PDA

View Full Version : мошеник Венелин Василев Чамов от гр.Пловдив



ql mu poparata
13-09-2015, 23:55
Здравейте,всички познати и непознати.
Не знам това ли е мястото,където трябва да напиша това,дано все пак съм уцелил :)

Ако някой се интересува все още от лицето-измамник,
Венелин Василев Чамов,давам пълно инфо,къде можете да го откриете,който има нужда,да ми пише на имел-razor6544@mail.bg, а може и тук:machinegunner:

dimitar_vd62
15-09-2015, 00:05
Еми чети бе - "Представете се Представете себе си и Вашата Алфа Ромео" какво общо има със раздела.

Модерата ако може да разчисти, моля.

alfata1971
21-05-2018, 10:17
Здравейте,всички познати и непознати.
Не знам това ли е мястото,където трябва да напиша това,дано все пак съм уцелил :)

Ако някой се интересува все още от лицето-измамник,
Венелин Василев Чамов,давам пълно инфо,къде можете да го откриете,който има нужда,да ми пише на имел-razor6544@mail.bg, а може и тук:machinegunner:

Ако казваш всичко това за да го оклепаш то вече е сторено.Но ако със нещо те е завлекъл поне кажи.А като гледаме всички пишат нещо за него обаче си крият имената.Нещо май не е както трябва.А разор да си каже името .Що се крие а??? Лично аз съм поразпитал тук там и трябва да ви кажа ,че всичко много по различно от това което се пише.Всъшност,един човек с който са лежали преди 10 год го е наклепъл,и тъй като всеки човек и той се е изкушил сега носи негативи.Абе малко сме си сеирджии ние нали ??