PDA

View Full Version : Зелена детелинка под името ми :)



PEPI-2ALFA
15-04-2007, 19:12
Я сега да се похваля. Проверявам си днес пощата. Писмо от форума- отговорено след мое писане по тема. Кликвам да проверя, разглеждам и .... :shock: какво виждат очите ми- под името ми се мъдри зелена детелинка и надпис "член на клуба". Явно е уважена молбата ми.
П.П. Дано утре ми се обадят с добра новина от Ванто Трейд та да ида да си прибера колата, ако не на следващата среща ще се видим , че имам да черпя :cheers:

virusalfa
16-04-2007, 09:15
И защо имаш да черпиш,че 10 дена не могат да ти свършат работа за един ден ли? Трябваше да я додърпаме и да ти я направа миналата събота-неделя.Ей тва са специализираните сервизи и магазини! Евала,едни елементарни маркучи нямат!

PEPI-2ALFA
16-04-2007, 14:11
Сега пак им звънях ,още промиват , резултат.....скоро :cry:

virusalfa
16-04-2007, 16:12
Сега пак им звънях ,още промиват , резултат.....скоро :cry:ЕГА им направат клизма с коресилин на тия нещастници! Две седмици едни маркучи не могат да направат.Насила работят тия пичове,не с желание... Пепи,внимавай какви пари ще дадеш сега! Нищо,че колата не е моя,направо съм бесен. Не се главозамайвай от това,че имаш зелена детелинка :wink: Ще те одрусат здраво,ще кажат-промихме ти системата,ту течеше,там течеше.И като турим телефония за над 10лв, и отиваме у космосо!