PDA

View Full Version : става ли 166 за дърпане на каравана?



Bobo Markov
02-07-2015, 00:05
Приятели за догодина съм си харесал нещо подобно:

http://karavani.cars.bg/k4583


въпроса ми е дали 166 става да я влачи таз къща защото днес видях подобна я дърпаше една Астра 1.9 JTD ?
давайте съвети че се запалвам по таз тема!

pa4ito
02-07-2015, 13:03
Па що да не става бе мооо... Ако намериш и такива каки, шъ ги карам зад тебе и шъ те побутвам... :rotfl:

Bobo Markov
02-07-2015, 19:36
леле Пачооо объркал съм линка дейба :(

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

ет го оригинал - http://karavani.cars.bg/k4583

кученцетоОгиитаткоДоги
02-07-2015, 20:01
Караваната е супер ама парите са и колкото на един апартамент в Плевен.За мен инвестицията е нерентабилна,освен ако не си решил да си живееш в нея целогодишно:mrgreen: Холанските цигани например не живеят в нормални жилища, ами в такива каравани.Тая седмица е в Амстердам, другата в Ротердам, по другата в Париж:mrgreen:

dimitar_vd62
02-07-2015, 20:34
Мооо ти шушнем един виц - начи некъф напраил магазин и турил трима продавачи да продават.Отива след седмица да види до де са я докарали и пита Марийка - Са кажи ква я свърши.-Мии - рекла Марийка, имах 5 клиента направих 1700 кинта оборот.Добре ,казал шефа, ми ти Иванчо,колко ми спечели - Ами аз - рекъл Иванчо имах трима клиента и спечелих 10 000 лв.-Оооо, добре,добре.Петърчо ти кво ша каиш по въпроса - Ми аз, такова...имах един клиент и напаравих 300 000 лв оборот. - Стига бе...я разкажи как така?Ами дойде един продадох му кукичка за риба, после го питтах има ли въдица, ми нямал, продадох му и въдица.Питах го де ще ходи за риба, вика ми на морето.Питах го има ли лодка, ми нямал, продадох му и лодка после се оказа че нямал теглич за лодката, после че малкото му фиатче не мое да тегли лодката та му продадох и жип....и те така.- всичко това само щото искал да ходи за риба!? - Ми не рекъл Петърчо - той всъщност искаше дамски превръзки за жена си, пък аз му викам - пич, тъй и тъй няма да ибеш що не отидеш за риба...и така.

Та ся каравана, после жип....ае що не идеш на околомръсното на кака щи излезе по ефтино.:mrgreen:

Bobo Markov
02-07-2015, 20:41
Караваната е супер ама парите са и колкото на един апартамент в Плевен.За мен инвестицията е нерентабилна,освен ако не си решил да си живееш в нея целогодишно:mrgreen: Холанските цигани например не живеят в нормални жилища, ами в такива каравани.Тая седмица е в Амстердам, другата в Ротердам, по другата в Париж:mrgreen:

на старо ше я зимам естествено аз :) просто илюстрирах размерите - 9 метра ... и дали моята 166-ца мое я дърпа ?

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:39 ----------


Мооо ти шушнем един виц - начи некъф напраил магазин и турил трима продавачи да продават.Отива след седмица да види до де са я докарали и пита Марийка - Са кажи ква я свърши.-Мии - рекла Марийка, имах 5 клиента направих 1700 кинта оборот.Добре ,казал шефа, ми ти Иванчо,колко ми спечели - Ами аз - рекъл Иванчо имах трима клиента и спечелих 10 000 лв.-Оооо, добре,добре.Петърчо ти кво ша каиш по въпроса - Ми аз, такова...имах един клиент и напаравих 300 000 лв оборот. - Стига бе...я разкажи как така?Ами дойде един продадох му кукичка за риба, после го питтах има ли въдица, ми нямал, продадох му и въдица.Питах го де ще ходи за риба, вика ми на морето.Питах го има ли лодка, ми нямал, продадох му и лодка после се оказа че нямал теглич за лодката, после че малкото му фиатче не мое да тегли лодката та му продадох и жип....и те така.- всичко това само щото искал да ходи за риба!? - Ми не рекъл Петърчо - той всъщност искаше дамски превръзки за жена си, пък аз му викам - пич, тъй и тъй няма да ибеш що не отидеш за риба...и така.

Та ся каравана, после жип....ае що не идеш на околомръсното на кака щи излезе по ефтино.:mrgreen:

майката си ебало за всичко е виновна жена ми, която подиве и отиде с една друга тиква на море с един селскостопански фургон :( сега се зарибих и аз и проучвам има ли смисъл в тоз кашон с прозорчета :(

dimitar_vd62
02-07-2015, 21:05
Пусни си питане тук - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=65472&highlight=%E8%EC%E0+%EA%FA%EC%EF%E8%ED%E3%E0%F0%E8 ако още са останали къмпингари да ти обеснят научно и прилежно.

DiStefano
02-07-2015, 21:11
леле Пачооо объркал съм линка дейба :(

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

ет го оригинал - http://karavani.cars.bg/k4583

Аматьор ... това е поредната паркетна изгъзица ...

Ей това ти е караваната :

http://karavani.cars.bg/k8612

кученцетоОгиитаткоДоги
02-07-2015, 21:17
Бойчо тази от обявата е употребявана:bangin: Същата чисто нова струва бая повече от 40 бона.Смисъл ако има да не е толкова голяма и луксозна.Ако ще я ползваш за море,на теб ще ти трябва нещо само където да си завреш главата.Аз съм чувал и за много ефтини нощувки на морето в бунгала, за това за инвестицията ти си прецени.За по малко от 15 бона едва ли ще намериш за 3-ма човека. Мои познати семейство холанци с две деца си зеха за 10 000 евро, за почивка през лятото.Ами беше си съвсем обикновенна без екстри и изглеждаше бая използвана, само колкото да си заврат главите.

---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:13 ----------


Аматьор ... това е поредната паркетна изгъзица ...

Ей това ти е караваната :

http://karavani.cars.bg/k8612




Аз съм живял в такова:) Виках му хотел Хилтън:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Лятото е канска жега, зимата ако не надуеш кюмбето е кански студ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Bobo Markov
02-07-2015, 21:23
Аматьор ... това е поредната паркетна изгъзица ...

Ей това ти е караваната :

http://karavani.cars.bg/k8612

ете с такова ходиха жена ми и оная тъпа п*тка другата патка на море дърпаха го с жип Нисан Патрул от 1977-ма година фул пауър - 67 коня

Бобби
03-07-2015, 01:27
Аматьор ... това е поредната паркетна изгъзица ...

Ей това ти е караваната :

http://karavani.cars.bg/k8612
Е не бе......аз с такъв фургон си изкарвах прехраната няколко години.......значи отивам да го краднем от един строителен обект с една Ифа....закачих го среднощ...тръгвам и какво да видим...това копеле ортака източил нафтата от камиона....та спирам аз на първата бензиностанция на Петрол...по онова време имаше само такива...и доволен от плячката си...викам на безинджиката...догоре.....по едно време тя идва при мен и ми казва...а бе вътре в фургона некви викат....ебати...отмъкнал съм фургон барабар със заспалите работници вътре....отивам аз да оправим нещата....показва се некакъв от вътре...и ме пита....на къде бе бате......хладнокръвно му отвръщам....споко местиме обекта...та се успокоиха нещата:)))...докато не разбра на магистралата, че трябва да скача в движение:)))

mordohy
03-07-2015, 01:39
Имам един приятел с един кемпер фиат. За двама-трима е идеален. Има си и хладилник и печка и всичко това бачка на газ. Това дето го даваш е много голямо. Най-малкото иска книжка категория Е

RPWWD
03-07-2015, 10:04
Имам един приятел с един кемпер фиат. За двама-трима е идеален. Има си и хладилник и печка и всичко това бачка на газ. Това дето го даваш е много голямо. Най-малкото иска книжка категория Е

Кара се с Б плюс Е, която се изкарва много лесно.

nhg
03-07-2015, 21:49
Бояне, поогледай се за таквизи работи в хамериканския ибей... има какво да се види (на различни от 'тукашните' цени)

Bobo Markov
03-07-2015, 23:29
Бояне, поогледай се за таквизи работи в хамериканския ибей... има какво да се види (на различни от 'тукашните' цени)

Ники хамериканския ибей е супер кът цени ама докат докарат фургона дотука става леко като в Конан варварина ;)

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:26 ----------


Кара се с Б плюс Е, която се изкарва много лесно.

точно така една тъпа патица изкара таз категория завърза фургона за гъза на жипката със сезалови въжета и го дърпа до Гърция там я заплашиха със съд за малтретиране на малолетно но тя била пияна като куче и не се вързала ... наобратно жипката прегряла няколко пъти след тва двете оФци спали в един ебалник къде Станкето Димитров барабар с фургона ...

Skipper
04-07-2015, 20:33
То, че ще може да я тегли ще може, но дали няма да е*еш майката на Алфата ? Алфата с какъв двигател е и караваната колко тежи ? Гледам тоя модел, който си предложил в карса, че е 2 тона, а за Alfa-та дават : Maximun Towing weight: all models 1500 kg. По-добре търси някой джип или по-лека каравана.

Бобби
07-07-2015, 00:10
Става, но си трябва техника на управление....да избягва потегляне по наклон, да се съобразчва с предавките при катерене на някой байр.....но като го знам Боянски, ще си пусне AC/DC...ще забрави, че тегли каравана. ще даде пълната газ.......и след това ще каже.....абе нещо приплъзна съединителя:)))

mordohy
07-07-2015, 00:57
Става, но си трябва техника на управление....да избягва потегляне по наклон, да се съобразчва с предавките при катерене на някой байр.....но като го знам Боянски, ще си пусне AC/DC...ще забрави, че тегли каравана. ще даде пълната газ.......и след това ще каже.....абе нещо приплъзна съединителя:)))


Боянски се прави на идиот много успешно и мнозина му се връзват. Истината е, че е сметачна машина, която винаги може да те изненада!
Все пак е раче, което значи и принципен човек!
Абе да му честитим рожденният ден, а той пак ще си направи, каквото си иска!

Bobo Markov
09-07-2015, 21:41
Боянски се прави на идиот много успешно и мнозина му се връзват. Истината е, че е сметачна машина, която винаги може да те изненада!
Все пак е раче, което значи и принципен човек!
Абе да му честитим рожденният ден, а той пак ще си направи, каквото си иска!

Благодарско Иво!!! Благодаря и на всички, които ми се обадиха и т.н. да сте ми живи и здрави вовеки!

Liminat
10-07-2015, 07:31
Ае... за 5-6 дена на лято к'во ше праИш тая каравана цяла година. Един приятел държи каравани, май ги дава пУТ наем, на околовръстното, кръстовището за Панчарево.