PDA

View Full Version : Търся художник на графити



Gligan
25-02-2016, 23:58
Колеги търся някой, който рисува графити. Контакт може и на ЛС

Triptih
27-02-2016, 09:10
Мога да намеря,прати ми на лични подробности за какво ти трябва.

Gligan
01-03-2016, 23:30
Ще дам малко уточнение, за да не ви губя времето излишно. Става въпрос за един стар шкаф на бившето БТК, който ми загрозява входа към двора. Искам да се изрисува, но тъй като става въпрос за нещо дребно няма смисъл да се ангажират хора от провинцията или такива, които работят по големи проекти. Разбира се ще си заплатя каквото е нужно. Благодаря на всички, които искат да помогнат, но реално се търси човек от града.

Bobo Markov
02-03-2016, 21:20
Ще дам малко уточнение, за да не ви губя времето излишно. Става въпрос за един стар шкаф на бившето БТК, който ми загрозява входа към двора. Искам да се изрисува, но тъй като става въпрос за нещо дребно няма смисъл да се ангажират хора от провинцията или такива, които работят по големи проекти. Разбира се ще си заплатя каквото е нужно. Благодаря на всички, които искат да помогнат, но реално се търси човек от града.

аааа така може ще те свържа с мой човек Делчо той шефче на сдружение Трансформатори те рисуват по трансформаторите из Софето разни неща ако си видял изрисуван трансформатор из центъра - те са :) правят го без пари само ще уточним темата на графита

Gligan
03-03-2016, 09:28
Давай, ти си ...

V@K@T@
03-03-2016, 10:17
После цопнете 1 снимка тука да видим какво се е получило