PDA

View Full Version : Я кажете аз ли не съм в ред или наистина колата ме ебава!



cvetelin
05-04-2007, 10:17
Здравейте колеги,
тука от няколко дни ми се струва нещо много странно. Или аз не съм в ред или колата като вдигне 80 градуса и загреее нормално губи мощност. В смисъл не точно губи ами става една тромава такава. Някой път направо ми къса нервите. Трудно ми е да изпреварвам да се мушкам между колите на светофара... общо взето е това. Има ли логично обяснение това или аз съм за психиатър.Евентуално ако е възможно такова явление ... дайте акъл от какво може да е да го оправя. Колата е тази от подписа първата. :censored:

ultrashock
05-04-2007, 12:54
При мен го има същото, вчера едвам изминах 4 км да се прибера до нас. Колата губи мощност и обороти, не ще да дигне повече от 4000 оборота даже на място на нулева скорост. Понеделинк мисля да отида да диагностика. Проблема го има от както я взех колата ама чак сега се прецака чак толкова, отначало нещеще да пали от първия път, смисъл неискаше да запази обороти. Бобо в една друга тема написа: Има два вариянта за горепосочените проблеми единия е частично сработил инерционен изключвател, а другия е релето на инжекционна му е дошло повечко друсането .
Без диагностика май трудно ще се останови освен ако някой друг няма същия проблем и е намерил решение. Има ли вероятност да е от свещи, кабели!? Тя не съм ги проверявал още!

JORDI
05-04-2007, 14:47
Правилното решение на проблема ви е диагностика... :bowdown: Един час работа срещу една седмица гадаене :roll:

cvetelin
05-04-2007, 16:15
Разбирам те колега, аз вече не говоря за онова друсане в Румъния. Говоря сега вече след като ходих на диагностика като ми изчистиха грешките по борд. комп. и след всичко. Просто сутринта като седна в колата и тръгна имам чувството, че тая кола лети. А после като си загрее мотора ми се струва някък си по тромава става. Иначе аз този проблем с оборотите го нямам. Държи си нормални обороти форсира се .. и т.н.
Просто не мога да разбера на мен ли ми се струва, че е тромава или наистина е така....

търтей
05-04-2007, 16:19
то ако колата се оправяше с чистете на грешки
хехе

иначе като нищо ти е заминал дебиломера

cvetelin
05-04-2007, 16:34
то ако колата се оправяше с чистете на грешки
хехе

иначе като нищо ти е заминал дебиломера


Е а ся де... в сервиза казаха, че и нямало нищо. Всичко било наред по нея!!!
Ма всеки ден се чудя ... това нормално ли е ;-)

Sergey_gigov
05-04-2007, 17:40
При мен го има същото, вчера едвам изминах 4 км да се прибера до нас. Колата губи мощност и обороти, не ще да дигне повече от 4000 оборота даже на място на нулева скорост. Понеделинк мисля да отида да диагностика. Проблема го има от както я взех колата ама чак сега се прецака чак толкова, отначало нещеще да пали от първия път, смисъл неискаше да запази обороти. Бобо в една друга тема написа: Има два вариянта за горепосочените проблеми единия е частично сработил инерционен изключвател, а другия е релето на инжекционна му е дошло повечко друсането .
Без диагностика май трудно ще се останови освен ако някой друг няма същия проблем и е намерил решение. Има ли вероятност да е от свещи, кабели!? Тя не съм ги проверявал още!

А само когато е влажно времето ли го прави или когато е сухо и слънчево - пак ?
забравих да попитам - имаш ли спортен филтър или ти е задръстен стария ?
ако е само когато е влажно - сменяй кабелите и свещите

ultrashock
06-04-2007, 19:34
Мойта тотално сдуха днеска, сега проверих филтри ала бала сичко е ново, сменяно в Германия, няма да я пипам до понеделник че много се нервирах днеска. Играя оборотите и при натискане на газта почти не реагира качва когато си иска и т.н. Диагностика му е майката ма ше чака кошника до понеделник :lol:

cvetelin
06-04-2007, 21:54
В понеделник отивам за смяна на масла, ремъци, филтри и всичко остаснло. Да видим дали няма да се оправи тази глупост. Днес не мога да изпреваря на горе в баира един голф3 1.4 напрао се спуках от яд. Ако е студена не давам евала на никого. Ама днес.... та в понеделник отивам да сменя всичко. Имам и тампон ляв преден за смяна ... Искам само един съвет от вас. Моля Ви кажете ми какво масло да налея на мотора ако не е селения!? Още нещо някой наливал ли е присадки в маслото на мотора за чистене на всякъкви гадости, налепи и т.н. Давайте акъл ... Който е слагал да каже какво да налея , каква присадка да сложа и каква присадка да сложа на бензина за почистване на инжекцията.
Помагайте!!! Ще лудна вече!!! :cry:

