PDA

View Full Version : Температура-стрелка-уред



CHEFO666
30-03-2016, 19:30
Добър ден другари.
Не знам това което става с колата проблем ли е,но със сигурност не ми е мн приятно.Стрелката на температурата играе постоянно:boxed: От 0 до 90 градуса.Загрява нормално до 90 градуса...после падне до 0 .. след минута две..иде на 50 ..после на 80..после пак на 0 .. че после на 90..падне леко след тва.По някое време рече да си застане където и е местото на 90 ... и така до безкрай :) Направи ми впечатление,че ако тресна таблото моментално стрелката си измества позицията:tooth:.Та някой да има предложения.Датчик някъв ли да ми прави номера...таблото ли?
Има и друго което няма общо с написаното до тук.Климатика не ми работи.Просто спря.Нищо не изписва на дисплея,Парното си духа,но студено няма.Степените си работят.Компресора тръгва,или поне така си мисля,има промяна в звука на двигателя като натисна копчето,определено...но пък тръбите които излизат от него са топли.

ecotronic
30-03-2016, 19:59
За проблема със стрелката, най-вероятно причината е в кофти връзка на някоя от буксите на таблото. Сваляй го и ги почисти/намести.