PDA

View Full Version : Телеподаващо VIKILUX 250L, заслужава ли си 1000лв?



bloodeagle
21-02-2016, 11:29
Здравейте.
Баща ми работи в мебелна фабрика и си търсят нещо до 1000лв за нуждите. Молбата ми е, ако някой има опит или гледни точки по отношение на телоподващо устройство модел C02 VIKI LUX 250L, да драсне някой ред. Аз съм в мъгла по отношение на електрожените, така че техническите спецификации можете да чек-нете тук:

http://bulpower.net/products/details.php?filter=category&catID=32&prodID=326&

Благодаря на онези, които си направиха труда да ме изчетат. ^^

Bobi_33
21-02-2016, 11:39
Линка ти не работи.
Аз миналата година си купих 250 амперово инверторно телоподаващо. Вероятно е китайско, въпреки увещанията на продавача, че не е. Взех го за 450 лв. Но беше без бутилка и естествено без тел. Та накрая, като добавим и маска, бутилка, редицил винтил, пълнене и т.н. всичко излезе към 600 лв.
Иначе телоподаващото и маската са нови, останалите са втора ръка.

Иначе телоподаващото работи добре, кусурът му е, че шланга и кабелът на масата са доста къси. Айде, масата се зменя, ма шланга ще излизи скъпо да го сменя с по-дълъг.
Пусни работещ линк, за да се ориентираме какво си харесал.

bloodeagle
21-02-2016, 18:25
Не бях запознат с правилото за "[url] [url]" линкове. Сега би трябвало да е ремонтиран. Какво бе въпросното "некитайско" телоподаващо, като производител ?

Bobi_33
21-02-2016, 19:23
Не бях запознат с правилото за "[url] [url]" линкове. Сега би трябвало да е ремонтиран. Какво бе въпросното "некитайско" телоподаващо, като производител ?

Марка ала-бала, дори не съм си правил труда да я запомня. Иначе беше нещо подобно на това:
http://olx.bg/ad/telopodavascho-250a-palen-invertor-ID5KPBK.html#5748541363


Пак от OLX-а съм я взимал, но даже не поня продавача. Беше преди 1 година. След като го взех и го окомплектовах напълно, го тествах на вилата, нам сериозно пада напрежението, до към 170 волта, телоподаващото се държеше нормално и бачка безпроблено, та за парите си ме устройва.