Crusader
07-04-2007, 08:47
Никакви присадки, освен ако не искаш проблеми :!:
Ако не Селения -> Арал /лично мнение/ :!:

cvetelin
07-04-2007, 18:03
Никакви присадки, освен ако не искаш проблеми :!:
Ако не Селения -> Арал /лично мнение/ :!:


Слушам!!! Няма да слагам присадки!!!
Мерси за мнението... тъкмо се чудех имам едно масло тука Арал 10W40 дали става да го налея. Начи няма проблем да наливам ....
Мерси :)

Novachev
08-04-2007, 21:04
[quote="Cvetelin"]Здравейте колеги,
тука от няколко дни ми се струва нещо много странно. Или аз не съм в ред или колата като вдигне 80 градуса и загреее нормално губи мощност. В смисъл не точно губи ами става една тромава такава. Някой път направо ми къса нервите. Трудно ми е да изпреварвам да се мушкам между колите на светофара... общо взето е това. Има ли логично обяснение това или аз съм за психиатър.Евентуално ако е възможно такова явление ... дайте акъл от какво може да е да го оправя. Колата е тази от подписа първата. :censored:[/quote/

Колега имах познат с подобен проблем само че колата беше голф 3 ГТИ и след 6 месеца ходене по сервизи и смяна на какво ли не се оказа че като са сменяли ремъка не са го зацепили правилно избягал е с един зъб. Освен това подобен проблем може да се появи и от свещите и то ако са сменяни скоро и не са много оригинални успех и пиши какво и е било като я оправиш

cvetelin
08-04-2007, 21:20
Колега имах познат с подобен проблем само че колата беше голф 3 ГТИ и след 6 месеца ходене по сервизи и смяна на какво ли не се оказа че като са сменяли ремъка не са го зацепили правилно избягал е с един зъб. Освен това подобен проблем може да се появи и от свещите и то ако са сменяни скоро и не са много оригинални успех и пиши какво и е било като я оправиш

Днес говорих с един приятел който има сервиз. И като му казах така и така той вика ти ме уби. Какво говориш нормално е като е студена да прави така, а като загрее да върви. Във вторник ще я карам в сервиза защото имам предница за правене и ще видят и този проблем. Като се върна като кажат от какво е ще пиша няма проблем.

Crusader
09-04-2007, 08:45
Бе недейте да гадаете - диагностика му е майката, такива разигравания може да са от доста неща, на мен навремето ми ги правеше от "мързелива" ламбда и симптомите бяха едно към едно с твоите, ма може и да е някой температурен датчик, както и други работи, та за това ->диагностика :!:

valjo
09-04-2007, 11:20
Мойта тотално сдуха днеска, сега проверих филтри ала бала сичко е ново, сменяно в Германия, няма да я пипам до понеделник че много се нервирах днеска. Играя оборотите и при натискане на газта почти не реагира качва когато си иска и т.н. Диагностика му е майката ма ше чака кошника до понеделник :lol:мойта го правеше същото това, и обикновено е дебитомера;)
но се пак се обади на Бобо :)))

Nasko_77
09-04-2007, 12:41
Колега имах познат с подобен проблем само че колата беше голф 3 ГТИ и след 6 месеца ходене по сервизи и смяна на какво ли не се оказа че като са сменяли ремъка не са го зацепили правилно избягал е с един зъб. Освен това подобен проблем може да се появи и от свещите и то ако са сменяни скоро и не са много оригинални успех и пиши какво и е било като я оправиш

Днес говорих с един приятел който има сервиз. И като му казах така и така той вика ти ме уби. Какво говориш нормално е като е студена да прави така, а като загрее да върви. Във вторник ще я карам в сервиза защото имам предница за правене и ще видят и този проблем. Като се върна като кажат от какво е ще пиша няма проблем.Чакаме с интерес резултата.

ultrashock
09-04-2007, 12:51
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.

Nasko_77
09-04-2007, 13:13
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде. Ок. Но внимавай щото коро и аз си купих бензинов филтър. По каталог, абсолютно за мойта и като отидох да ми го слагат..... се оказа, че не става. Луда работа. И сега варянта ми е само, да ида със стария в магазина.

valjo
09-04-2007, 19:48
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.
къв филтър бе, наште немат такъв....
беги далече от тоз майстор....

