PDA

View Full Version : Кора предна колонка



Travel_Mate
06-07-2016, 09:41
Колеги, как се сваля кората на предната колонка пред шофьора. Има капачка SRS и това ме притеснява леко. Колата е 156 фейслифт. Искам да прекарам един кабел за микрофон, че сега е на волана и не ми харесва, а няма как да отида да питам алармаджоята дето ми слага обемните датчици, иначе и той е прекарал кабела от там.
Има ли нещо специфично, че не знам да няма еърбег нещо там, под капачката SRS има болт с кабел.
Мерси.

potrebitel22
06-07-2016, 10:00
Аз също се интересувам от въпроса, тъй като трябва да прекарам кабела за камерата оттам.

Travel_Mate а след колоната кабела от къде смяташ да го прекараш ? През таблото някак си или ?

Предполагам трябва го закараш до радиото, където и аз трябва да закарам моят кабел и бих се радвал ако споделиш как смяташ да го направиш.

Alex_26
06-07-2016, 10:06
просто дърпате, три щипки и един болт вътре. Там няма въздушна възглавница, няма какво да ви е страх. Този надпис показва, че този панел излита при активация на завесата

Travel_Mate
06-07-2016, 10:37
Аз също се интересувам от въпроса, тъй като трябва да прекарам кабела за камерата оттам.

Travel_Mate а след колоната кабела от къде смяташ да го прекараш ? През таблото някак си или ?

Предполагам трябва го закараш до радиото, където и аз трябва да закарам моят кабел и бих се радвал ако споделиш как смяташ да го направиш.

Покрай бушоните, под волана и отстрани влиза зад радиото, то и сега така минава, но искам до огледалото да го изкарам.

---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:36 ----------


просто дърпате, три щипки и един болт вътре. Там няма въздушна възглавница, няма какво да ви е страх. Този надпис показва, че този панел излита при активация на завесата

т.е. няма нужда да махам клемата на акумулатора за няколко минути, да не гръмне бега. Болта този под капачката SRS ли е?

Alex_26
06-07-2016, 11:33
Няма смисъл да изключваш тоците

Travel_Mate
06-07-2016, 22:25
Няма смисъл да изключваш тоците

Мерси. Готово е, две щипки+болт бяха, е вече е една щипка +болт

:scherzkeks: