PDA

View Full Version : Jaguar XF



abart_
16-02-2016, 12:08
Някой да има конкретни впечатления от тая котка? Мотор,кутия...слаби места

Конкретно за 2.7 дизел автомат

DiStefano
16-02-2016, 12:37
При S-Type 2.7 кюмур и автомат съм чувал, че е адски несполучлива комбинация.
Моторът е френско-фордово говно.

mirchozo
16-02-2016, 15:25
Аз бих се ориентирал към Мазерати ако имах възможност.
Че и на визия прилича налко на тоя котак.

abart_
16-02-2016, 22:39
При S-Type 2.7 кюмур и автомат съм чувал, че е адски несполучлива комбинация.
Моторът е френско-фордово говно.
Хм,и аз имах някакъв спомен,че дизелите им не ги бива....ще видим дали има смисъл от оглед

Иначе колата не е конкретно за мен, бавна ми е, пък и не съм се пенсионирал чак толкова...а и толкова пари за момента не мога да дам за кола.

Интересно, че куатропорте-то е на почти същите пари. ..както и CLS AMG

Bobo Markov
16-02-2016, 23:31
Ди Стефано е абсолютно прав всичко друго но само не и 2.7 битурбо дизел от Пежо!!! Туй са слага на Пежо Джъпмер Ягуар, Рейндж Ровър и няма ресурс повече от 200 000 км.

abart_
17-02-2016, 00:19
Много полезно инфо! 200 мили и един загубен ден за оглед по-малко....

DiStefano
17-02-2016, 17:44
Хм,и аз имах някакъв спомен,че дизелите им не ги бива....ще видим дали има смисъл от оглед

Иначе колата не е конкретно за мен, бавна ми е, пък и не съм се пенсионирал чак толкова...а и толкова пари за момента не мога да дам за кола.

Интересно, че куатропорте-то е на почти същите пари. ..както и CLS AMG

Гарантирам ти, че след Мазератито ше се обръщат повече .. нищо, че CLS-a е по-кола :D

abart_
17-02-2016, 20:05
Гарантирам ти, че след Мазератито ше се обръщат повече .. нищо, че CLS-a е по-кола :D
Имаш в предвид България сигурно. ..защото тук никой няма да се обърне след тия коли :)

Всъщност за толкова време тук,само веднъж съм виждал хора да се обръщат след кола по улицата.... беше след един брутален TVR,дето разтресе асфалта, чак се учудих как е street legal.....дейба и за една ac cobra се сещам,ма само аз я зяпах нея
Абе в неделя могат да се видят интересни возила по пътищата

Иначе колегата като пусна мухата за Мазератито ,ги разцъках за цени ,и в тубата също.....обаче не изглежда да се мести никак добре тоя шлеп

M.Gruev
17-02-2016, 21:09
2.7 битурбо не е от най-добрите мотори на марката и е хубаво да се избягва, виж 3.0 битурбо е просто прекрасен.

Bobo Markov
17-02-2016, 21:30
Имаш в предвид България сигурно. ..защото тук никой няма да се обърне след тия коли :)

Всъщност за толкова време тук,само веднъж съм виждал хора да се обръщат след кола по улицата.... беше след един брутален TVR,дето разтресе асфалта, чак се учудих как е street legal.....дейба и за една ac cobra се сещам,ма само аз я зяпах нея
Абе в неделя могат да се видят интересни возила по пътищата

Иначе колегата като пусна мухата за Мазератито ,ги разцъках за цени ,и в тубата също.....обаче не изглежда да се мести никак добре тоя шлеп

Mazera е огромен автомобил - много красив и масивен и адски тежък на мен ми е прекалено показен обаче иначе няма лошо в него.

abart_
18-02-2016, 12:21
Шш Мазерати не се купува току така според мен!! Макар и цената му да не изглежда космос

Красиво е,луксозно е,но като видях колко върви.....

Хвърлил съм око на мерца отдавна,но амг....като е гарга-да е рошава поне :) Но ми е извън ценовата листа още хаха ще поизчакам някоя година, хем да поевтинее :)