Mury
09-04-2007, 21:58
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.
къв филтър бе, наште немат такъв....
беги далече от тоз майстор....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ех тея хора не се научиха къде да ходят на диагностика бре :idea: :idea: :idea: ма нека си чупят тиквите бре кво да им обясняваш бате :evil:

valjo
09-04-2007, 22:02
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.
къв филтър бе, наште немат такъв....
беги далече от тоз майстор....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ех тея хора не се научиха къде да ходят на диагностика бре :idea: :idea: :idea: ма нека си чупят тиквите бре кво да им обясняваш бате :evil:аре и ти не се праи, на мен ми говориш че сме тука да си помагаме, ми като е така, опитай се да помагаш, а не да викаш "не се научиха"....

Точно за тоя не ми обяснявай много добре знае къде е Бобо и има да ми връща един датчик от 1 година ма се нема бензин да доде от Надежда :idea: :twisted: Все си мисля че ако имаш да даваш нещо на някой требе да му го върнеш дори да одиш и на майната си :wink:

Mury
09-04-2007, 22:06
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.
къв филтър бе, наште немат такъв....
беги далече от тоз майстор....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ех тея хора не се научиха къде да ходят на диагностика бре :idea: :idea: :idea: ма нека си чупят тиквите бре кво да им обясняваш бате :evil:аре и ти не се праи, на мен ми говориш че сме тука да си помагаме, ми като е така, опитай се да помагаш, а не да викаш "не се научиха"....

Точно за тоя не ми обяснявай много добре знае къде е Бобо и има да ми връща един датчик от 1 година ма се нема бензин да доде от Надежда :idea: :twisted: Все си мисля че ако имаш да даваш нещо на някой требе да му го върнеш дори да одиш и на майната си :wink:

Точно за тоя не ми обяснявай много добре знае къде е Бобо и има да ми връща един датчик от 1 година ма се нема бензин да доде от Надежда :idea: :twisted: Все си мисля че ако имаш да даваш нещо на някой требе да му го върнеш дори да одиш и на майната си :wink

Nasko_77
09-04-2007, 22:15
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.
къв филтър бе, наште немат такъв....
беги далече от тоз майстор.... :shock:

valjo
09-04-2007, 22:19
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.
къв филтър бе, наште немат такъв....
беги далече от тоз майстор.... :shock:
не се пули, има разлика при ТС до 99та и след 99та в 145/6 ;)

Nasko_77
09-04-2007, 22:49
Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.
къв филтър бе, наште немат такъв....
беги далече от тоз майстор.... :shock:
не се пули, има разлика при ТС до 99та и след 99та в 145/6 ;) А така вече е друго. Мерси за пояснението. Тъкмо пак щях да почвам да припадам. Направо бях потресен. :calc: Викам си пак при олигофрен съм отишъл тогава с филтъра. :lol:

BatVas
10-04-2007, 10:34
[quote=ultrashock]Аз сега се прибирам от диагностика, всичко излезна че е наред, успяха да ми изчистят грешките на компютъра и най-накрая изгасна лампичката за еърбезите. В сервиза майстора ми каза че най вероятно е от бензиновия филтър, за него това било недостиг на бензин. Утре ще купя един филтър и ще пробвам този вариант. Къде седи този филтър и трудно ли се сменя!? За цената прогленах че е около 10-15 лв някъде.
къв филтър бе, наште немат такъв....
беги далече от тоз майстор.... :shock:
не се пули, има разлика при ТС до 99та и след 99та в 145/6 ;) А така вече е друго. Мерси за пояснението. Тъкмо пак щях да почвам да припадам. Направо бях потресен. :calc: Викам си пак при олигофрен съм отишъл тогава с филтъра. :lol:[/quote:30qup2x4]

Ти си имаш бензинов филтър - споко :wink:

vladu
10-04-2007, 12:36
има си и едва ли него трябва да обвиняваме за всички проблеми ...

то, че трябва да се смени е ясно ...

как стана така, че са ти изчистили грешките, па нямало проблем - тея грешки са проблем обикновено ... нещо генерално не разбирам аз тука ...

ne0
10-04-2007, 12:40
аз му каах къде да ходи ма той не, Бобо не ставал еми на са :)
пак при него :)

vladu
10-04-2007, 13:31
аз му каах къде да ходи ма той не, Бобо не ставал еми на са :)
пак при него :)

ма той правилно е задал въпроса ... "аз ли не съм вред или ..."

cvetelin
10-04-2007, 21:42
ма той правилно е задал въпроса ... "аз ли не съм вред или ..."

