PDA

View Full Version : Малко вътрешен фейс за старата баба :)



Irnik
20-12-2015, 20:59
Здравейте колеги,прилагам една идея,която реализирах наскоро на моята 156-ца149795

149796

149797,мисля,че се получи добре.

dimitar_vd62
20-12-2015, 21:44
Може да обясниш по-подробно кое как що ей в тоя раздел - http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=99 в нова тема или в тая тема - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=85836 че тука ще се загуби нейде след време.Чудесно е станало.

mirchozo
20-12-2015, 21:53
Много добре е станало, таблет ли влиза там ?

Irnik
20-12-2015, 22:07
Asus ZenPad C 7.0 (Z170CG) с 3G за нет

alfa_romeo_forever
20-12-2015, 23:41
много хубаво колега , евала за желанието за нещо различно ...

Удобно ли му е използването при каране ?

Irnik
21-12-2015, 20:15
Ами трябва да го опиша по подробно,но трябва да имам повече време.Идеята е да се вкара 7" таблет в централната конзола заедно с всички останали неща.За целта се прави нов панел,а старият се изхвърля.Ефекта от цялата процедура е да се възползваш от всички екстри,които предлага таблета в колата,като навигация,интернет,музика която е вързана към цд-то,телефон и т.н.Дори съм добавил ELM327 блутут и съм инсталирал AlfaOBD на таблета за връзка с компа на колата.
Таблета съм го направил да се вади лесно от панела,когато пожелаеш и може да се ползва не само в колата.
Всичко се чертае на програма предварително и след това се пристъпва към изпълнение.

NoFeArr
24-12-2015, 12:54
И аз се занимавам с нещо подобно в 147-ца, с разликата, че за сега радиото съм го оставил зад таблета, и мисля евентуално с лентов кабел да му изнеса панела в жабката за по-удобно. Сега се боря с тъпото свистене от зарядното на таблета когато колата е запалена :@ и с визуалното довършване на нещата. Иначе е доста удобно по-лесно се намира желаната песен, по-лесно си свалям нова музика, не се занимавам с флашки и т.н. навигация доста удобна през гугъл картите.

Ако някой има идея с някакви филтри на зарядното ли какво как да спра свистенето ?

ksf
24-12-2015, 19:46
Браво! Идеята е много добра; имам в предвид покриването на целия контур и пречупването на лоста. Изглежда страхотно.
Това е най-доброто изпълнение което съм виждал. Преди време рових доста из мрежата за идеи за монтаж на 2DIN устройство, но се отказах накрая. Сега това наистина много ми хареса и пак почва да ми бръмчи мухата в главата.:clap:

Irnik
25-12-2015, 11:18
Браво! Идеята е много добра; имам в предвид покриването на целия контур и пречупването на лоста. Изглежда страхотно.
Това е най-доброто изпълнение което съм виждал. Преди време рових доста из мрежата за идеи за монтаж на 2DIN устройство, но се отказах накрая. Сега това наистина много ми хареса и пак почва да ми бръмчи мухата в главата.:clap:

Ами колега,мога да ти съдействам с каквото мога,гледам,че си от Варна така,че няма проблем.