас! Секи който е бил на държавна работа секи е крал, по малко за лична употреба:)