PDA

View Full Version : мошеник Венелин Василев Чамов от гр.Пловдив



ql mu poparata
14-09-2015, 00:00
Здравейте,всички познати и непознати.
Не знам това ли е мястото,където трябва да напиша това,дано все пак съм уцелил :-)

Ако някой се интересува все още от лицето-измамник,
Венелин Василев Чамов,давам пълно инфо,къде можете да го откриете,който има нужда,да ми пише на имел-razor6544@mail.bg, а може и тук:machinegunner:

кученцетоОгиитаткоДоги
14-09-2015, 00:15
Я му дай адреза, да му спретнем една визитация:):) Тук сме само честни люде и не търпим такива издънки:paddle: Понеже ни са подронва имиджа:(:( Аз като бъдещ председател на клуба и то несменяем:):) възнамерявам още от сега да сведа подобни прояви до минимум, макар и със средства които са в противовес със законите на република България:):)

alfa racer GTA
14-09-2015, 07:14
E, па ти нали си извън Република България, какво те косят законите й? :butt:

И пушкало :machinegunner: си имаш...

Ако трябва го викни на границата, а пък ти от другата страна, тоест от чужбина го :sniper: с това от аватара ...

Friday
14-09-2015, 12:55
Браво бате, регистрира се този месец и веднага нахули някого. Кажи поне за какво стана въпрос? Това твоето е добро утро-добър ден, довиждане-чао!

alfa racer GTA
14-09-2015, 13:02
Използвай Гугъл и разбери сам.

Още през 2009 година има твърдения за измамени, отделно има и твърдения за осъдителни присъди на това лице.

Действително в тази тема не пише, но другаде е писал.


Един от пострадалите казва, че му е дал 2000лв капаро, от които нищо не е видял.

Действително ако има осъдителна присъда по наказателно дело за извършено престъпление, то за мен няма съмнение относно "почтеността" на това лице...

PE4E
20-10-2015, 10:40
Използвам темата на колега за други двама мръшляка,понеже не ми се пише цяла тема за нещастници та пиша тука....

Преди година може би вече наш колега от форума с ник неим gero_records от разград ми продаде неработеща абс ценрала и се покри като вагина след това! Има цветарси магазин в разград магазин " ФЛОРА " Flower Shop ",ако някои има път натам да мета павета през витрините! :falos::falos::falos:

Другия пендел е Alfa145quadrifoglio от софия люлин някоя си част на маика му в ....., та изпратих му два стикера 'змии' до адрес щял да ги вземе писа ми 1000 пъти за тях и си викам аиде ще му сварша услуга пускам му ги..е да ама не покри се геичето мръсно и скри в миша дупка!
Та аман от педалчета вече:falos: Ако пак попадна вече ще ги забременявам!:twisted:

кученцетоОгиитаткоДоги
20-10-2015, 16:03
Абе хора,за вас морги няма ли?И тука като взимаш от частни лица е пълно с мошеници.Аз поне от тая морга където пазарувам,хем си има човек който ти сваля дадената част,хем холандеца ми казва че ако не работи,да го върна и ще ми върне парите:) За сега всичко е работило и не е имало рекламации:):):)

ql mu poparata
03-11-2015, 19:34
Здравейте,отново :) та за хубавеца от Пловдив, ул. Капитан Райчо -Венелин Чамов,не съм го хулил човека,просто се опитвам да помогна на ужилени,като мен,та този същия хубавец,в момента живее в жк. Тракия бл. 35 вх.В, на 5 или 6-ти етаж, входа се пада точно срещу някакво заведение,мисля че се казваше "Дъбъ"