PDA

View Full Version : Да намерим дом на две кученца



Lei-chery
03-08-2015, 09:48
Подарявам две чаровни госпожици. Кученцата (6 бр.) бяха изхвърлени на улицата. На около 3 месеца са и 3 от тях вече са подарени. Един остава да охранява тази колиба и остават двете дами в очакване на своите нови стопани.Породата им е между каракачанка и нещо...
Настоящият им адрес е в гр. Костинброд и среща с тях винаги може да бъде осъществена. :)
Позвънете ми на:0897 888 317 Чери

кученцетоОгиитаткоДоги
03-08-2015, 17:13
Що за идиот и малоумник трябва да си за да изхвърлиш невинно същество на улицата.И двете кученца са уникални.Аз за съжаление живея в апартамент и не става за куче:( Имах два заека но бяха изгризали копчетата на дистанционното на телевизора:) и всичко що е кабел:) Преместих ги в мазата но там единия са депресира:(:( и реших да ги дам в една ферма където не ги отглеждат за ядене:) и заедно с други зайци ще живеят на чист въздух и на природа:) Успех с кученцата дано си намерят читав стопанин:)

Susscrofa
03-08-2015, 22:04
Те, "хората",
деца изхвърлят, а те седнали сълзи да хвърлят и сополи да точат за кучета.

Бобби
04-08-2015, 00:46
Те, "хората",
деца изхвърлят, а те седнали сълзи да хвърлят и сополи да точат за кучета.
Е, Руменчо....неотразим си....завърна се ти у кочината....:pig:...сега ще дигнеш рейтинга на форума:))

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:42 ----------


Подарявам две чаровни госпожици. Кученцата (6 бр.) бяха изхвърлени на улицата. На около 3 месеца са и 3 от тях вече са подарени. Един остава да охранява тази колиба и остават двете дами в очакване на своите нови стопани.Породата им е между каракачанка и нещо...
Настоящият им адрес е в гр. Костинброд и среща с тях винаги може да бъде осъществена. :)
Позвънете ми на:0897 888 317 Чери
Ей...това "нещо" от породата ме плаши мен....:unsure:....установен ли е бащата....:unsure:

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:44 ----------


Що за идиот и малоумник трябва да си за да изхвърлиш невинно същество на улицата.И двете кученца са уникални.Аз за съжаление живея в апартамент и не става за куче:( Имах два заека но бяха изгризали копчетата на дистанционното на телевизора:) и всичко що е кабел:) Преместих ги в мазата но там единия са депресира:(:( и реших да ги дам в една ферма където не ги отглеждат за ядене:) и заедно с други зайци ще живеят на чист въздух и на природа:) Успех с кученцата дано си намерят читав стопанин:)
Ти май го приемаш... искрено и лично... заради ника си:)))

кученцетоОгиитаткоДоги
04-08-2015, 00:57
[QUOTE=Бобби;1433802]
Ти май го приемаш... искрено и лично... заради ника си:)))



Не брат, когато поемеш ангажимент да гледаш животинка или човек не можеш просто така да го изхвърлиш на улицата............не може така в тоя живот.:(:( Плюс което е знаеш ли каква е разликата между кучето и човека? Човека е к*рва и ще те предаде, а кучето ще ти остане вярно до гроб!

Бобби
04-08-2015, 01:18
[QUOTE=Бобби;1433802]
Ти май го приемаш... искрено и лично... заради ника си:)))



Не брат, когато поемеш ангажимент да гледаш животинка или човек не можеш просто така да го изхвърлиш на улицата............не може така в тоя живот.:(:( Плюс което е знаеш ли каква е разликата между кучето и човека? Човека е к*рва и ще те предаде, а кучето ще ти остане вярно до гроб!
Знаеш ли защо е така...защото кучето не може да говори....а когато лае, никой не го разбира....Но хората като лаят в нормалните държави се взимат мерки...а при нас...знаеш....
...приликата м/у кучетата и хората...е че има помияри....но при кучетата са по умни ....определено!!!...а за разликата си прав до някъде...аз съм стар кучкар:))

кученцетоОгиитаткоДоги
04-08-2015, 01:41
Държавата няма нищо общо с предателите.................те са навсякъде..............а кучето не е нужно да говори за да те предаде.......но явно си има принципи..........дори и ,,помиярите,,........които всъщност не са такива..........

Бобби
04-08-2015, 01:54
Държавата няма нищо общо с предателите.................те са навсякъде..............а кучето не е нужно да говори за да те предаде.......но явно си има принципи..........дори и ,,помиярите,,........които всъщност не са такива..........
А бе ти я взе на сериозно тая тема...А Наздраве...:cheers:

кученцетоОгиитаткоДоги
04-08-2015, 02:02
А бе ти я взе на сериозно тая тема...А Наздраве...:cheers:



Кучето се е доказало че е най-добрия приятел на човека, а човека се доказа че е най-добрия предател на кучето.Какво нещо сме хората а Боби................наздраве за кучешките принципи:cheers:

Lei-chery
04-08-2015, 08:51
А бе ти я взе на сериозно тая тема...А Наздраве...:cheers:

Бате Боби...темата е много сериозна, че ми идват в повече, а няма да ги оставя на улицата.Много са симпатични и вече се правят на пазачи...лаят...ръмжът....

Бобби
04-08-2015, 17:42
Бате Боби...темата е много сериозна, че ми идват в повече, а няма да ги оставя на улицата.Много са симпатични и вече се правят на пазачи...лаят...ръмжът....
Хубаво де....ама не ми мязат много на каракачанки....затова попитах уставен ли е бащата...:))
п.с....бъзикам кученцетоОгиитаткоДогим и той се впряга...

Lei-chery
04-08-2015, 19:07
Хубаво де....ама не ми мязат много на каракачанки....затова попитах уставен ли е бащата...:))
п.с....бъзикам кученцетоОгиитаткоДогим и той се впряга...

Не е установен естественно, но ще станат кучета пазачи.;)

dimitar_vd62
04-08-2015, 20:17
Аммм....донес едно у Варна мооо, на кутрето ще му намерим стопанин на теб ще ти поблагодарим......

Lei-chery
04-08-2015, 21:23
Аммм....донес едно у Варна мооо, на кутрето ще му намерим стопанин на теб ще ти поблагодарим......
Еее Митак....далечко ми е.Ще ти пратя едно по куриер....като подарък!:)

dimitar_vd62
04-08-2015, 21:40
Еееех, едно време как лесно са лъжехте...благородно дело си захванала, успех Лейче.

Sunny
04-08-2015, 23:35
Еее Митак....далечко ми е.Ще ти пратя едно по куриер....като подарък!:)

Ила ти , дани идвами ний .. (след два месеца)

Бобби
05-08-2015, 00:39
Не е установен естественно, но ще станат кучета пазачи.;)
Ей...днес ми се обади Никито от Русе....да му се невиди и памета.....забравих да му кажа, че подаряваш кутрета....той коте си взе от тебе......там куче нема да вземе:)...вземи му звъни....нали знаеш...готин човек е...

Lei-chery
05-08-2015, 14:16
Ила ти , дани идвами ний .. (след два месеца)

Ааааа.........елатеее...елатеее.....ще ви се зарадваме.

---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 14:13 ----------


Ей...днес ми се обади Никито от Русе....да му се невиди и памета.....забравих да му кажа, че подаряваш кутрета....той коте си взе от тебе......там куче нема да вземе:)...вземи му звъни....нали знаеш...готин човек е...

Хе хе ...вярно си е и коте има от мен ....и е добър човек!:)

---------- Post added at 14:16 ---------- Previous post was at 14:14 ----------


Еееех, едно време как лесно са лъжехте...благородно дело си захванала, успех Лейче.

Благодаря! На мен всяко лято ми се пада тази чест....все ми оставят разни животни и аз се подарявам....ама какво да се прави...жал ми е за тях!
Едната дама вече я подарих.......взимайте...не останаха...:):):)

Bobo Markov
05-08-2015, 21:43
Кученца са хубаво нещо но не познавам хора да искат за съжаление ние у Путкомер нямаме место щото сме в Центъро :(:( даже тука ми подаряваха една Арда тва Нюфаундленд ли е кво е ама няма къде да го държа :( иначе кученце за детенце е супер другарче ама ...:prison:

Stefan Caromov
07-08-2015, 13:30
С риск да ме оплюят тук колегите, човека е животно, което по бих изхвърлил отколкото куче. Човек..... ще пребия с чиста съвест, куче...не мога ръка да му вдигна. Така прибрах вкъщи една болонка възрастна вече 13 годишна. Стопаните и заминали за един месец в Италия и я оставили на един познат да я гледа. Той я гледа 3 месеца, а аз вече година...от стопаните ни вест, ни кост. Знае се само, че са се връщали в Бг. Нито са попитали за Дейзи ( така се казва болонката ), нито све. Ей това са хора за убиване и сега кучето стресирано, на дърти години при други хора, да не би да и е лесно на милата. Ама ще си я гледам и грижа до края. Да ми е жива и здрава още дълги години.

dimitar_vd62
07-08-2015, 13:49
Ми щото някои не обичат кучета ама си вземат понеже е модерно, като не можеш да го гледаш не го взимай, още повече не веднъж съм казвал че е нехуманно да се гледат животни в плен.Ако си на село или вила да го гледаш в двора дето му е най близо до естественат среда е друга бира ма да затвориш нещо с размерите на магаре на 8-я етаж си е затвор.За птици пък да не говорим, да затвориш птица в клетка е все едно да ти отрежат краката и да ти подарят ферари.

Stefan Caromov
07-08-2015, 13:55
Ами аз я гледам в апартамент Дейзи, заедно с няколко чинчили :)

dimitar_vd62
07-08-2015, 14:05
Абе ся има някои изключения дето са породи които не могат да оцелеят навънка, селектирани като домашни любимци ма пак човешката суета ги е пръкнала преди векове.Ама понеже не можем да забраним на хората да ги гледат трябва да има зоополиция като в щатите и някои бели страни .

ecotronic
07-08-2015, 14:42
Тъста и тъщата на село гледат 5 кучета - кофермани. Това им коства стотина лева на месец, но кучетата живеят свободно в двора и до момента набези на крадци не е имало.

кученцетоОгиитаткоДоги
07-08-2015, 15:58
За птици пък да не говорим, да затвориш птица в клетка е все едно да ти отрежат краката и да ти подарят ферари.



Митьо не мога да се съглася с теб.Аз искам да си взема говорящ папагал от породата Ара.И говорех с момичето в магазина която ги продава.Каза ми да го пускам от клетката по няколко часа на ден в нас да хвърчи, но да не оставям прозор отворен защото ако излети на вън шанса да оцелее в дивата природа е минимален.Понеже той не е хванат от ловци и сложен в домашни условия, а се е родил и израснал в такива и инстинктите му за оцеляване в дивата природа въобще не са развити.Още повече че тукашния климат няма нищо общо с там където те виреят:) Горе долу същото важи и за другите диви животни родени в домашни условия.

dimitar_vd62
07-08-2015, 16:06
А защо изобщо ги ловят, ако ти е скучно може да си вземеш жена с тъща.А и вродените иснстинкти не се губят, много бързо се сещат какво да правят.

кученцетоОгиитаткоДоги
07-08-2015, 16:25
Хм.........те са хванати единици много отдавна, и вече няколко поколения се раждат в домашни условия:) Гледай дисковери за рецивидисти по Американските затвори които след 20 годишна присъда го пускат.80% от тях нарочно правят някое престъпление само и само да се върнат в пандиза.Чисто и просто понеже години наред са изолирани от нормалното общество, и приобщавани към това в затвора, те не могат да се приобщят към нормалното общество. Той не може да си вроди тия навици, да се грижи сам за покрив над главата си, сам за храна да си търси работа и т.н.Гледах и интервюта с няколко български затворници с по дълги присъди, които го потвърдиха същото. При животните нещата са същите:)

dimitar_vd62
07-08-2015, 19:34
Туй сме го дъвкали в много теми ай да не цапаме темата на Лейчето и кутретата да си намерят свестен стопанин.

Lei-chery
07-08-2015, 20:56
Едното кученце вече го подарих.;)
Сега и другото чака стопанин....хайде разпитвайте за желаещи.

dimitar_vd62
07-08-2015, 21:08
Неска питах в едно заведение мои авери рокери се събират там и мноу желаещи има обаче малко сгафих ас щот казах че едно кученце подарява мноу готина мадама и сички искаха телефон за връзка с кученцето.Ши извиняваш малко стар съм вече ас и желанието върви преди мисълта ми дърт перверзник съм станал малко.

Lei-chery
07-08-2015, 21:24
Неска питах в едно заведение мои авери рокери се събират там и мноу желаещи има обаче малко сгафих ас щот казах че едно кученце подарява мноу готина мадама и сички искаха телефон за връзка с кученцето.Ши извиняваш малко стар съм вече ас и желанието върви преди мисълта ми дърт перверзник съм станал малко.

Хе хе хеее.....Митрееее....неуморим си, признала съм те!!!:):):)

Susscrofa
07-08-2015, 22:01
Кученца са хубаво нещо но не познавам хора да искат за съжаление ние у Путкомер нямаме место щото сме в Центъро :(:( даже тука ми подаряваха една Арда тва Нюфаундленд ли е кво е ама няма къде да го държа :( иначе кученце за детенце е супер другарче ама ...:prison:

Еееееее, браво.
Значи на теб породисто куче ти предлагат, а ти отказваш. Какво ти дреме за мелези.
Къде в центъра живееш, в някоя кооперацийка, която мирише на леш и мухъл или в някой апартамент с бежанци, та нямаш място?

Bobo Markov
07-08-2015, 22:16
Еееееее, браво.
Значи на теб породисто куче ти предлагат, а ти отказваш. Какво ти дреме за мелези.
Къде в центъра живееш, в някоя кооперацийка, която мирише на леш и мухъл или в някой апартамент с бежанци, та нямаш място?

тука съм бе бате на ул. "Ами Добре" съм ма много гърци по етажното собственоз :( че и турци и индийци дейба :( затуй ме е страф за кученце и моля сано без Расизан! :):)

Lei-chery
13-08-2015, 14:28
И хоп.....двете кутрета вече са подарени! Щастлива съм от този факт! Раздадох всичката стоката .....:bravo: