PDA

View Full Version : Скърцане в Купето



RoyalMachine
29-05-2015, 17:15
Здравейте..
От скоро в моята 147-ца се появи доста досаден проблем и то е скърцане в купето..Струва ми се че е от корите на вратите,обаче не съм много сигурен,а и също така отзад от багажника се чува много неприятен звук всеедно се търка ламарина в ламарина...вие имали ли сте такива проблеми...ако да как сте ги решили :?:boxed::boxed::spoko:

Hristiyan
29-05-2015, 21:13
не е от корите на вратите..отзаде на седалките до еърбег-а се трият, а за тфа за заницата е от чистачката..махаш кората стягаш машинкта и ако може я оплатни със гума или нещо от сорта и напръскай с вд40 :) и си цар.,,моята така правише и сега е перфе! Нищо не се чува :)

RoyalMachine
29-05-2015, 21:19
Ще го пробвам ..Мерси за съдействието!
А за бахгажника да имаш няква идея от какво е щото там съм сигурен,че е от това като има някой седнал на задната седалка и повдигне леко багажника нагоре и спира да скърца :dull:

Hristiyan
31-05-2015, 01:38
казах ти...машинката на чистачката го прави..тя е с три болта..горен и два по надолу посредата...при мене се оказа горния..напръсках го..сложих гума и спря...сега е като нова кола!! Пробвай..махни кората на багажника и щя ги видиш 3те болта..виж дали се движи..и ги размърдай с ръка рязко..и ще чуеш гадния скърцащ звук,който те влудява...ужасен е..махаш,пръскаш,уплатняваш да няма мърдане и си ти :) дано да ти е от помощ колега