:lol:

а моята има ли бензинов филтър ?

Crusader
10-04-2007, 21:48
ма той правилно е задал въпроса ... "аз ли не съм вред или ..."

:lol:

а моята има ли бензинов филтър ?

Има, между задно дясно клело и резервоара, май са 2 модела, та за това първо виж твоят какъв е

Speeder
10-04-2007, 21:52
Има има...И се сменя :) Образно казано: Пред задна дясна гума и леко отдолу :shock:

Баси тия хора колко са бързи :) Евала!!!

vladu
11-04-2007, 14:07
арни жанти спийдер ...

Speeder
11-04-2007, 14:21
арни жанти спийдер ...
Мерси! Малко са ми малки ама за сега са идеални :D

cvetelin
11-04-2007, 15:43
Мерси много. Ще го сменя.

ultrashock
11-04-2007, 18:50
Е хуу щом нямам филтър, поне не се набутах много (15 левчета). На ебахти и разбирачите попадам аз! Другия път обещавам Бобо да посетя :oops: А на Мъри за датчика, щом си оправя колата че са не е в движение ще ти го донеса. Някой ако му трябва бензионов филрър да пише 8)

Mury
11-04-2007, 19:46
Другия път обещавам Бобо да посетя

Ем си знаеш па одиш не друго место :wink:

cvetelin
11-04-2007, 21:29
Да си е*е майката ... тъз кола като загрее не върви!!!
Бахти кво да я правя! :?:

ПОМОЩ :!: :!: :!: :!:

ultrashock
12-04-2007, 19:02
:( Оказа се дебитомер! Сега си търся такъв втора ръка, нов ми предлагат за 180лв! :roll:

valjo
12-04-2007, 19:36
:( Оказа се дебитомер! Сега си търся такъв втора ръка, нов ми предлагат за 180лв! :roll:
тоя "нов" да не е от T&N ?
щото имам такъв един тука на рафта.... ;-)
изкара 3-4 месеца, и то колата така и не се оправи да върви като хората

та обмисли вариант с БОШ:)

ultrashock
13-04-2007, 00:31
Еми не е от ТИН от друго място е! Засега търся втора ръка, че не ми се дават дори и толкова пари. Ще пообиколя 1-2 морги и съм дал номерата на 1 познат на Симеон да търси. 8)

ne0
13-04-2007, 02:35
Еми не е от ТИН от друго място е! Засега търся втора ръка, че не ми се дават дори и толкова пари. Ще пообиколя 1-2 морги и съм дал номерата на 1 познат на Симеон да търси. 8)

ЕЙЙЙЙЙ!!!!!!

SFINKS
13-04-2007, 16:37
щом като загрее не върви шо не си провериш температурният датчик . ако дава неверни данни , компа би трябвало да не ти дозира правилно сместа и затва да не върви като загрее

cvetelin
13-04-2007, 19:19
щом като загрее не върви шо не си провериш температурният датчик . ако дава неверни данни , компа би трябвало да не ти дозира правилно сместа и затва да не върви като загрее

хм.. мерси още утре ще го свърша това ... и пак ще пиша дали има промяна

поздрави :)

ultrashock
14-04-2007, 15:52
Днеска си намерих Дебитомер 100 лв втора ръка, взех го за тест че продавача ми е авер и сега до понеделник трябва да проверя дали бачка както трябва! 100 лв добра цена ли е или да търся по тънко!?

Mind_Control
14-04-2007, 16:13
Днеска си намерих Дебитомер 100 лв втора ръка, взех го за тест че продавача ми е авер и сега до понеделник трябва да проверя дали бачка както трябва! 100 лв добра цена ли е или да търся по тънко!?

