PDA

View Full Version : Италфест 2016 - коментари преди феста



tsvety
30-08-2016, 15:03
Здравейте съфорумци.

Всичко вече е ясно!!!

Италфест 2016 ще е на 01,10,2016 - събота.
Място - паркинга на Метро- запад - София

Карта https://www.google.bg/maps/@42.7457489,23.2307024,217m/data=!3m1!1e3

Нека коментарите започнат сега

Zahari_
30-08-2016, 16:24
Това подигравка ли е???

alfa_romeo_forever
30-08-2016, 16:30
А метрото ще е запазено ли за нас или ще се сливаме с хората които са си дошли на пазар ? :neko:

tsvety
30-08-2016, 16:35
А метрото ще е запазено ли за нас или ще се сливаме с хората които са си дошли на пазар ? :neko:

2/3 от паркинга ще е ограден само за нас. Повече от 600 места.

Този паркинг е посрещал дрифт шоу с огромен брой посетители. Не е нищо чудно, че ще има е Фестивал там.

alfa_romeo_forever
30-08-2016, 16:35
2/3 от паркинга ще е ограден само за нас. Повече от 600 места.

Този паркинг е посрещал дрифт шоу с огромен брой посетители. Не е нищо чудно, че ще има е Фестивал там.


Разбирам . :bigracer:

Zahari_
30-08-2016, 16:37
Колега как виждаш метро да затвори заради нас, на един паркинг ще е всичко изброено плюс клиентите на метро, плюс нас. Колко коли се предвижда да дойдат за да има и майсторско и аудиотунинг и бутане на коли. Ако дойдат над 60 коли не виждам шанс да се съберем, освен ако се наредим по локалното. Май който е от София ще е добре да дойде с метро ако иска да не се чуди къде да спре.

Искрено се надявам това да е някакъв базик или грешка и да има реално мероприятие, в противен случай по добре да се отмени и да се знае че повече Италфест, събор, фестивал или както и да е няма да има.

PE4E
30-08-2016, 16:40
идеално и без това всяка година се по рехаво става,тоя паркинг тамън ще ни събере браво на организаторите и без хейтове щото можеше и да няма нищо и да си стойте по вкъщи ;)

tsvety
30-08-2016, 16:45
Паркинга никак не е малък. ПАК повтарям. Ще бъде специално заграден за нас, както е било и при дрифт шоуто и при много други мероприятия проведени там.

Ако напълним 600 паркоместа ще ви призная.

Няма как всички да са доволни и щастливи. Но ще се постараем да направим нещо ново с ясното съзнание, че пак ще сме криви и плюти.

EMo0o
30-08-2016, 16:51
А как може да се запази номер? :Lkingsmiley:

Zahari_
30-08-2016, 16:53
Tsvety аз нямам абсолютно никакви съмнения че ще се доближим като бройка до 600, но:

1во колко паркоместа заема майсторското шофиране, бутането на коли, аудио тунинга и вход/изхода за съответните мероприятия.
2ро още колко места ще са заети от кетъринг, шатри на 3те клуба (грубо по 4 места само за 1 шатра)
3то място за разхождане между колите.

Не говорим изобщо за шанс за подреждане на колите по марки - което последно го видях на Лесново и преди това Сливен ако не се лъжа.

Последен въпрос: Това Метро 2 - Люлин ли е?

Надявам се да дойдат и хора извън София, но едва ли ще ще са много тези които ще дойдат от по-далече от Перник

tsvety
30-08-2016, 16:54
А как може да се запази номер? :Lkingsmiley:

До ден-два ще има отделна тема за номерата. Само да излезнат от печат

yavorz
30-08-2016, 16:54
Не че е моя рaботa, но достa дискриминирaте цялaтa остaнaлa чaст от стрaнaтa, грaдове от които може би достa хорa бихa искaли дa присъствaт. Нaли София е столицa, но aко си го прaвите сaмо зa вaс, по-добре го кръстете "Срещa нa феновете нa итaлиaнски aвтомобили - гр. София"
... Мaгaзини Метро имa в достa грaдове и пaркинзите сa срaвнително с еднaквa големинa. Aко имaхте желaние дa е нaционaлнa срещa нямaше дa я оргaнизирaте нa сръбскaтa грaницa...почти.

П.с Мнението си е лично мое, тaкa че не се сърдете зa думите :)

EMo0o
30-08-2016, 16:55
До ден-два ще има отделна тема за номерата. Само да излезнат от печат

:notworthy:

tsvety
30-08-2016, 16:58
Tsvety аз нямам абсолютно никакви съмнения че ще се доближим като бройка до 600, но:

1во колко паркоместа заема майсторското шофиране, бутането на коли, аудио тунинга и вход/изхода за съответните мероприятия.
2ро още колко места ще са заети от кетъринг, шатри на 3те клуба (грубо по 4 места само за 1 шатра)
3то място за разхождане между колите.

Не говорим изобщо за шанс за подреждане на колите по марки - което последно го видях на Лесново и преди това Сливен ако не се лъжа.

Последен въпрос: Това Метро 2 - Люлин ли е?

Да по пътя за Белград е.

Моля те остави нещата по огранизацията на тези които ще се заемат с нея. Вярвай ми ще се постараем да стане подредено и да има място и за разходка и за всичко. Схеми се правят от сега.

Zahari_
30-08-2016, 17:00
Tsvety Благодаря за бързия отговор, ще следя темата и ще се видим там.
И още веднъж стискам палци да дойдат повече хора но се съмнявам.

ScuderiaItalia
30-08-2016, 17:06
Е тя България все едно, че е кой знае колко голяма.. И във Варна да беше, пак щеше да дойда от северозапада. Нали по магистралата 100 км се минават за норматив.

italfen
30-08-2016, 17:17
Догодина Италфест 2017 на полигона в Панчарево само "състизания за дами" ще има...
Това е не сериозно!

BillyBoy`
30-08-2016, 17:50
Тоя клуб форума и форумните мероприятия стават все по скучни,не се чудете чe има отлив.По скучен фест едва ли ще е имало до сега.

TishO
30-08-2016, 18:00
Виж ти... Софиянци си правят италфест!!! Друте кучетата ги яли!!!!

BillyBoy`
30-08-2016, 18:27
Виж ти... Софиянци си правят италфест!!! Друте кучетата ги яли!!!!Баш парчетата членове на КАРБ са от София те затова не искат такива мероприятия да се провеждат на Калояново и други подобни места из България.

Stanimir93
30-08-2016, 19:14
бъди истиснки алфист не карай колата си на писта(за да не се счупи) бутай я на паркинг :punk:

nickgaidarov
30-08-2016, 19:26
...

p.b.stoyanov
30-08-2016, 19:55
Супер! Бях се притеснил, че няма да има Италфест тази година :) Благодаря на организаторите, успех с работата около събитието. Няма значение, къде се провежда Италфеста, който има желание ще дойде. Няма смисъл да се палите толкова, какво като е 100км по на запад, за повечето колеги 100км са 6-7л. дизел (10-15лв) за други толкова газ или по друг начин казано 2-3 кутии цигари, един път в годината се събираме все ще ги прежалите! За тези, които карат само на бензин мога да кажа, че явно имат пари и 100км + няма да им накривят шапката :P :grin:

nickgaidarov
30-08-2016, 19:58
...

Alfa User
30-08-2016, 20:02
Хората от Бургас и Варна вероятно няма да дадат по над 100лв за гориво, само за да присъстват за няколкочасово мероприятие в София... Тука спадат и Русе, Търговище, вероятно Сливен и Ямбол ...
Съжалявам, че и аз критикувам, но това не е за пренебрегване при организирането на феста специално ... За пролетния събор - иди-дойди, ама това мероприятие го чакат всички фенове из цяла България все пак!
Но каквото - такова ... който дойде - дойде, останалите ще чакат нещо по-хубаво в следващите години!

Speeder
30-08-2016, 20:45
Но каквото - такова ... който дойде - дойде, останалите ще чакат нещо по-хубаво в следващите години!

С чакане по-хубаво няма да е.
Като искат по-хубаво, да се включат в организацията догодина.

Аз лично ще направя всичко възможно да присъствам и да доведа колкото се може повече Алфа класики.

tsvety
30-08-2016, 20:50
С чакане по-хубаво няма да е.
Като искат по-хубаво, да се включат в организацията догодина.

Аз лично ще направя всичко възможно да присъствам и да доведа колкото се може повече Алфа класики.

Благодаря ти много. Поклон. Аз пък ще дам всичко от себе си да стане интересно и да имаме хубави спомени!!!

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:47 ----------


Супер! Бях се притеснил, че няма да има Италфест тази година :) Благодаря на организаторите, успех с работата около събитието. Няма значение, къде се провежда Италфеста, който има желание ще дойде. Няма смисъл да се палите толкова, какво като е 100км по на запад, за повечето колеги 100км са 6-7л. дизел (10-15лв) за други толкова газ или по друг начин казано 2-3 кутии цигари, един път в годината се събираме все ще ги прежалите! За тези, които карат само на бензин мога да кажа, че явно имат пари и 100км + няма да им накривят шапката :P :grin:


Адмирации колега. Благодаря Ви е на Вас. Ще се радвам да ви видя!!!:clap::clap::clap:

bobi1997
30-08-2016, 20:59
Браво и благодаря, че ще има фест! Очакваме с нетърпение 1-ви октомври!!! :upsidedwnsmiley: :crazy:

Immortal
30-08-2016, 21:08
Аз всяка година критикувам. Тая година пак (по традиция).
Не е въпроса в това, че ще е в София феста. Където и да е - поне за мен не е проблем разстоянието и идвам с удоволствие. Даже в случая София ми е по-близичко - та аз ходя на седмичните фиатски срещи в София поне веднъж месечно, специално за тях - колкото да пием по едно кафе за час.

