PDA

View Full Version : КАТ се развихря за колани, книжки и алкохол



MUROMAN
04-04-2007, 15:14
Пак ще се облажат за празниците.
http://dnes.dir.bg/2007/04/04/news1541406.html

santo_traficante
04-04-2007, 15:38
за това ли са плъзнали днес :roll:

MUROMAN
04-04-2007, 15:44
верно са плазнали -хиени мрасни.

valjo
04-04-2007, 16:40
аз днес почерпих едни за телефон ....
:) но наистина е пълно с КАТ ....

bass
04-04-2007, 17:50
А кво стана btw с тия светлоотразителни жилетки - трябва ли вече да имам задължително такваз дрешка или...? Че щели уж да карат по устав от-до, според статийката :?

Speeder
04-04-2007, 17:55
А кво стана btw с тия светлоотразителни жилетки - трябва ли вече да имам задължително такваз дрешка или...? Че щели уж да карат по устав от-до, според статийката :?

Вчера гледах по някоя телевизия интервю с шефа на КАТ Пловдив, и той каза ,че още не е влезнала в сила наредба за въпросните жилетки и не се задължителни. Значи всичките тия цигани яко спекулират. :evil:

AlfaRomeo
04-04-2007, 18:01
Много полицаии много нещо,внимайте със десния крак,че да не намалеят точките ;) ;) Със ващи хубавици.

Иначе наистина има проверки и то доста вардят,и тях са ги подгонили да си вършат работата не да седят и да се мотаят цял ден ;)

raiders
04-04-2007, 19:24
На околовръстното ме спират за изпреварване и ми вика "за къде бързаме" и аз за застраховка, зарибих ги, давам му визитка, викам аре тънки са ми цените, а оня вика на колегата "Аре са едно тънко актче" :shock: ама ме пуснаха де :D

ne0
04-04-2007, 19:33
А кво стана btw с тия светлоотразителни жилетки - трябва ли вече да имам задължително такваз дрешка или...? Че щели уж да карат по устав от-до, според статийката :?

аз черпих 10-ка за тва да го еба и закъснях за сервиза и ми се е-а мамамамамамамамам

Abarth
04-04-2007, 20:11
Да си купят свещи с тия пари :)

75 2.0 turbo
04-04-2007, 21:41
Много полицаии много нещо,внимайте със десния крак,че да не намалеят точките ;) ;) Със ващи хубавици.

Иначе наистина има проверки и то доста вардят,и тях са ги подгонили да си вършат работата не да седят и да се мотаят цял ден ;)
верно като съм с алфата задължително съм спрян а с голфа като ме видят и се обръщат на другата страна :lol: което ме устроива де имам си 39 точици у кетапя карам бавно то с цваиката нема как и бърже де ...... 8)

koolio
04-04-2007, 22:05
Много вредител е плъзнал по шосетата. Днес се прибрах към Плевен и беше фул. Внимавайте след 4-тия тунел на Хемус в посока Варна- ограничението до 80 важи няколкостотин метра след тунела и дебнат. Имаше и на Златна Панега, Луковит и Радомирци.

kris11
04-04-2007, 22:25
:( Днес май пак ме стреля гадта на магистралата .Но не можха да излязат сръчно и бързо от колата докато мина. В огледалото гледах, че нещо ми ръкамаха с палка / ама май така ми се стори/.
Заради това слязох от магистлата на повеляново и по крйезерният път безаварийно се прибрах.

MUROMAN
05-04-2007, 00:00
мене миналата година ме спират на последното препятсвие в циганската- аз карам Опел Корса - целия в лепенки PVC дограма и така нататака и говоря по телефона.Спират ме кук-клус клана и даже ми и отвориха вратата.Въпроса които ми се зададе беше следния:
Много говориш бе момче.
Аз се опитах да се измъкна с тлъста лъжа че отивам да меря за дограма на клиенти.
И след това последва безумието:
Момче ти искаш ли да сложиш Дограма на Астрата ?
моита реакция след това беше :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
3-ти въпрос - Ти актове имаш ли ?
Отговор-НЕ
Ето сега вече ште имаш.
В краина сметка не дадох пари и нямах акт ,но просто кукерите са особено забавни понякога -така ,че се пазете.
Благодаря ви за вниманието.

MUROMAN
05-04-2007, 00:04
между другото всеки ден има КуКи на бул.Владимир Вазов от Враждебна посока кв.Левски и проверяват за наднормена скорост- пазете се.

търтей
05-04-2007, 11:02
http://dnevnik.bg/show/?storyid=328160

същата статия малко по-грамотно написана

щели да глобяват пешеходци което ако стане е супер


а тия от дир-а витнаги са ме забавлявали


проверки на моторните превозни средства за употреба на алкохол

мойто кола алкохол не пиие - ваще как са? :wink:

bass
05-04-2007, 11:05
мойто кола алкохол не пиие - ваще как са? :wink:

Бе ку й бухнеш един Редекс или квито там бяха добавките за качване на октановото число, не се знае колко промила ще покаже дрегерът :-)

Neokill
05-04-2007, 11:07
http://dnevnik.bg/show/?storyid=328160

същата статия малко по-грамотно написана

щели да глобяват пешеходци което ако стане е супер


а тия от дир-а витнаги са ме забавлявали


проверки на моторните превозни средства за употреба на алкохол

мойто кола алкохол не пиие - ваще как са? :wink:

По едно време пак имаше някаква акция срещу пешеходците. Бяха плъзнали едни полицаи едно чудо. Ходят си пеш по двама и като видят някой пешеходец да прави глупости и глоба. Мен се опитаха да ме фанат на Плиска ама избегах в подлеза.

търтей
05-04-2007, 11:07
мойто кола алкохол не пиие - ваще как са? :wink:

Бе ку й бухнеш един Редекс или квито там бяха добавките за качване на октановото число, не се знае колко промила ще покаже дрегерът :-)

още не сме пили кафе да?
мойта има цетаново не октаново число :tongue: :wink:

bass
05-04-2007, 11:09
мойта има цетаново не октаново число :tongue: :wink:
Уфффф, още не мога да свикна, че станА и ти огняр :P

търтей
05-04-2007, 11:10
мойта има цетаново не октаново число :tongue: :wink:
Уфффф, още не мога да свикна, че станА и ти огняр :P

спокс - добавките за втечнените въглища всъщност съдържат бензин :lol: