PDA

View Full Version : Проблем със шофьорската седалка на 164



Above&Beyond
14-04-2007, 23:23
Колата е 93г. с обикновените седалки(не са ел.)Проблема е че лоста, който е за повдигане и сваляне на седалката не иска да задържа!Като седна ми потъва надолу а като сляза се вдига сама на горе!Явно е заминал някакъв палец който контрира положението което задаваш!Свалих седалката и видях че леко се е поразчекнала(самите релси са леко разтворени).Питам как се отваря самата ръчка за повдигане и сваляне защото не виждам как ще стане.Седи като капсолована за седалката.Питам за да не хвана да я тегля и да изпочупа всичко.Ако някой е правил подобно нещо да сподели! :)

Grigor
17-04-2007, 02:31
Имам 2 свалени седалки, но не знам кога ще мога да ги видя как и какво е механизма точно.

Като прочетох темата отначало помислих че съм се объркал... при мен досега на 2 164-ки вдигането беше големия зор... еле па ако аз съм в/у седалката....

virusalfa
17-04-2007, 13:35
И салон имаше, дай да се разберем да го пазарим :idea:

Above&Beyond
23-04-2007, 13:29
Оправих я!Оказа се че се сваля целия механизъм.Самата планка която се връзва за седалката беше счупена на две и просто я заварих.Остана проблема че не ми слиза напълно до долу защото не изпилих заварките и явно опира в тях някъде.Ако някой има за продан цялата машинка на шофьорската седалка,понеже са лява и дясна да каже.Иска ми се да си взема сздрава че тази може пак да даде фира!