Ама... на паркинга на Метро?!?
Стига бе!

Не знам дали има по-малоумно решение от това! Кой точно го измисли?!? Свършиха се подходящите места из България ли?!? Защо не заложихте на нещо изпитано? Стара Загора? Сливен? Габрово? Калояново? Хасково?
Аз даже все се чудя - що пък да не е Италфеста всяка година на едно и също, традиционно място?
Що трябва да се мести?
Или където идем веднъж - повече не ни искат там ли?

Ама кво се чудя... то един колега беше поискал да се правят квартални срещи в Дружба, щото Хиподрума (където са фиатските срещи всяка седмица) му било много далеч... Ще изгори 1 литър нафта до там, непростим разход. А аз от 200 км ходя. Ей така - да се видя с приятели.

Не ме разбирайте погрешно. Оценявам труда на хората, които са се заели с организацията. Ама ако ви трябваше помощ - що не поискахте бе, хора?! Пълно мълчание... и в един момент - това!!!

Както и да е. Ще дойда, дано се получи!

BillyBoy`
30-08-2016, 21:15
Mod edit

[/COLOR]
Аз всяка година критикувам. Тая година пак (по традиция).
Не е въпроса в това, че ще е в София феста. Където и да е - поне за мен не е проблем разстоянието и идвам с удоволствие. Даже в случая София ми е по-близичко - та аз ходя на седмичните фиатски срещи в София поне веднъж месечно, специално за тях - колкото да пием по едно кафе за час.

Ама... на паркинга на Метро?!?
Стига бе!

Не знам дали има по-малоумно решение от това! Кой точно го измисли?!? Свършиха се подходящите места из България ли?!? Защо не заложихте на нещо изпитано? Стара Загора? Сливен? Габрово? Калояново? Хасково?
Аз даже все се чудя - що пък да не е Италфеста всяка година на едно и също, традиционно място?
Що трябва да се мести?
Или където идем веднъж - повече не ни искат там ли?

Ама кво се чудя... то един колега беше поискал да се правят квартални срещи в Дружба, щото Хиподрума (където са фиатските срещи всяка седмица) му било много далеч... Ще изгори 1 литър нафта до там, непростим разход. А аз от 200 км ходя. Ей така - да се видя с приятели.

Не ме разбирайте погрешно. Оценявам труда на хората, които са се заели с организацията. Ама ако ви трябваше помощ - що не поискахте бе, хора?! Пълно мълчание... и в един момент - това!!!

Както и да е. Ще дойда, дано се получи!Калояново e перфектното място.

tsvety
30-08-2016, 21:32
Колеги, вместо да онемеете дори само от снимката на тази колежка, вие си позволявате да я критикувате - ту за това къде ще е Италфеста, ту за Метро, ту за паркоместата и т.н.
Ето защо призовавам - просто следвайте стриктно указанията й.

Е ,Благодаря ти . В целия негативизъм който се лее по мен в частност, това беше свежо.

Ще се радвам да си видим на Феста. Радвам се на позитивните хора в този живот, защото са все по-малко.

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

А сега вече много много сериозно

МОЛЯ всички колеги на който по някакъв начин не им харесва мястото или датата или формата или каквото и да е, да си спретнат една тема в раздела с Общите приказки и да си говорят каквото им душата иска. Съжалявам ,че има недоволни, но няма как да се хареса на всеки.

По отношение на Калояново ще кажа само едно. Две поредни години феста беше там, но се оказа ,че не е това мястото и формата който се харесва най- много. Да не говорим за хотелската част.

Считам, че варианта състезателните мероприятия да се извадят от формата на Италфеста и да се организират отделно е чудесна.
Италфеста ще е с друг характер , защото има и голям брой хора които не са фенове на състезания - трак дей и драг.
КАРБ организира състезания на Калояново и който желае може да заповяда. Ще се организира и ДРАГ като отделно мероприятия.

Ще се сменя мястото на феста, за да може тези които не са успели да дойдат на фест който им е бил далече, да посетят следващия. И това е нормално.

В първия пост ще се допълва информацията по отношение на програма и интересни неща.

Моля в темата да се обсъжда само неща свързани с предстоящия Италфест - програма, дисциплини, вечеря, спане за желаещите и т.н.

БЛАГОДАРЯ за разбирането !!!!

nickgaidarov
30-08-2016, 21:34
...

rijko
30-08-2016, 22:17
:band::band::grin:

BillyBoy`
30-08-2016, 22:29
Цвети ли си незнам ама едно време,във недалечното минало ще ти кажа че ИМАШЕ ХОРА КОИТО СИ ПОДГОТВЯХА КОЛИТЕ за Итал фестове,драг,маисторско,италианско тия дисциплини трябва да са във програмата на всеки един фест тва трябва да си го набиете във главите така наречените организатори членове на КАРБ.2008-ма година когато беше феста на Лесново със 1912 стояхме до 1:30 2:00 часа сутринта при VGZ-Добри от Асеновград да му прави генерацията на Типото,разбираш ли я тая работа или не?Няма да се учудя ако включите във програмата дисциплините посещение на театър и след това посещение на концерт на Сашка Васева във някоя долна чалготека.Калояново е перфектното място колкото и да не ви се харсва на височаишите от КАРБ,колкото до хотелската част във Пловдив е пълно със Хотели,не излизаите със номера че това ви бил проблема друг е въпроса на кои му се дават пари или не.

tsvety
30-08-2016, 22:35
Цвети ли си незнам ама едно време във недалечното минало ще ти кажа че ИМАШЕ ХОРА КОИТО СИ ПОДГОТВЯХА КОЛИТЕ за Итал фестове,драг,маисторско,италианско тия дисциплини трябва да са във програмата на всеки един фест тва трябва да си го набиете във главите така наречените организатори членове на КАРБ.2008-ма година когато беше феста на Лесново със 1912 стояхме до 1:30 2:00 часа сутринта при VGZ-Добри от Асеновград да му прави генерацията на Типото,разбираш ли тая работа или не?Няма да се учудя ако включите във програмата посещение на театър и след това посещение на концерт на Сашка Васева във някоя долна чалготека.Калояново е перфектното място,колкото до хотелската част във Пловдив е пълно със Хотели друг е въпроса на кои му се дават пари или не.

BillyBoy ли си не знам. Едно време много неща бяха различни във всички отношения на живота. Сега хората си правят колите за Трак дей , купа Дракон, Серес, Кондофрей и други такива събития. Нещата се променят за добро или лошо.... Хората и интересите също се променят. Не ми отговаряй моля те, просто ти сам преброй колко коли се готвят за писта и за драг. Стават все по малко. Но както казах ще си има спортни мероприятия и за тях.
Поздрави и бъди здрав

digitalundgrd
30-08-2016, 22:59
Нека всеки, който има желание и възможност да присъства. Тези, на които им е далече, нямат желание или с липсата им искат един вид да протестират срещу еди-кой-си (който и да е той), просто да останат, там където смятат, че ще се чувстват комфортно и без лоши чувства ;) Нищо не е задължително и на никой няма да му се пише неизвинено отсъствие :)

До преди два дена - олеле мале няма да има фест, как може, дайте отчет, рапорт! Сега - защо точно в София, защо на Метро, а не на Кауфланд?! Ами в случай, че беше във Видин, Толбухин, Сандански колко от вас щяха да дойдат?

От София съм, и откакто имам жабарска кола нямам пропуснат фест и нито един път не съм мрънкал, че трябва да бия път съответно два пъти до Хаскю, по веднъж до Сливен и Междене, два пъти до Калояново, но всяка година чета мнения на хора, на които винаги им е "далече"....

Zlobich
30-08-2016, 23:07
Нека всеки, който има желание и възможност да присъства. Тези, на които им е далече, нямат желание или с липсата им искат един вид да протестират срещу еди-кой-си (който и да е той), просто да останат, там където смятат, че ще се чувстват комфортно и без лоши чувства ;) Нищо не е задължително и на никой няма да му се пише неизвинено отсъствие :)

До преди два дена - олеле мале няма да има фест, как може, дайте отчет, рапорт! Сега - защо точно в София, защо на Метро, а не на Кауфланд?! Ами в случай, че беше във Видин, Толбухин, Сандански колко от вас щяха да дойдат?

От София съм, и откакто имам жабарска кола нямам пропуснат фест и нито един път не съм мрънкал, че трябва да бия път съответно два пъти до Хаскю, по веднъж до Сливен и Междене, два пъти до Калояново, но всяка година чета мнения на хора, на които винаги им е "далече"....
Право в целта. До онзи ден:
-Ще има ли,кога,къде? Сега типично по нашенски,мрън мрън.
Ще се опитам да присъствам,стига да не съм на работа. Ще ми бъде интересно да видя какъв формат ще предложат организаторите.
Следя темите за фестовете,сигурен съм,че не е лесно да се организират,желая всичко най-добро на организаторите. Към мрънкащите:
-догодина сформирайте организационен комитет и направете вие нещо?
Лесно е да се плюе ...

-----------
Пай сеее ...

Alfa User
30-08-2016, 23:09
Аз лично ще направя всичко възможно да присъствам и да доведа колкото се може повече Алфа класики.

Това ще е страхотно - аз както винаги, ще се опитам да отразя всичко подобаващо. Поздравления за нестихващия ентусиазъм!!!


Считам, че варианта състезателните мероприятия да се извадят от формата на Италфеста и да се организират отделно е чудесна.
Италфеста ще е с друг характер , защото има и голям брой хора които не са фенове на състезания - трак дей и драг.
КАРБ организира състезания на Калояново и който желае може да заповяда. Ще се организира и ДРАГ като отделно мероприятия.

Е това според мене е много правилно - от както започна традицията на Италфест през далечната 2004-та, основната идея беше да се срещнат на едно място колкото се може повече фенове ... да се запознаят ... да се забавляват ... да обменят болежки и опит по колите си ...
Да, имаше и някакви състезателни елементи, но поне в началото не бяха масови, а се показваха като за шоуто много добре направени коли ... А не всеки самозван "рацер" да се пъне пред другите - това си го гледаме всеки ден, на всеки светофар!!!

angelovi69
30-08-2016, 23:21
И аз ще гледам да присъствам, сам или със семейството ми, с едната или другата ми талянка. Като знам, че не съм си мръднал пръста да организирам нещо, не мога да имам грам претенции. За мен е важно да се видя с хора от цялата страна и да побъбрим за колите ни. Така, че, по-позитивно! Хората с много претенции могат да се хванат и да организират нещо, да видят лесно ли е! Организаторската работа е страшно неблагодарна, а най-трудно се работи с хора.
Ще чакам с нетърпение всяка допълнителна информация от организаторите.
Цвети, без излишни нерви! Не се връзвай на всичко написано.
Поздрави на всички болни, ще се видим на 01.10.16.

Bobo Markov
30-08-2016, 23:31
BillyBoy ли си не знам. Едно време много неща бяха различни във всички отношения на живота. Сега хората си правят колите за Трак дей , купа Дракон, Серес, Кондофрей и други такива събития. Нещата се променят за добро или лошо.... Хората и интересите също се променят. Не ми отговаряй моля те, просто ти сам преброй колко коли се готвят за писта и за драг. Стават все по малко. Но както казах ще си има спортни мероприятия и за тях.
Поздрави и бъди здрав

Цвети, много ти се кефя на ентусиазма но нещата във формата, в който ги организирате са тотално скапани и ти сама го знаеш :) знаеш ме и мен и знаеш какви идеи имам :) или поне предполагаш :) Ние ви изчакваме защото вие УС или каквото сте там на умиращия КАРБ сте :) да, това не носи нищо хубаво за нас алфистите като емоция виждайки ви агонизиращи но това е факт, който никой не може да отрече ... въпроса е: кое според вас е по-достойно- да се агонизирате и да умрете в Люлински форум или всички вие да си подадете писмените оставки и да сте част от нас :) или иначе казано - лошото е по-добре от нищо? :):)

BillyBoy`
30-08-2016, 23:33
BillyBoy ли си не знам. Едно време много неща бяха различни във всички отношения на живота. Сега хората си правят колите за Трак дей , купа Дракон, Серес, Кондофрей и други такива събития. Нещата се променят за добро или лошо.... Хората и интересите също се променят. Не ми отговаряй моля те, просто ти сам преброй колко коли се готвят за писта и за драг. Стават все по малко. Но както казах ще си има спортни мероприятия и за тях.
Поздрави и бъди здравА защо е така защо посещаемоста намалява отговорете си вие височаишите особи от карб.

tsvety
30-08-2016, 23:34
В първия пост съм пуснала линк с картата на мястото.

Не е никак малко

Bobo Markov
30-08-2016, 23:36
В първия пост съм пуснала линк с картата на мястото.

Не е никак малко

евала Цвети!

Bodom
31-08-2016, 00:47
...или всички вие да си подадете писмените оставки и да сте част от нас :)...

Да подадат оставки и да са част от кое бе колега? Част от мрънкащите прИтенциозни "фенове" ли? Щото всички в тоя форум (а вече и във Фейсбук) се имат за "във клуба", ама всъщност са извън него. Всички си мислят, че като си купят Алфа и се регнат у форумо - и вече КАРБ им е длъжен, и разбираш ли вече имат претенции, че клуба трябва да им организира каквото те искат.
Ми нали КАРБ е 15 човека дето уж ги е еня все още за тоя клуб, ама не идват на ОС, където се взимат уж решения за бъдещето на клуба.
Нали всички са против УС, ама никой не идва да вземе да оправи нещата или поне да помогне.
Нали всички много разбират от кое как се прави и са ходили на други събори и знаят как, а не дойдат в КАРБ да покажат как се прави.
Еми след още някоя година си мисля, че и на шепата хора останали в КАРБ ще им писне да се занимават с Вас - претенциозните мрънкащи фенове - и тогава може би ще осъзнаете, че за да имате нещо - трябва да дадете, а не само да очаквате да ви се даде и после пак да мрънкате, че не са ви го дали където сте го искали и както сте го искали!

Евала на УС, че продължават да се занимават!

П.С. Аз бях част от УС на КАРБ допреди около 2г!

Alfa User
31-08-2016, 01:03
Айде да се намеся и аз ... ама не с лош умисъл...

Вероятно повечето от пребиваващите във форума ме знаят с добро или лошо - било то че са си изпатили от мене като бивш мод, било то заради мероприятията, които организирах за феновете и приятелите на оная дъртата и смотана Алфа 155 ...

Много добре знам колко трудно се организират нещата - имам за гърба си достатъчно Национални и Пролетни срещи на Сектата 155 - можете да проверите лично съответните теми - има отзиви, има фотогалерии, има клипове...

И точно заради това знам колко важно е МЯСТОТО да е стратегически избрано - колкото и да сме фенове, всички имаме заеми към банки, сметки към държавата, и разходи заради самата ни работа - и никоя от предишноспоменатите не се интересува фенове ли сме на AR или не, и до колко ... На едно определено число всяка шибана институция си иска своето ... А какво остава ако имаме деца в училище или студенти ...

Фенщината е важна, спор няма ... Но ако лично на мен ми се обърка финасовия разчет, ми съжалявам - няма да присъствам... И майната им на всички, дето ще кажат "ако си фен, ще дойдеш" , щот явно не са се чудили как да изкарат до края на месеца с 20лв ...

Пак казвам, това си е лично мое мнение, базирано на 5 Национални и 6 Пролетни срещи на невероятно запалени фенове ... дето КлубЪ може само да си мечтае за такива в редиците си!!!

haljscho
31-08-2016, 07:16
Поздравления и от мен!
Аз обещавам да мобилизирам колкото се може повече фенове.....

Действайте по-бързичко с номерата и разпращайте по градовете, за да има повече популярност!

BillyBoy`
31-08-2016, 07:23
Да подадат оставки и да са част от кое бе колега? Част от мрънкащите прИтенциозни "фенове" ли? Щото всички в тоя форум (а вече и във Фейсбук) се имат за "във клуба", ама всъщност са извън него. Всички си мислят, че като си купят Алфа и се регнат у форумо - и вече КАРБ им е длъжен, и разбираш ли вече имат претенции, че клуба трябва да им организира каквото те искат.
Ми нали КАРБ е 15 човека дето уж ги е еня все още за тоя клуб, ама не идват на ОС, където се взимат уж решения за бъдещето на клуба.
Нали всички са против УС, ама никой не идва да вземе да оправи нещата или поне да помогне.
Нали всички много разбират от кое как се прави и са ходили на други събори и знаят как, а не дойдат в КАРБ да покажат как се прави.
Еми след още някоя година си мисля, че и на шепата хора останали в КАРБ ще им писне да се занимават с Вас - претенциозните мрънкащи фенове - и тогава може би ще осъзнаете, че за да имате нещо - трябва да дадете, а не само да очаквате да ви се даде и после пак да мрънкате, че не са ви го дали където сте го искали и както сте го искали!

Евала на УС, че продължават да се занимават!

П.С. Аз бях част от УС на КАРБ допреди около 2г!
Сега ще ти кажа нещо.Навремето имах огромното желание да бъда член на КАРБ.Бях си лепнал една голяма лепенка на задното стъкло на колата клуб алфа ромео българия.Но със течение на времето и многото спорове породили се около прословутия карб разбрах не само аз а и много други посетители във форума,членове на клуба директно си го казаха че на вас си ви е добре там 50-60 човека и не искате да се разширявате,някои бяха членове вече не са там по шопско си знаете кои са те.Много от вас се имат за каимака на алфа феновете във България и че няма по-големи от вас,и такива приказки ги имаше тука.Такава политика си водите клуба.И преди съм го казвал и пак ще го кажа на много места във големите градове вие нямате представители-членска маса,ама щом така ви харесва и не искате да се разширявате няма да се оплаквате че организацията ви е трудна и куца.Аз съм от мрънкащите да знаеш.

seik00
31-08-2016, 09:13
да им е густичко на баш феновете, много им дреме че 90 процента от източна българия няма да присъства, интересно че само феновете от софия пишат ще направя всичко възможно хахахах, ми то е сигурно в блока пред вас.Ебахти псевдо изпълненията паркинг на метро в София.Сигурно сто човека предложиха къде къде по добри места, но както и да е среша на алфа в софия това е истината......страхотен клуб сме

Zlobich
31-08-2016, 09:16
Чудя се колко от мрънкащите са действащи членове на КАРБ?
Не се заяждам. Чудя се как може да мрънкаш и да се оплакваш от нещо към което ти нямаш принадлежност. Някак си разбирам членската маса да се оплаква,но останалите ....

-----------
Пай сеее ...

Wolfy
31-08-2016, 09:25
Нека всеки, който има желание и възможност да присъства. Тези, на които им е далече, нямат желание или с липсата им искат един вид да протестират срещу еди-кой-си (който и да е той), просто да останат, там където смятат, че ще се чувстват комфортно и без лоши чувства ;) Нищо не е задължително и на никой няма да му се пише неизвинено отсъствие :)

До преди два дена - олеле мале няма да има фест, как може, дайте отчет, рапорт! Сега - защо точно в София, защо на Метро, а не на Кауфланд?! Ами в случай, че беше във Видин, Толбухин, Сандански колко от вас щяха да дойдат?

От София съм, и откакто имам жабарска кола нямам пропуснат фест и нито един път не съм мрънкал, че трябва да бия път съответно два пъти до Хаскю, по веднъж до Сливен и Междене, два пъти до Калояново, но всяка година чета мнения на хора, на които винаги им е "далече"....

Това е всичко, което можеше да се каже в няколко реда. 4 страници ИЗЛИШЕН спам.
Нито ще промените мястото, нито ще отмените събитието.
Колежката е права за темата в общи - пуснете си, пишете там, излейте си хейта, организирайте си алтернативни фестове във Варна, Бургас, на аграрната писта до Калояново...
Нали като се организира фест в Сливен пак повече от половината коли бяха от София! Години наред столичани минават стотици километри, за да им е добре на шепа хора, които дори не са разбрали, че това се прави заради ТЯХ. А може би разбрали, им е неудобно, защото да изпиташ благодарност е нещо срамно и под нивото им.
Тази тема е за информация, свързана със събитието и според мен трябва да бъде заключена и да бъде ползвана само за информативна цел.

ivoshaklev
31-08-2016, 10:21
Всичко е точно ама защо в събота. Много хора като мен са на работа.

Yavor
31-08-2016, 11:28
Всичко е точно ама защо в събота. Много хора като мен са на работа.

Ми кога - в Понеделник ли?
Винаги се прави в Събота такова мероприятие, за да може тези, които спят там вечерта на другия ден да се приберат поживо-поздраво.

Няма да коментирам нищо друго.
За мен феста е място да се видя с приятели, жалко че там няма да можем да си направим барбекю, че ще дойде пожарната...

Аз съм там, запазвам си номер 13 или 159 ако 13 е вече запазен!

V@K@T@
31-08-2016, 12:29
Ай стига глупости бе пууу .... начетох се на тъпотии и глупости. За мен не е проблем да измина и 2000 км. за да присъствам на един фест стига да знам, че ще си струва. А на МЕТРО няма да си струва. В румъния изминахме сумати и километри и всичко беше чудесно и беше направено като фестивал както искате и вие. Ама фестивал не се прави на паркинга на метро. Ше ме извинявате ама всяка година е известно че феста е около 8-9-ти месец следователно ако организацията по мероприятието се започне от началото на годината лека полека няма да стават такива неща. Ама когато всичко започне да се прави в последния момент така става. Не може всяка година да се разчита на късмета. Съжалявам но няма да дойда. Почти всички които познавам и са ми приятели дълги години от форума също няма да дойдат. Весело изкарване.

vgp_sas
31-08-2016, 13:08
Тоя форум, клуб и Италфест умряха (да, бъквално умряха), заради едни хора, които си мислят, че са хванали бога за шлифера и нишо друго не ги интересува.
За този фест, сети се някой, че трябва да се направи нещо в последния момент и реши, че ще е на ПАРКИНГАААА на Метро. Шепата дебили около него решили, че е идеално. Хем няма да загубят много време и всичко е точно.
Всички хора недоволстват и изказват мнение, че си е жива подигравка. И решението е да се затворят коментарите и въобще да не се взема тяхното мнение впредвид!
Най-вероятно и моето мнение тук ще бъде изтрито, ако не и даже премахнат от форума.
Ама ще ви го кажа така:
Скъпи кавали,
Проблема не е, че феста е в София, а че е на паркинг на Метро. Може би в България няма по-красиви и приятни места от паркингите на Метро ?!
Евала сладурковци! Вече останахте една шепа хора и може и частен да си направите форума и клуба!

kolchev
31-08-2016, 13:18
Прав си Ванка. Няма как да се сетиш по средата на годината, че трябва да се организира мероприятие от такъв мащаб и да ти се получат нещата. Мястото просто е изсмукано от немай къде щото няма как. До преди няколко дни нямаше абсолютно никаква информация за феста. Колегите започнаха масово да негодуват тук и във фейсбук и да питат. И хоп ето ти един паркинг. Не е проблема че е в София.Самото място подсказва за едно отбиване на номера. Когато човек няма сили да направи нещо, е по добре да излезе да каже ей трудно е не мога сам помагайте.Сигурен съм че ще му се помогне. И все пак дано Феста да се получи и да започнем малко по малко да се обединяваме вече.

dansguardian
31-08-2016, 13:36
Мен пък ме устройва мястото на провеждане на феста, от вкъщи до паркинга на МЕТРО с колата съм за 10 минути :). Догодина - пак в София!

mariobg
31-08-2016, 13:46
Стига негативизъм! Какво сте седнали да плюете мероприятието и УС на КАРБ в частност. Всички вие, който плюете УС някога чели ли сте устава на КАРБ? Риторичен въпрос! Там си е ясно как стават нещата. Свиква се ОС и се гласува! Аз не съм член на КАРБ, само споделям мнение. Ако искате да се промени нещо, започнете го вие!
По въпроса с организацията, за съжаление аз вече не помня 4-та година подред не участвам с нищо, поради тази причина и нямам право да критикувам, независимо дали ми харесват взетите решения или не.
Аз лично, както и гласуваният ми клуб ще се постараем да сме повече отколкото други години. Ако има с какво да помогнем Пруфа писа в нашия форум, аз пиша тук, казвайте ще се постараем доколкото ни стигат силите.

п.с. Италфест колкото и грешно някой хора да си мислят, че е сБирка на Алфистите в България, не е! Италфест е събор на всички италфенове! Ще се видим там с тези, които сметнат че е правилно да присъстват. Без лош чувства.

BillyBoy`
31-08-2016, 14:14
По надолу попитнах един друг колега защо истината се приема като негативизъм?Ако не ви харесва там на Ус на КАРБ и там приближените люде направете си форума и Итал феста частни,раздававите си всяка година покани както за сватба,ходете си там все едни и същи и проблема е решен,викаите че сте наи-великите алфисти в България и готово,няма да има критика няма да има мрънкащи и недолони и това е.

italfen
31-08-2016, 14:22
Вход за феста ще има ли?
Или ще пускате с карти за Метро :afro:

rijko
31-08-2016, 15:43
Само не мога разбера кое ви бърка ? че е във София или че е на паркинг на който са се състояли много моторни мероприятия ??? Нека идем видим и да преценим

MrX
31-08-2016, 17:30
Когато Феста е на самолетна писта - защо е на самолетна писка, когато е на картинг писта - защо е на картинг писта, когато е на автомобилна писта - защо е на автомобилна писта, когато е на паркинг - защо е на паркинг, когато е на поляна - защо е на поляна. Ще разясните ли веднъж за винаги на какво място желаете да е мероприятието Италфест?

thecleaner
31-08-2016, 17:49
Аз предлагам, другио фест да е у моло, ем така има къде да се спира, ем ако завали нема да ни намокри, има забавление за жените и децата, три нива на паркиране, на първото хеви метъл, на второто хаус, на третото човека глас (Тони Стораро), ще пуснем една две 75 ци да се въртат между етажите, като на Токио дрифт.... нема ли да е яко а ;)

undy
31-08-2016, 20:49
Хора, хорааа...радвайте се, че поне има нещо организирано.
Радвайте се , че някой друг търчи и организира нещо вместо вас.

Какви са тия 100-200-300 км които ви тормозят? Не е ли това кефа и удоволствието да си седнеш в Алфата, преди теб да виждаш 5-6-7 Алфи..огледалата да са пълни с Алфи :) и така няколко часа...мене това ме е радвало винаги най-много....път осеян с хубави Алфички.

Я се стегнете, избършете сополите, големи хора сте и стига сте хленчили...а вземайте парцала и полирайте колите си, защото аз мога само гъза да си късам от яд, че не мога да присъствам...и съм на майка си в.....

Винаги ще има недоволни, винаги......но интелигентния Алфист не мрънка.Вярно има хора с ограничени възможности (време, пари), но винаги може с една кола няколко фена да пътуват..винаги има вариант.
Успех...и освен да чакам снимки, на мен друго не ми остава.

tsvety
31-08-2016, 21:44
На Италфест 2016 за феновете на Италиански автомобили ще свири група SEVI

Лично, аз много ги харесва и мисля, че ще създадат страхотна атмосфера.

Както винаги ще има и конкурс най-красива кола или кола на публиката. Всеки човек ще има право само на един глас.

Участие в конкурса Кола на публиката ще вземат всички коли присъстващи на Италфеста.
Наградата за изпраната кола все още няма да ви я издам.:crazy::crazy::crazy:

melenikos
31-08-2016, 21:50
Майко мила, такова реване от колегите, направо мъчно ми става! Далече им било, на паркинг било, нямало да има съзтезания и т.н. Е как един от истинските съзтезатели ( тези които ходят на тракдея и на Серес ) не орева орталъка, бе. Сега с трици маймуни да ловим, хоп с едни 50лева се правя на съзтезател в Калояново, пък и сумати публика ми гледа сеира. Немало да ходят, ще ли да си продават алфите от яд и т.н. - ваша воля. Обясни ви Цвети, че ще се смени формата, за добро или лошо всеки ще си направи извод. Има ли трак дей - има, има ли Серес - има, тогава какъв ви е проблема? На мен не ми харесваше на Калояново, защото нито има писта, нито условия за провеждането на каквото и да е мероприятие, но ходих без да рева, защото отивам с ясната цел, че това е ИТАЛФЕСТ-а и ще видя хора, които ги виждам два пъти в годината.
п.с. Поздравления за ентусиазма и с нетърпение очаквам 01.10 за да се видим.

BillyBoy`
31-08-2016, 22:20
Майко мила, такова реване от колегите, направо мъчно ми става! Далече им било, на паркинг било, нямало да има съзтезания и т.н. Е как един от истинските съзтезатели ( тези които ходят на тракдея и на Серес ) не орева орталъка, бе. Сега с трици маймуни да ловим, хоп с едни 50лева се правя на съзтезател в Калояново, пък и сумати публика ми гледа сеира. Немало да ходят, ще ли да си продават алфите от яд и т.н. - ваша воля. Обясни ви Цвети, че ще се смени формата, за добро или лошо всеки ще си направи извод. Има ли трак дей - има, има ли Серес - има, тогава какъв ви е проблема? На мен не ми харесваше на Калояново, защото нито има писта, нито условия за провеждането на каквото и да е мероприятие, но ходих без да рева, защото отивам с ясната цел, че това е ИТАЛФЕСТ-а и ще видя хора, които ги виждам два пъти в годината.
п.с. Поздравления за ентусиазма и с нетърпение очаквам 01.10 за да се видим.Как на Калояново всички марки се събират само на шепа гаспари от КАРБ И техните приближени не им харесва къв ви е проблема аиде аз да ви питам сега аз вас понеже все плюете против такак наречените мрънкащи.Какъв ви е проблема това че някои си изказва мнението и какво мисли по въпроса ли,що някои като казва истината на никои не му харесва?Това мрънкане ли е?Нещо си във грешка,на Калояново има всякакви условия за провеждане на всякакво мероприятие?Какво е това е КАРБ.Това е
едно врменно явление което трябва да бъде закрито и да бъде създадено наново от хора които знаят какво правят,да бъде поето от хора които няма да се събират един път във годината на някакъв си фест да се напият след това на гала вечерята,и когато някои изкаже мнение придружено от несъгласие те да му викат абе ти къв си че да смееш да възклицаваш.Е баси партиините секретари.Ходите се скриите някъде че ставате за срам.По-добре нищо да нe организирате.След Итал фестовете във Стара Загора,Лесново и Хасково насам всичко е слаба работа.Така не се популязира любимата ни на всички марка.Това не е правилна политика.Всичките се смеете на БМВ-тата и Ваговете ама те се събират по пет пъти повече коли и фенове,набиите си го това във празните глави.Алфа Ромео е марка не лични интереси.

Speeder
31-08-2016, 22:37
Станко, пиша ти го съвсем приятелски.

Има само един начин да промениш нещата и той е да учасваш в организацията.
Докато си стоиш у дома и чукаш по клавиатурата, твоето раздразнение, а и идеите ти, са само един интернет вятър.

Хвани се, запиши се в клуба и промени нещата отвътре.
Във времена, в които всеки бяга от отговорност е чудо да се намери някой, който да се изправи пред недоволството на масата изнервени, изгубили ентусиазъм и поглед в бъдещето страдащи "фенове".

Бъдете проактивни, имайте идеи и се опитайте да ги реализирате.
Ако пък сте избягали от отговорност, културно изчакайте да видите какво ще се случи.

Ако не сте доволни, хвърлете Алфата си в някой язовир, барабар с лепенката Клуб Алфа Ромео България :crazy:

tsvety
31-08-2016, 22:41
ОТНОВО ЩЕ ПОМОЛЯ. Направете си отделна тема и обсъждайте колко жалки и некадърни са организаторите. Как всичко е умряло и т.н. Тази тема е са Италфест 2016 и информация свързана с него. Ако имате въпроси по програмата съм насреща.

Нямам нищо против от друго мислещи хора, но си направете тема и се вихрете колкото искате

BillyBoy`
31-08-2016, 22:44
Митко във тоя клуб във сегашното му състояние това нямам как да стане.За 9-10 години от как се знаем един път никои от КАРБАДЖИИТЕ не е дощъл да каже да поиска помощ,да потърси членска маса итн......Ти отлично знаеш че това е правилния път,недеи точно ти да лавираш моля те,знаеш и ме познаваш добре и добре знаеш че когато ми кипне казвам истината и това което ми е на езика.Единственно бих го посетил това мероприятие точно заради такива хора като теб които наистина има какво да покажат.И по сбирките съм си изказвал мнението не само по клавиатурата и това също го знаеш.Алфата няма да я хвърля във някои язовир но лепенкатка на КАРБ я махнах точно преди 7-години.А относно марката силно си мисля във последно време да я сменя,част от причините са ясни,но едно няма да угасне никога това също е ясно.

phoenix
31-08-2016, 22:52
Въпрос:
къде мога да остана да спя?
вариант 1: сам
вариант 2: с останалите 2 феникса(малката е на 7г.)

п.с.

Ще има ли ресторант и организирана вечеря, ако да къде и какви са менютата?

Благодаря

tsvety
31-08-2016, 22:58
Въпрос:
къде мога да остана да спя?
вариант 1: сам
вариант 2: с останалите 2 феникса(малката е на 7г.)

п.с.

Ще има ли ресторант и организирана вечеря, ако да къде и какви са менютата?

Благодаря

Ще бъдат предоставени варианти за спане.
Ще има организирана вечеря. Обсъжда се варианта да е на свободна консумация.
Както казах и в първия си пост информация тепърва ще се пуска.
Вариантите за спане ще се постараем да са в близост до заведението където ще е организираната вечеря за да не се налага превоз с коли след употреба на алкохол.

ivoshaklev
31-08-2016, 23:23
Ми кога - в Понеделник ли?


Неделя

thecleaner
31-08-2016, 23:24
Неделя

Не мога аз в неделя, нещо сряда има ли желаещи ?

Bodom
01-09-2016, 01:10
Станко, пиша ти го съвсем приятелски.

Има само един начин да промениш нещата и той е да учасваш в организацията.
Докато си стоиш у дома и чукаш по клавиатурата, твоето раздразнение, а и идеите ти, са само един интернет вятър.

Хвани се, запиши се в клуба и промени нещата отвътре.
Във времена, в които всеки бяга от отговорност е чудо да се намери някой, който да се изправи пред недоволството на масата изнервени, изгубили ентусиазъм и поглед в бъдещето страдащи "фенове".

Бъдете проактивни, имайте идеи и се опитайте да ги реализирате.
Ако пък сте избягали от отговорност, културно изчакайте да видите какво ще се случи.

Ако не сте доволни, хвърлете Алфата си в някой язовир, барабар с лепенката Клуб Алфа Ромео България :crazy:

Много точно казано! Благодаря ти за точните думи Митак!
Замислете се над това всички Вие уважаеми от клуб "мрънкач"!


Митко във тоя клуб във сегашното му състояние това нямам как да стане.За 9-10 години от как се знаем един път никои от КАРБАДЖИИТЕ не е дощъл да каже да поиска помощ,да потърси членска маса итн......
Моля моля, преди всеки Италфест има теми за набиране на доброволци да помагат с провеждането на Феста и в клубния и в този раздел!
А сегашното състояние на клуба се променя точно по начина описан от Митака - Speeder!

SwappeR
01-09-2016, 01:25
Организаторите и доволните Софиянци видяха малко критика и почнаха да се правят на ощипани булки и да сочат негативизма на другите, вместо да си правят изводи. Мога да им кажа 2 неща:

1) Другата година феста да е във Видин / Малко Търново. Да видим колко от доволните в момента ще писнат на 3 гласа и 2 припева!
2) Представете си клиповете от фестовете на другите клубове, снимани с дронове или с каквото и да е... Едните са на някой манастир, другите на писта и търкат гуми, третите срещу някое езеро / язовир... Ние к'во - как ще изтрием огромния надпис МЕТРО от клипа? Яките бегачки, излъскани и изтъркани и пазарските колички зад тях... Идилия!

ShoxXx
01-09-2016, 01:35
http://www.vbox7.com/play:3bd96dd102

Дали ше дойде момчето? Има опит с паркинга...

mirchozo
01-09-2016, 08:21
Таз година Метро, догодина Кауфланд :)
Пущаш жената у магазина па си гледаш кефа отвън...

Lucky
01-09-2016, 08:42
Когато Феста е на самолетна писта - защо е на самолетна писка, когато е на картинг писта - защо е на картинг писта, когато е на автомобилна писта - защо е на автомобилна писта, когато е на паркинг - защо е на паркинг, когато е на поляна - защо е на поляна. Ще разясните ли веднъж за винаги на какво място желаете да е мероприятието Италфест?
Подкрепям Иво,всеки път едно и също мрънкане.Колко е далече и защо е там.
Които иска да става президент и да организира и на Луната ако ще.
Радвам се че феста излиза от фикс идеята да се провежда на писта 20 карат 60 ги пържи слънцето.Не е необходимо.
Пистови състезания колкото искаш,фест е друго мероприятие.
Инак и аз съм против София:saint:ама дано кръчмата да е по добра от последната.То поне май кръчми има у наше село.

Lqnkata
01-09-2016, 09:25
Всеки има разбиране за добър фест, моя дали съвпада или не е от без значение ако на място сме 10тима. Надявам се да се съберем повече и до година да се поучим от грешките по организиране, място и т.н. Да не забравяме, че организацията е важна, но не достатъчна ако не присъстваме. Успеха на организаторите, моето семейство и приятели ще сме там :)

alfa_romeo_forever
01-09-2016, 10:03
Не мога аз в неделя, нещо сряда има ли желаещи ?

не ми е удобно .. на село съм ...

TheTorpedo
01-09-2016, 16:20
Добре бе хора, защо вместо да плюете и да обяснявате как това и онова не ви харесва, не помислите с какво можете да допринесете за организацията на едно такова събитие? Защо разчитате на шепа хора да организират нещо и само чакате на готово? Сигурен съм, че всеки един от вас може да помогне с идеи, предложения, съвети, финансово, а и чисто организационно. Лесно е да седиш отстрани и само да плюеш, пък после да цъкаш и да мрънкаш как всичко отива надолу, как нищо ново не се случва и т.н.
Защо не давате идеи вместо само да критикувате?

Jimy
01-09-2016, 16:36
Ти да прочете някъде, някой да е питал ... "за идеи"!?

digitalundgrd
01-09-2016, 16:38
Добре бе хора, защо вместо да плюете и да обяснявате как това и онова не ви харесва, не помислите с какво можете да допринесете за организацията на едно такова събитие? Защо разчитате на шепа хора да организират нещо и само чакате на готово? Сигурен съм, че всеки един от вас може да помогне с идеи, предложения, съвети, финансово, а и чисто организационно. Лесно е да седиш отстрани и само да плюеш, пък после да цъкаш и да мрънкаш как всичко отива надолу, как нищо ново не се случва и т.н.
Защо не давате идеи вместо само да критикувате?
Защото колега,

в България всеки е силен единствено и само зад компютъра и на маса!

Примерно онзи "кавал" ли, "дудук" ли от пост 54 в тази тема най-вероятно кротичко е чопкал семки на по-предни фестове (ако въобще е присъствал), но във форума го раздава революционер и критик разбираш ли как може да е на паркинга на "Метро"?! Ще си каже човек, че той лично всяка вечер е специален гост в Евксиноград :)

И на мен дестинацията "Метро" не ми е фаворит и най-вероятно ще пропусна, но с обиди и квалификации по адрес на организаторите все си мисля, че нищо няма да се промени! :(

Sunny
01-09-2016, 17:46
Е то бива , то може , ама чак пък толкова излагация вече идва в повече на всички .
Метро ?
Вие сериозно ли ?
Паркинг за над 600 автомобила ?
За бога та дори и паркинг на бензиностанция ще е достатъчен за провеждане на феста догодина.
Тоя клуб съвсем изтрешя .

TishO
01-09-2016, 18:11
Пълни безсмислици се говорят... Ще го кажа така на софиянци... Ами ако феста беше във Варна??? Колко от вас щяха да дойдат като сте толкова цапнати във Устата???? я се поставете малко на мястото на всички над 100км. От София да не говоря за тези на по 300!!!!! Много знаете ама гледате само ваще си гъзове.!!! А не е правилно!!! Аз ще отида на збирката на писта Междене защото някой има мозък във главата и се съобрази със всички останали!!! Браво за което!!! Форума замира точно заради Софиянци. Вие го създадохте вие ще му еб*те мамата!!!

Alfa User
01-09-2016, 18:24
Епа те вече му я таковаха бе ...

Има алтернатива, поне що се отнася до добре замислено и организирано мероприятие - ама ще е яко в ущърб на всички, дето са на повече от 200км :

2-ра международна Алфа среща - Зеница (https://www.facebook.com/events/1667602723557117/)

Имат си и рекламен клип хората :

ALFA ROMEO CLUB ZENICA SKUP 2 (https://www.youtube.com/watch?v=RYVDojF5WqE)

Е да, малко е у Српско, ма ще е яко сигурно :)

MrX
01-09-2016, 18:39
на софиянци... Ами ако феста беше във Варна??? Колко от вас щяха да дойдат като сте толкова цапнати във Устата??!
Доста повече от присъстващите дори от Варна! Пиле шарено, на колко феста си бил? Сливен на колко км е от западна България, а Междене, а Жребчево. Оправдавате се като деца с тези километри, а същите пари давате за две вечери в долната кръчма! И на мен не ми харесва, че е на 15 минути от вкъщи и ще стигна до проклетия паркинг още преди тези от "Младост". Аз колата си я карам по 15 минути всеки ден по няколко пъти. Фестът започва още от събирането на групите за потегляне. Фестът е походът до мястото, не самото място! Като смята, че ще е тъпо по-добре не идвайте! Алфисти ми били - мрънкисти сте всички и в двора ви да е мероприятието пак ще мрънкате!
Организирайте си там местни фестове пък като ви се получи ще ви дойдем на гости!

vgp_sas
01-09-2016, 19:02
Защото колега,

в България всеки е силен единствено и само зад компютъра и на маса!

Примерно онзи "кавал" ли, "дудук" ли от пост 54 в тази тема най-вероятно кротичко е чопкал семки на по-предни фестове (ако въобще е присъствал), но във форума го раздава революционер и критик разбираш ли как може да е на паркинга на "Метро"?! Ще си каже човек, че той лично всяка вечер е специален гост в Евксиноград :)

И на мен дестинацията "Метро" не ми е фаворит и най-вероятно ще пропусна, но с обиди и квалификации по адрес на организаторите все си мисля, че нищо няма да се промени! :(

Даже и мента за инструмента надувах! Проблем ?!
Кавали са да и мога да кажа защо. Всяка година феста се посещава от все по-малко хора, пък италианките в България са все повече. Дори и да си ги купуват две за лев и това да е причината, пак нещо не излизат сметките за отлива.
Всяка година се осира нещо и всеки път е едно и също.
Само се повтаря колко мрънкаме ние, пък как организаторите разииш, са перфектни.
Фест след фест се пренебрегва мнението на хората. То даже въобще не е важно.
Трудно ли беше за тоя фест да се пусне една анкета тук и в страницата във Фейсбук да се реши мястото на сбирката ?
И пак повтарям, не е проблема в разстоянието. А в това, че примерно ще пътуваш 5 часа за да отидеш на паркин на Метро.........

Sm0k
01-09-2016, 19:52
Митко във тоя клуб във сегашното му състояние това нямам как да стане...
И като точно в тоя клуб точно в сегашното му състояние няма как да стане къв ти е плана - ше чакаш някой да му промени състоянието и тогава да се включиш или ше основеш друг алтернативен клуб и тия директно да ги изпратиш на бунището на историята :D


Не мога аз в неделя, нещо сряда има ли желаещи ?
Тц, аз съм твърдо за четвъртък, щото ми е любимия ден.


И на мен дестинацията "Метро" не ми е фаворит и най-вероятно ще пропусна, но с обиди и квалификации по адрес на организаторите все си мисля, че нищо няма да се промени! :(

... +1

Immortal
01-09-2016, 20:56
За мен феста е място да се видя с приятели, жалко че там няма да можем да си направим барбекю, че ще дойде пожарната...

Точно заради това и аз ще дойда. Точно заради ТЕБЕ, Явка, и заради още няколко италфена... Нито заради най-красивия ти автомобил, нито заради състезания от каквото и да било естество.
Тъй че слагай хасковската ракия у багажника и мисли де ще спим след като се напием :)

---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:50 ----------


Ако има с какво да помогнем Пруфа писа в нашия форум, аз пиша тук, казвайте ще се постараем доколкото ни стигат силите.

п.с. Италфест колкото и грешно някой хора да си мислят, че е сБирка на Алфистите в България, не е! Италфест е събор на всички италфенове! Ще се видим там с тези, които сметнат че е правилно да присъстват. Без лош чувства.

Тъй де...
Ама се чудя, защо винаги алфистите отнасят организацията?
Миналата година даже посещението на ланчистите беше самоинициативно. Официално клубът не беше представен на Италфест.
Във фиат-клуба нищо не се говореше, никой не помоли нещо за помощ, никой нищо - всички сме оставили колегите от Алфа клуба да организират, а после им се сърдим.
Аз критикувам, но също така оценявам труда на тия, които са се заели да направят нещо.
А ние къде сме?!? (Казвам ние, щото съм и ланчист, и фиатаджия... е, за малко да стана и алфист, ма много са ми грозни тия алфи и се отказах :) ).
Като беше феста в Сливен, можех да помогна, помогнах (намерих и осигурих конусите за пистата). И сега можех да помогна разни неща, ама като питаме за италфеста - всеки мълчи и вдига рамене.
Ей това ме подразни мене най-много.
Успех, и ще се видим.

П.П. И Ланчистите таз година поне изместиха ланча-събора с една седмица, че да не съвпада с Италфеста, евала за което ;)

Alfa User
01-09-2016, 21:33
@ Immortal :

А защо Ланча-събора да не съвпадне с Италфеста, и да е по-масово преживяването???

Иначе поздрави от мене - никога няма да забравя снежната буря, в която ходихме заедно на регионална среща в Карнобат ... помниш ли ??? Аз и ти ... мислехме, че няма да има никой там, но ни чакаха 5 коли :)
Баси, какво време беше ...

Jimy
01-09-2016, 21:37
... Във фиат-клуба нищо не се говореше, никой не помоли нещо за помощ, никой нищо - всички сме оставили колегите от Алфа клуба да организират, а после им се сърдим.
Аз критикувам, но също така оценявам труда на тия, които са се заели да направят нещо.
А ние къде сме?!? ...
А тук все са питали и разпитвали за мнение ... ай стига!
И въпреки, че чакам отговор в една друга тема, в друг форум ... може ли някой от КАРБ да ми каже, защо другите два по-популярни автоклуба на италиански автомобили не са търсени за мнение и евентуално съдействие?

Immortal
01-09-2016, 21:51
@ Immortal :

А защо Ланча-събора да не съвпадне с Италфеста, и да е по-масово преживяването???

Иначе поздрави от мене - никога няма да забравя снежната буря, в която ходихме заедно на регионална среща в Карнобат ... помниш ли ??? Аз и ти ... мислехме, че няма да има никой там, но ни чакаха 5 коли :)
Баси, какво време беше ...

Някъде даже имаше и клипче, как вдигам снежни облаци с Темпрата :)
Това през далечната 2004-та...
Помня, разбира се.

Bobo Markov
01-09-2016, 22:12
Да подадат оставки и да са част от кое бе колега? Част от мрънкащите прИтенциозни "фенове" ли? Щото всички в тоя форум (а вече и във Фейсбук) се имат за "във клуба", ама всъщност са извън него. Всички си мислят, че като си купят Алфа и се регнат у форумо - и вече КАРБ им е длъжен, и разбираш ли вече имат претенции, че клуба трябва да им организира каквото те искат.
Ми нали КАРБ е 15 човека дето уж ги е еня все още за тоя клуб, ама не идват на ОС, където се взимат уж решения за бъдещето на клуба.
Нали всички са против УС, ама никой не идва да вземе да оправи нещата или поне да помогне.
Нали всички много разбират от кое как се прави и са ходили на други събори и знаят как, а не дойдат в КАРБ да покажат как се прави.
Еми след още някоя година си мисля, че и на шепата хора останали в КАРБ ще им писне да се занимават с Вас - претенциозните мрънкащи фенове - и тогава може би ще осъзнаете, че за да имате нещо - трябва да дадете, а не само да очаквате да ви се даде и после пак да мрънкате, че не са ви го дали където сте го искали и както сте го искали!

Евала на УС, че продължават да се занимават!

П.С. Аз бях част от УС на КАРБ допреди около 2г!

аз па член бях ;) и батенце явно не си в течение на нещата ние недоволните и мрънкащи фенове създаваме ей това - https://www.facebook.com/groups/1512276949079061/

системата е сет-ната от Април месец само чакаме да видим КАРБ какво ще сътворят :) ние не бързаме ;)

coca-cola
01-09-2016, 22:23
Аз па искам на паркинга у МОНЦА :big_love:ко шя каите ОК а ма що в италия да го е..а що не е у африка.Браво Цвети възхищавам се на търпението ти. На паркинг на поляна коще и на остров да е важното е 4е има нещо организирано:razz:

164 td
01-09-2016, 22:35
Мислех да си стегна легендата 164,да се изпраскам с нея на фест.Мина ми мерака за всичко.Аз лично няма да карам 700 км за да се набирам за няколко часа из шибана София и да разгледам какво ново има в Метро.Ебал съм му феста майни.Толкова хубави места има в БГ,където може да се съберем за 2-3 дена както си му е реда.В София на паркинг става язък за барута.
Приятно изкарване на софиянци.

alfa_romeo_forever
02-09-2016, 00:38
Имам идея , защо да не си правим нашия фест заедно с сърбите / гърците или румънците ?

А защо не ?

Bodom
02-09-2016, 01:00
аз па член бях ;) и батенце явно не си в течение на нещата ние недоволните и мрънкащи фенове създаваме ей това - https://www.facebook.com/groups/1512276949079061/

системата е сет-ната от Април месец само чакаме да видим КАРБ какво ще сътворят :) ние не бързаме ;)

Сетъпвайте си к'вото ви влече. Само незнам к'во чакате от КАРБ. И паралелна вселена направете, 'дето София не е далече от България :)

bobi1997
02-09-2016, 09:54
Станахте бетер пежарите - два клуба, два събора...смешна работа...

п.п. А и като ЦСКА също...

tsvety
02-09-2016, 10:04
Само информативно.

До приключване на Италфест 2016 аз лично няма да отговарям на въпроси свързани с Ама защо това?, Ама защо не онова? и т.н.
В полемики лично аз няма да влизам.
Всяко нещо което се случва, харесва ли ви или не, има своята ОСНОВАТЕЛНА причина, но не считам ,че преди Италфеста е нормално да влизам в обяснителен режим.

Само ще уточня:

Италфест 2016 ще е във Фестивален формат точно защото КАРБ се вслушва в критиките от предходните две години.

Когато се организира каквото и да е мероприятие с мащаба на Италфеста - около 200-300 коли и около 500-600 хора. Няма как да се удовлетворят желанията и нагласите на всеки един от тези хора.

Всеки има право на Личен избор.
Моля да се уважаваме и да не забравяме ,че всяка ситуация има минимум две страни.

Zlobich
02-09-2016, 10:37
Станахте бетер пежарите - два клуба, два събора...смешна работа...

п.п. А и като ЦСКА също...
Пежо клуб е само един "ПКБ".
"Аквариума"алтернативния клуб на Сотир е поредната пирамида на този лъжец. Има специална тема за този индивид в "ПКБ".
Сори за офтопика.
П.п.
Колега позволи да те поправя,не цска,а ф.к. ФРАНКЕНЩАЙН!

-----------
Пай сеее ...

TishO
02-09-2016, 18:18
Аре не се оправдавайте че заради това че сте се съобразили със мрънкането. Защото първото нещо което щяхте да съобразите е местонахождението. ТОЧКА!!!!! Колкото до другите фестове винаги да си били перфе! Това че наистина има мрънкачи е неизбежно!!! А до Mrx аз брато по дискотеки и кръчми пари не давам... А ти се замисли че сме във България и повечето бачкат за по 500-600 лв. Заплата да не споменавам и такива със по 450лв. Ами 100лв. Гориво, хотел,вечеря,такса вход и една минерална вода..... Кво прайм?!!?!? Аре не се оправдавайте като политици че и на по зле отивате... Браво че сте се хванали да направите нещо. Наистина много труд и нерви.!!! АМА ПО ДОБРЕ ДА НЕ ГО БЯХТЕ ПРАВИЛИ!!!!! Защото идеята на събитието е да дойдат колкото се може повече хора от повече места за да се види разнообразие!!!!

toki4a
02-09-2016, 21:06
аз ще пропусна
веселооо :D

radiboy
02-09-2016, 21:07
То е ясно,че без критика няма да мине,но не ми е ясно как всички останали взели това решение се крият под фустата на тази хубава дама,и се ослушват накъде ще задуха вятърът.Епа нема ли некой шопски рицар да рипне?

Sunny
03-09-2016, 17:34
аз ще пропусна
веселооо :D

Нема а додиш ама няма и да ми избягаш .. ние ше ти дойдем :drunk:

Alfa User
03-09-2016, 18:58
Абе само едно не успях да разбера - защо изобщо още се коментира този Италфест? Цвети е написала кога, къде и как ще случат нещата. Защо е необходимо сульо от Сусурлево, който няма пари за няколко литра антифриз и пуска теми "купувам антифриз втора ръка в добро състояние" да коментира как нямало да дойде у Софето. Ей, сульо, на никой не му дреме на Дедовия дали ще дойдеш или не, туй да знаеш! Италфест ще има с тебе или без тебе! :)

Айде да се съобразяваш малко с епитетите и тона, а!

Всички сме имали лоши моменти, някои ще имат и още, така че не се изказвай крайно, щото може и ти догодина да търсиш крушки за фаровете втора ръка, ама перфектни...

Няма как да знаеш защо еди-кой си няма възможност да мине 500км за фест на един паркинг, така че имай уважение към всички, след като искаш и тебе някой да те уважава!!!

Преди години имаше много сульовци по фестовете, и ония фестове си бяха супер... Сега щом ще е за избрани не-сульовци - аре мерси за високомерното перчене на Метро!

