View Full Version : Проблем с лявата седалка
Bobiuzunov
20-10-2015, 12:48
Колеги помагайте,днес смених салона с по запазен такъв,но предната лява седалка не се движи назад,а само издава странни звуци във всички други посоки се движи без проблем.Предполагам трябва да се смени някой от моторите,но каква е процедурата иначе мотори бол при мен,имам няколко свалени салона.
Боби, защо не пробваш да смениш само горната част на седалките - дунапрена с кожата? Имам спомен, че става :)
Bobiuzunov
21-10-2015, 00:06
Ми ербеци и другите истории как стоят там нещата,иначе в краен вариант ще пробвам и това.
Не съм го правил, но знам, че има вариант да стане.
Bobiuzunov
21-10-2015, 10:49
Предполагам някой сарач,но ако имаш човек дай кординати?
Бивш колега от форума, караше 166-ца и му дадох старите седалки, защото бяха ел. плюшени, а неговите - кожени и механични. Знам само, че станаха :)
Bobiuzunov
22-10-2015, 18:55
Проблема е решен,прехвърли се шината заедно с моторите от едната на другата седалка,оказа се че моторчето си работи нормално,но механизма е нещо като редуктор и той правеше мизериите.
Супер, да ти е честито :)
Bobiuzunov
22-10-2015, 20:40
:cheers:
Powered by vBulletin® Version 4.2.3 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.