Ако ти е на бош може да се намери от самия бош на половин цена нов ако те интересува...

momo
14-04-2007, 17:16
Абе, да не се бъркам където не ми е работа, че от скоро търкалям Алфа, ама при тоя вид проблем първото нещо, което се сещам е запушен катализатор :roll:
Другото, което ме очудва в тия коли е, че още ги карате с 10W40, което е полусинтетика, а до сега не съм виждал бройка на под 350к километра и ми се струва, че това масло им е тънко, ма вие си знаете, не давам акъл, само си разсъждавам :lol:

П.С.: Май написах безмислен пост, но все пак виж си катализатора, ако имаш такъв де, няма да ти навреди, ако не помогне ;)

ultrashock
14-04-2007, 19:34
Аз съм го махнал на втория ден като взех колата, така че проблема не е там. Аз днеска пробвах другия дебитомер обаче пак същото, явно трябва да се настрои пак за да заработи или просто и този е издухал!?? Имате ли идея дали като го сложа трябва да заработи веднага!

cvetelin
14-04-2007, 21:08
Тъй!!! днеска смених маслата ремъците и филтрите. Носачи и всичко което трябваше. Доста добре вървеше топла. Като я подкарах тя вече беше загряла. Утре ще я покарам студена и после ще видя дали има разлика. Така като я натисках добре вървеше. Утре ще разберем :)

cvetelin
15-04-2007, 14:23
Днеска я покарах извън града и в града доста добре върви. няма проблеми вече не усештам да е тромава. явно всичко е наред :)
дано и за напред да е така :)

Поздрави :)

Mury
15-04-2007, 21:33
Аз съм го махнал на втория ден като взех колата, така че проблема не е там. Аз днеска пробвах другия дебитомер обаче пак същото, явно трябва да се настрои пак за да заработи или просто и този е издухал!?? Имате ли идея дали като го сложа трябва да заработи веднага!

А кой ти каза че дебиломера ти е за смяна :?:

ultrashock
15-04-2007, 21:35
Еми бях на диагностика и това излезе, плюс това като разкача буксата и колата проработва горе долу както трябва.

Mury
15-04-2007, 21:36
Еми бях на диагностика и това излезе, плюс това като разкача буксата и колата проработва горе долу както трябва.

Нормално е като откачиш буксата колата да променя работата си защото влиза в сервизен режим :idea: :idea:

П.С.Я вземи отиди до Бобо да ти каже наистина какво и е на колата :wink:

ultrashock
15-04-2007, 21:40
Ами аз понеже съм го взел дебитомера за проба и ще го проверя утре, ако се окаже че не е това ще отида в сервиза на Бобо да погледне и той за какво става дума!

cvetelin
18-04-2007, 14:56
Ами аз понеже съм го взел дебитомера за проба и ще го проверя утре, ако се окаже че не е това ще отида в сервиза на Бобо да погледне и той за какво става дума!

какво стана колега оправи ли се . Моята е пушка вече :)

ultrashock
18-04-2007, 16:38
Ми не в момента е в авариен режим и колата работи но ще харчи повече и не върви толкова ама ще е така докато намеря! :) Про тебе какво се оказа!?

Bobo
19-04-2007, 23:22
Ами аз понеже съм го взел дебитомера за проба и ще го проверя утре, ако се окаже че не е това ще отида в сервиза на Бобо да погледне и той за какво става дума!

Конкретно на твойта кола нищо неща да гледам :!: Кат гледам как смени всичко с втора употреба даже и тва дет го нема у колата мерси съм от теб - предлагам да вземеш един мотор втора ръка за 100лв и да пробаш дали не ти е издухал мотора :shock:

ultrashock
20-04-2007, 07:21
:P Е какво толкова съм взел втoра употрба, пробвах с дебитомера но не се получи и го върнах, друго не съм зимал, какво ме нападнахте тука! :!: Неразбирам какъв е проблема да си търся дебитомер втора ръка, като се има в предвид че нов оригинален струва доста пари, а с китайски некакси не ми се занимава. Напослдък доста храна изядох в тоя форум, какво толкова сгафих неможах да разбера. Аз пиша в този форум понеже си мисля че има доста свесни хора и взаимно обменяме опит за различните проблеми с Алфа! Стига сте ме нападали, досега на никой нищо лошо не съм казал! :frown:

cvetelin
20-04-2007, 14:44
Ми не в момента е в авариен режим и колата работи но ще харчи повече и не върви толкова ама ще е така докато намеря! :) Про тебе какво се оказа!?

ми не знам точно смених маслата ремъците филтрите и като че ли се оправи. не забелязвам тромавост....
ама сега пък се обади МПХ ... ша го сменям .. някой може ли да ме орентира с цена

miki
21-04-2007, 22:39
имах същия проблем гърнетата бяха запушени

ultrashock
22-04-2007, 15:10
имах същия проблем гърнетата бяха запушениКато кой проблем си имал че тук вече станаха два различни проблема, какво не е било наред с твойта кола!?

miki
22-04-2007, 18:50
ами даваш газ а неще да върви
мрежичките на катализатора издухани в гърнетата
заедно с ватата станало на цимент :roll: