PDA

View Full Version : Помощ за сервиз



Stefan Caromov
01-12-2015, 15:46
Пичове, препоръчайте ми сервиз, в който ще очравят едно дукато 2014 година. Върви, но му светна чека, спряда ускорява и чади като лудо. На равно повече от 90-100 не вдига на шеста. Колата е купувана от Румъния, още е гаранционна, но в ауто италия нямали диагностици - всички били на някакво обучение в италия , след това днес ходих и в александър ауто, нямат явно време за момента.
Колата е фирмена и има две условия , едното е , че ще се плати по банка, второто е , че до Четвъртък трябва да се оправи, щото ми трябва. Ако имате идеи, споделете

Бобби
02-12-2015, 00:34
Чекай сега....гаранциона кола, ако я бара друг сервиз.....какво става с гаранцията....мисли ли за това.....или стоката за пренос е по важна..?:))

Stefan Caromov
02-12-2015, 01:37
Мислих.....пбеноса е по важен...

Bobo Markov
02-12-2015, 01:41
Пичове, препоръчайте ми сервиз, в който ще очравят едно дукато 2014 година. Върви, но му светна чека, спряда ускорява и чади като лудо. На равно повече от 90-100 не вдига на шеста. Колата е купувана от Румъния, още е гаранционна, но в ауто италия нямали диагностици - всички били на някакво обучение в италия , след това днес ходих и в александър ауто, нямат явно време за момента.
Колата е фирмена и има две условия , едното е , че ще се плати по банка, второто е , че до Четвъртък трябва да се оправи, щото ми трябва. Ако имате идеи, споделете

Стефо ти си играч и не знам как но винаги попадаш в някакви супер заплетени ситуации :) а си пич откакто се познаваме с теб а то не е малко време май вече 7 години все се забъркваш в нещо :):) ами аз мога да ти препоръчам сервиз какъвто търсиш но първо ще ти съдерът всички възможни кожи а аз ще си изгърмя патроните и както знам от опит и ти и аз ще останем с гаден вкус в устата от всичко това ...

Stefan Caromov
02-12-2015, 08:22
За какво да ми дерат кожата... Искам да си свършат работата качествено, за което ще им се плати дължимото. Проблемът в задачата е, бързата реакция, щото времето е ценното в ситуацията. Ако не беше фактор, щях да върна буса в Рулъния и да си го прарят гаранционно.

old alfist
03-12-2015, 23:44
За какво да ми дерат кожата... Искам да си свършат работата качествено, за което ще им се плати дължимото. Проблемът в задачата е, бързата реакция, щото времето е ценното в ситуацията. Ако не беше фактор, щях да върна буса в Рулъния и да си го прарят гаранционно.

Блаженни са вярващите !!!
Трудно би намерил някой да ти свърши работата - бързо, качествено и евтино.
Такова чудо рядко се среща - да не кажем, че е случайност.

кученцетоОгиитаткоДоги
04-12-2015, 00:01
Блаженни са вярващите !!!
Трудно би намерил някой да ти свърши работата - бързо, качествено и евтино.
Такова чудо рядко се среща - да не кажем, че е случайност.




Трудно.....няма трудно,всичко зависи от това до колко си оправен и колко връзки имаш.Мен преди две години точно преди гьоргьов ден турбината блокирва разстоварена и ма оставя на пътя като куче.Идва дига се с пътна помощ,преди това намирам най-добрия и най-ефтиния в региона,колата ми се оставя пред сервиза в 15ч. в 23ч. беше готова 180 лева ми излеза и турбината беше в перфектно състояние.Стиснах ме си ръцете с пичовете и по живо по здраво.

old alfist
04-12-2015, 00:39
Трудно.....няма трудно,всичко зависи от това до колко си оправен и колко връзки имаш.Мен преди две години точно преди гьоргьов ден турбината блокирва разстоварена и ма оставя на пътя като куче.Идва дига се с пътна помощ,преди това намирам най-добрия и най-ефтиния в региона,колата ми се оставя пред сервиза в 15ч. в 23ч. беше готова 180 лева ми излеза и турбината беше в перфектно състояние.Стиснах ме си ръцете с пичовете и по живо по здраво.
Извадил си късмет - не съди по този случай, за всички останали.

Bobo Markov
05-12-2015, 01:11
Блаженни са вярващите !!!
Трудно би намерил някой да ти свърши работата - бързо, качествено и евтино.
Такова чудо рядко се среща - да не кажем, че е случайност.

няма как да стане разбира се, Стефо го имам за мой човек и не бих го забъркал в подобна далавера то и аз нямам желание да се забърквам вече иначе да, ще му решат проблема бързо и качествено дотолкова, че после да ме поръча да ме бият :) аз пък лично не обичам да ме бият да ви кажа :)

Stefan Caromov
05-12-2015, 08:14
Бях във вентура . Обаче понеже е гаранционен , само софтуерпо си играха. В петък заминава за ауто италия, да му мислят те. Вчера ми докараха заместващ бус от Румъния