PDA

View Full Version : Темите за помощ



VFTI
28-08-2015, 12:15
Привет на всички.

Хубаво е че имаме теми за помощ във форума. Не мисля, че обаче някой дори и да има желание, може да помогне адекватно. Темите в този раздел са пуснати преди години и никой не е поглеждал какво е тяхното състояние и какво се е случило. Няма да коментирам, че дори има банкови сметки, които са активни а случаят е бил "нередовен"....Нелепо е ако някой случаен човек прочете, че някой има нужда от помощ и не желае да прочете 40-50 страници, да пусне своята помощ и тя да не стигне до където трябва.

Случаите с решение да бъдат заключени. Тези без информация също. Банковите сметки да бъдат изтрити. Успели сме...загуби ли сме...продължаваме напред....


Пуснах два репорта до модераторите, но явно на никой не му стиска?!?! Или ако модераторите не са наясно с всичките случаи и не са достатъчно информирани, нека ми драснат да ги информирам.

Поздрави

pininfarina
29-08-2015, 20:14
+++

VFTI
31-08-2015, 12:35
Мъц?


Ето моето мнение:

Тези теми да бъдат заключени и премахнати:
1. http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=78590

2. http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=81645

3. http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=83618

4. http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=83203

Някои са наистина хубави и показателни за това, какво можем :)))

VFTI
04-09-2015, 23:12
Е няма такова нехайство.

От понеделник ще започна да флъдя форума!

digitalundgrd
05-09-2015, 02:14
Просто кажи на Мирко да предаде на кака Горица :)

Linkestis
06-09-2015, 13:43
Темата която аз съм пуснал мислех че ще бъде заключена или изтрита.А и аз не съм съобразил да махна номера и сметката.

VFTI
06-09-2015, 15:17
Темата която аз съм пуснал мислех че ще бъде заключена или изтрита.А и аз не съм съобразил да махна номера и сметката.

Твоята поне е честна тема. А и има развити и информация, докато някои други открито се превърнаха в измамни и сметките продължават да са активни....Това ме ядосва... Защото със сигурност има хора, които отварят четат първите два поста и пускат с онлайн банкирането едни 20лв. без да четат 70страници....добри хора уви...

VFTI
11-09-2015, 09:40
11.9.2015г.:cold:

Bobo Markov
11-09-2015, 23:37
Колеги помагайте!

Имам рязка небходимост от пари в брой!

Изпращайте по Еконт Офис Руски паметник София за ваша сметка, може във всеобразни кашОнчета!

Уверявам Ви, че Вашите пари ще бъдат похарчени с голямо удоволствие и мярка!

Ако имате въпроси търсете ме на телефон 02/ 0898 555 018 може и на лични!

Моля бъдете щедри защото положението рязко клони към ситуация - Ваш личен приятел Бобо Марков!

кученцетоОгиитаткоДоги
12-09-2015, 00:09
Колеги помагайте!

Имам рязка небходимост от пари в брой!

Изпращайте по Еконт Офис Руски паметник София за ваша сметка, може във всеобразни кашОнчета!

Уверявам Ви, че Вашите пари ще бъдат похарчени с голямо удоволствие и мярка!

Ако имате въпроси търсете ме на телефон 02/ 0898 555 018 може и на лични!

Моля бъдете щедри защото положението рязко клони към ситуация - Ваш личен приятел Бобо Марков!




:D:D:D:D:D:D Батка ти трябва да имаш всяка вечер шоу по бнт:D:D:D:D:D

Bobo Markov
12-09-2015, 01:13
:D:D:D:D:D:D Батка ти трябва да имаш всяка вечер шоу по бнт:D:D:D:D:D

:( Башо Рахал ми взе праймтайма по ебитиви а ми е съсед неговото мами ливанско ай да му е честит бъдещия празник велик "Айд ал Адха" Алауакбар и триста манафа да му го турят!

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

Башо ако ма четеш казвал съм и пак ти казвам и като малък те бих и са пак ще те бия пезевенк и престани да паркирГаш жипа на пастрока си пред моя вход що че ти .... ... ... и пак в.... аааа :(

dimitar_vd62
12-09-2015, 19:11
:D:D:D:D:D:D Батка ти трябва да имаш всяка вечер шоу по бнт:D:D:D:D:D

То некои особи ако са намерим в кондиция нявга нейде по незнаен повод легенди шса носят

Bobo Markov
14-09-2015, 01:54
То некои особи ако са намерим в кондиция нявга нейде по незнаен повод легенди шса носят

а не бе :)

DiStefano
14-09-2015, 07:09
:( Башо Рахал ми взе праймтайма по ебитиви а ми е съсед неговото мами ливанско ай да му е честит бъдещия празник велик "Айд ал Адха" Алауакбар и триста манафа да му го турят!

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

Башо ако ма четеш казвал съм и пак ти казвам и като малък те бих и са пак ще те бия пезевенк и престани да паркирГаш жипа на пастрока си пред моя вход що че ти .... ... ... и пак в.... аааа :(

Аааааа ми Яна Маринова засичаш ли я често там .. щото мое да дойда да ти погостувам !?

Mury
14-09-2015, 11:56
Аааааа ми Яна Маринова засичаш ли я често там .. щото мое да дойда да ти погостувам !?

Че и тя една,мани не казвай на никой,помня я още докато беше жена на първия си мъж............руса пача неземна.:drunk::drunk::drunk:

Sunny
14-09-2015, 18:48
Аааааа ми Яна Маринова засичаш ли я често там .. щото мое да дойда да ти погостувам !?

Митака може да я е засичал като тинейджърка ... хем му е била комшийка там в махлата .

Bobo Markov
16-09-2015, 21:07
Аааааа ми Яна Маринова засичаш ли я често там .. щото мое да дойда да ти погостувам !?
ти Яна ако я видиш наживо брат ... те я много готина и аз много я харесвам но е повече мъж отколкото жена ...

кученцетоОгиитаткоДоги
16-09-2015, 21:17
но е повече мъж отколкото жена ...




Евала бате:):) Поне има още един който мисли като мен:):)

VFTI
09-11-2015, 22:29
Да разбирам ли, че 2.5месеца модератор не е влизал във форума?

Bobo Markov
10-11-2015, 00:03
Да разбирам ли, че 2.5месеца модератор не е влизал във форума?

Венцо. 2,5 ве шес Арезе баце ! пожелавам тИ иначе модератор си е много убаво особено кът сте наши хора :) то и аз някога бях модератор ма бех ного зъл и затва ме хейтнаха :):)

Бобби
10-11-2015, 00:11
Венцо. 2,5 ве шес Арезе баце ! пожелавам тИ иначе модератор си е много убаво особено кът сте наши хора :) то и аз някога бях модератор ма бех ного зъл и затва ме хейтнаха :):)
Кога си бил модератор бе копеле...?...:roll:
Ти сигурно си ме наказвал едно време....:roll:...ако е така....ще ти откъсна топките.....:))

Bobo Markov
10-11-2015, 00:27
Кога си бил модератор бе копеле...?...:roll:
Ти сигурно си ме наказвал едно време....:roll:...ако е така....ще ти откъсна топките.....:))

бях аз най-гаднио модератор някога аз! банвах ва за има няма :) и преди съм те бан-вал и са - пАк ще те бан-вам да знаш оооо :):)

Бобби
10-11-2015, 00:34
бях аз най-гаднио модератор някога аз! банвах ва за има няма :) и преди съм те бан-вал и са - пАк ще те бан-вам да знаш оооо :):)
Не мой ми навредиш копеле....Аз си имам мой живот :drums:.... и нета ми е само забавление.....:band:

Bobo Markov
10-11-2015, 00:38
Не мой ми навредиш копеле....Аз си имам мой живот :drums:.... и нета ми е само забавление.....:band:

еее тебе не моа те бан-на поради туй, че сме приятели и аз имам сантимент но глей го Мури ке му турнем един перманентен бан да са замисли тоз грипаджията неден бивш :):)

Бобби
10-11-2015, 00:41
еее тебе не моа те бан-на поради туй, че сме приятели и аз имам сантимент но глей го Мури ке му турнем един перманентен бан да са замисли тоз грипаджията неден бивш :):)
той е легенда у форума...ама много партий смени...ако ме разбираш....:roll:...докато се ориентира...:))

Bobo Markov
10-11-2015, 00:48
той е легенда у форума...ама много партий смени...ако ме разбираш....:roll:...докато се ориентира...:))

и па не мое се ориентира Мури си е наш човек открай време :)

VFTI
20-02-2016, 10:07
ПОЗОР!

ДА НЯМА ЕДИН ЧОВЕК, КОЙТО ДА НЕ МОЖЕ ДА СВЪРШИ РАБОТА ЗА ПЕТ СТОТИНКИ ЗА 5 МЕСЕЦА!

ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА СЕ ИЗТРИЯТ ПЕТ РЕДА С БАНКОВИ СМЕТКИ!

Mury
20-02-2016, 21:05
ПОЗОР!

ДА НЯМА ЕДИН ЧОВЕК, КОЙТО ДА НЕ МОЖЕ ДА СВЪРШИ РАБОТА ЗА ПЕТ СТОТИНКИ ЗА 5 МЕСЕЦА!

ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА СЕ ИЗТРИЯТ ПЕТ РЕДА С БАНКОВИ СМЕТКИ!

Хаххахахаха ти май още вярваш в дядо коледа брато,не си ли разбрал,че тук всичко е на самотек и собствениците ги боли ююююю :hi_temerature::hi_temerature::hi_temerature::hi_t emerature:

Bobo Markov
21-02-2016, 00:40
ПОЗОР!

ДА НЯМА ЕДИН ЧОВЕК, КОЙТО ДА НЕ МОЖЕ ДА СВЪРШИ РАБОТА ЗА ПЕТ СТОТИНКИ ЗА 5 МЕСЕЦА!

ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА СЕ ИЗТРИЯТ ПЕТ РЕДА С БАНКОВИ СМЕТКИ!

Венци не се затягай толкова тука сичко е естествен подбор ей го виж Мури неговия дедо коледа е висял по дърветата и е събирал кокосови ореи ;) ама той (Мури) овладял правописа и глей ко стаа са :) :Lkingsmiley:

---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:36 ----------


Хаххахахаха ти май още вярваш в дядо коледа брато,не си ли разбрал,че тук всичко е на самотек и собствениците ги боли ююююю :hi_temerature::hi_temerature::hi_temerature::hi_t emerature:

Мури ай да не се хАбиш вече със знания ами ... SHUT UP and DRIVE! https://www.youtube.com/watch?v=up7pvPqNkuU

кученцетоОгиитаткоДоги
21-02-2016, 02:14
Предлагам в най-скоро време април май някъде:) да са съберем на пиене:cheers: и да ги обсъдим тия неща.Не може повече да продължава така:(

Mury
22-02-2016, 14:07
Венци не се затягай толкова тука сичко е естествен подбор ей го виж Мури неговия дедо коледа е висял по дърветата и е събирал кокосови ореи ;) ама той (Мури) овладял правописа и глей ко стаа са :) :Lkingsmiley:

---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:36 ----------



Мури ай да не се хАбиш вече със знания ами ... SHUT UP and DRIVE! https://www.youtube.com/watch?v=up7pvPqNkuU
Да мо ядеш каймата ти,га съм ял щрудел :dyrvo_v_kenefa::dyrvo_v_kenefa::dyrvo_v_kenefa::d yrvo_v_kenefa:

DiStefano
22-02-2016, 15:16
Начи тука сте ебати скапаните селяндури дейба .. ибах вашта семка софийска оригинално-столична..:butt:

Bobo Markov
22-02-2016, 21:05
жунгръц ... :)

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

за жалост Венци е абсолютно прав да се ядосва и Стефо е прав дори и Мури е прав ... единствения начин да направим нещо е като олигавим всичко така никой няма да се подлъгва относно сериозността на някой теми ... но така или иначе всичко е уйде Мури у реката ... та.

Мен да не мислите че ми е приятно да се лигава въобще не ми е приятно даже и понякога ми е тъжно щото някога имаше телефони да звъннеш ако нещо имаш проблем и хората си помагахме а сега само Стефо навсякъде из форума и пцуе и вика веднъж даже го видях да подарява на Мури щрудел - ами не е честно тва :( и то никак :(

DiStefano
22-02-2016, 21:21
Ма щото у сека тема се говори за уйове и се турат емотикони с говна ... ебати !

Bobo Markov
22-02-2016, 21:24
Ма щото у сека тема се говори за уйове и се турат емотикони с говна ... ебати !

Стефо няма се кОсиш брат ... всичко е омазано от години тук аз примерно видях някаква група във Фейсбук пак сдружение на Алфа Ромео обаче хората са си активни и задружни като гледам, както ние бяхме преди :( форумо тлее и така поне да се забавляваме .... абе аз що имам твоя аватар?

кученцетоОгиитаткоДоги
22-02-2016, 21:33
Вече всичко е секс и интереси,начи ена жена търсилити по тилифона то никога не е случайно да знаиш...................:) Разговора започва или можеш ли да направиш нещо за мен,или завършва с това:)

Bobo Markov
22-02-2016, 21:35
Вече всичко е секс и интереси,начи ена жена търсилити по тилифона то никога не е случайно да знаиш...................:) Разговора започва или можеш ли да направиш нещо за мен,или завършва с това:)

затва като ме търси по тилифона жена или не и вдигам или и затварям :)

кученцетоОгиитаткоДоги
22-02-2016, 22:10
или не и вдигам или и затварям :)




Ама като ти се обади баща и с който си пил бира до шест сутринта, от другия край на света,и човека се харчи 1,50 евро на минута нали се сещаш че това няма как да стане,защото ние мъжете имаме принципи,знам че ма разбираш и ми фащаш мисълтъ,освен ако не си много на градус:)

Bobo Markov
22-02-2016, 22:16
Ама като ти се обади баща и с който си пил бира до шест сутринта, от другия край на света,и човека се харчи 1,50 евро на минута нали се сещаш че това няма как да стане,защото ние мъжете имаме принципи,знам че ма разбираш и ми фащаш мисълтъ,освен ако не си много на градус:)

разбирам те разбира се но в моя телефон мъжете и жените звънят с различни мелодии ...

DiStefano
22-02-2016, 22:20
разбирам те разбира се но в моя телефон мъжете и жените звънят с различни мелодии ...

А травеститите ? :whistle:

toki4a
22-02-2016, 22:20
Стефо няма се кОсиш брат ... всичко е омазано от години тук аз примерно видях някаква група във Фейсбук пак сдружение на Алфа Ромео обаче хората са си активни и задружни като гледам, както ние бяхме преди :( форумо тлее и така поне да се забавляваме .... абе аз що имам твоя аватар?

Aватар си е голем филм :roll:
:D

Bobo Markov
22-02-2016, 22:21
А травеститите ? :whistle:

те са на вибрация :(

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:21 ----------


Aватар си е голем филм :roll:
:D

а не бе :)

DiStefano
22-02-2016, 22:27
Голем е колкото ... два по-малки

Bobo Markov
22-02-2016, 22:28
Голем е колкото ... два по-малки

и Мури в средата :) щото Мури е голем - тука спор нема :):dj: