PDA

View Full Version : Автосервиз ЛЕОМАКС



kil1969
04-03-2016, 19:17
:heavy_cry:
Некоректно отношение към предоставените за сервизиране автомобили.
Предоставих личния си автомобил за сервизиране в автосервиз ЛЕОМАКС на ул.Първа Българска армия No150.
По време на манипулациите автомобила е паркиранн върху тротоара.
Там е заснет от общински служителие и е съставен протокол за нарушението.
Когато си взех автомобила не открих известието за регистрираното нарушение, предполагам е бил отстранен умишлено, за да си получат парите за ремонта от мен.
За сметка на това след два месеца получих по пощата известие да се явя в община Сердика, където ми съставиха акт за нарушение което не съм извършил но се налага да заплатя солена глоба.
Ако желаете непредвидени разходи оставете и вашите автомобиле в упоменатия сервиз.

pininfarina
06-03-2016, 22:13
:heavy_cry:
Некоректно отношение към предоставените за сервизиране автомобили.
Предоставих личния си автомобил за сервизиране в автосервиз ЛЕОМАКС на ул.Първа Българска армия No150.
По време на манипулациите автомобила е паркиранн върху тротоара.
Там е заснет от общински служителие и е съставен протокол за нарушението.
Когато си взех автомобила не открих известието за регистрираното нарушение, предполагам е бил отстранен умишлено, за да си получат парите за ремонта от мен.
За сметка на това след два месеца получих по пощата известие да се явя в община Сердика, където ми съставиха акт за нарушение което не съм извършил но се налага да заплатя солена глоба.
Ако желаете непредвидени разходи оставете и вашите автомобиле в упоменатия сервиз.


Драсни и за кой град става въпрос ако искаш.

Bobi_33
06-03-2016, 22:31
Драсни и за кой град става въпрос ако искаш.

За София със сигурност.