В смисъл - ако не си ме разбрал правилно - с такива Дедови изказвания отблъсквате още повече хора, които примерно са се колебаели дали да дойдат.
Да ви е честито, само че в случая сменете заглавието на МЕТРОприятието - не Италфест, а Софияфест!

П.П. Извинявам се за тона, но сега видях подписа ти - а това обяснява вече доста неща...

BillyBoy`
03-09-2016, 23:34
Колега не знам какъв е бил тоя зор едно време да се натискаш зорлем да влизаш в клубЪ? Също така не знам и причината поради, която не са те приели тогава, но си личи, че все още този отказ ти тежи на душата и не си го преживял :shutup:

Както се разбра клуб вече няма, а ти чакай от умрял писмо :drunk: Този фест ли е, фестивал ли е видимо се организира от колежката tsvety. Защо постоянно споменаваш КАРБ?Брато никога не съм се натискал но като всеки запален по марката имах желание,задници на никои от клуба и на никои през живота си не съм близал.Тази черта липсва във характера ми.Политиката на клуба се сгромоляса отвсякаде,това го виждам не само аз но и всички други тук.Още преди много години TurboDeltata младежа със бялата 75-ца турбо беше казал че тоя клуб е прогнил,тогава не ми се вярвяше ама излезе прав.

Alfa User
03-09-2016, 23:49
...
P.S. За домашно ти оставям тема за размисъл:
Защо VAG-фестовете се случват, а Италфеста - не?

Aз домашното отдавна съм си го написал, ма отговора на въпроса ти няма да ти хареса...

И да, напоследък Фестовете са провал заради голфаджии като тебе - рядко си позволявам да говоря или пиша така, но ти просто си го изпроси!

И преди да ми се направиш ПАК на мъжле, виж какво съм правил за тоя клуб и хората в него, и чак после се осмелявай да ми задаваш задачки и да ми се правиш на тарикат от трета класа на БДЖ ...

bager
04-09-2016, 00:36
Четох, четох и ... чак не ми се вярва, че мненията ви са сериозни! Шегувате се нали? (без Цвети, естествено).
Много злоба и омраза има в някои от вас. Незнайно откъде породена и неправилно насочена.
"Човекът притежава свободна воля, творчески заложби, изобретателност и интелигентност, чувство за вина, срам и отговорност, широкомащабни способности да възприема, анализира, систематизира и преценява, има абстрактно мислене."
Къде сте вие?
Кое от тези човешки качества проявихте?

Искате...а давате ли?(но не давайте оправдания)

И когато някакви хора лишават семействата си от време, пари и внимание, за да се опитат да направят нещо от нищо, то веднага се започва плюене и мрънкане.
Спрете се, де! Не ви харесва - добре.
Или се включете активно в организация и провеждане, или опитайте вие да направите нещо по-добро.
Няма друг начин.
Всичко останало е мрънкане, омраза, злоба...


п.п. За да не останете с грешно впечатления ще добавя, че за мой срам и аз като вас не участвам в организирането на Итакфест-а.
Но, пък с интерес научих, че съм "богоизбран", "софийски батка", но също така и "миризлив", само защото съм дал смешните 60 лева за членство в Клуб Алфа Ромео България!

И последно - някои хора освен че нямат елементарно възпитание, нямат и елементарна представа за нормални обществени отношения, с една дума - цигани(аз данъци не плащам, но си искам правата...)!

dansguardian
04-09-2016, 10:08
Уважаеми мили мои съфорумци, не съм Голфаджия, карам 156-ца 1.9JTD, просто реших да проверя как ще бъда възприеман, очевидно не особено радушно. Разбира се нямам и най-малкото намерение да се оправдавам защо съм направил едикое си или защо не съм направил едищо си. А до тук се стигна, защото модераторите не си вършат работата и със своята пасивност толерират поведение като моето. ;)
Както каза Кубрат Пулев преди време "продължаваме напред!"

П.С. А ако в сигнатурата поставя Alfa Romeo Jiulia Quadrifoglio Verde 3.2 как ще бъда възприет, ще има ли ласкателство и по-добро отношение? :)

Демагози!

krustnika
04-09-2016, 10:44
Уважаеми мили мои съфорумци, не съм Голфаджия, карам 156-ца 1.9JTD....

Сега кажи, че не си и Фики! Предполагам много съфорумци ще останат супер изненадани от този неочакван обрат :firstprize:

tsvety
04-09-2016, 11:24
Каква е тази говорилня............

Само за информация. Работи се по много интересни промени в работа на КАРБ, ще видим като дойде кампанията за набиране на членове , колко от мрънкащите и недоволните ще проявят желание да са част от КАРБ и от организирането на мероприятия свързани с италианските марки автомобили.

Пилците ще ги преброим на есен.

Не горя от желание да ме плюете и да понасям целия негативизъм. Но няма да ме откажете да се постарая /аз и колегите ми/ да направим един ПРИЯТНО запомнящ се Италфест 2016

А за Италфест 2017 ще видим какви ще ги сътворят новите членове на КАРБ.

Кой от вас, написа С КАКВО МОГА ДА ПОМОГНА.
Участвала съм в организацията на 6 трак дей на Калояново с Алфисти,бг. Участвала съм в организацията на Трак дей и на Италфестове на КАРБ - БЕЗ ДА СЪМ ЧЛЕН на КАРБ. Просто исках да помогна, от чиста фенщина, от любов към марката.
Разгледайте темите за набиране на стюарди през годините - колко са желаещите.

Преди да поискаш, помисли какво си дал!!!

Аз бях човека който настояваше Италфест 2014 и Италфест 2015 да са на Калояново... защо ли?
Но факта е, че феновете на италиански автомобили не са само тези които обичат драг и тайм атак. Затова сега аз също подкрепих идеята да е различен формата. И аз исках този фест да е на полянка. Могат да го потвърдят хората от форума с който го обсъждат още след края на Италфест 2015. Но има много неща който трябва да се съобразят и зареди които в момента няма как да е на поляна. Даже си мислех за поляните на Бузлуджа. Много е лесно от страни, но нещата за които трябва да се помисли и да се осигурят са хиляди.

Ще дам всичко от себе си. Ще лиша семейството и децата ми от внимание/както написа колегата ми по-нагоре/, но Италфест 2016 ще го има. Въпреки всичко.

А за 2017 да се стягат мрънкащите. АЗ ще съм гост и ще критикувам.

Останете си със здраве. Темата ще бъде преместена. Тя не е създадена с цел Говорилня

digitalundgrd
04-09-2016, 13:11
Много злоба и омраза има в някои от вас. Незнайно откъде породена и неправилно насочена.

И последно - някои хора освен че нямат елементарно възпитание, нямат и елементарна представа за нормални обществени отношения, с една дума - цигани(аз данъци не плащам, но си искам правата...)!

bager +1 :bowdown:

Понеже виждам, че се започна едно разделение София - срещу останалата част на България, кой провинциалист, кой кореняк софиянец... :yawn: Ще си позволя да цитирам нещо, което е точно на място:

"Не е срамно да си от село, всички сме дошли от там, срамно е да си селяндур! А тук видях МНОГО! Селянията не е местожителство, тя е състояние на душата!

1. Селянин – Човек, който живее на село или в малък град.
2. Селяндур – Живее навсякъде, най-много са в средните и големите градове. По селата не виреят (няма кой да ги търпи).

3. Селянин – Бачка яко, изкарва си хляба с честен труд. Щастлив е, че има работа. Лоялен е към работодател и колеги.
4. Селяндур – Мързелива гад. Мрази да се труди, обича да е "на далавера”. Гледа винаги да изклинчи и да "претакова” държавата, колегата или шефа.

5. Селянин – Чист човек. Обича природата и не свини наоколо. Повечето отпадъци намират приложение в градината или като храна на животните.
6. Селяндур – Свиня. Хвърля си боклука в найлоново пликче през прозореца. Изтърсва си пепелника на колата на светофара. Ако му направиш забележка – бучи, че си плаща данъците и някой друг да изчисти. Възможно е и до физическа саморазправа да прибегне.

7. Селянин – Плаща си данъците и сметките. Псува на ум (и на глас) обирджийската държава, но плаща. Декларира си кладенеца, който сам е копал, и му плаща данък.
8. Селяндур – Никога не плаща нищо. Висят му 15 неплатени акта от КАТ и данъци на панелката от 1989-та. Краде парно от комшиите, слага си магнит на електромера и не плаща вода.

9. Селянин – Говори просто, но разбираемо. Ако се премести да живее в голям град, за една година преодолява диалекта.
10. Селяндур – Мйека цял живот и твърди, че това е най-чистият български език. Мрази да го поправят, не желае да научи нищо ново.

11. Селянин – Умее да се весели, знае как и кога. Ако е сватба, ще чуе цяло село, но семейните празници се празнуват у дома.
12. Селяндур – Дъни музиката яко до 4 сутринта и хич не му дреме, че е примерно вторник и утре всички наоколо са на работа. Другият вариант е да се нареже като свиня в кварталната кръчма, да се сбие със сервитьора, да оповръща таксито и да опикае асансьора."

Според по-горното оставям на аудиторията да определи кой от нашумялите напоследък форумни герои какъв реален "персонаж" е :shutup:

BillyBoy`
04-09-2016, 13:28
Щом ги знаеш всичките агрегатни състояния на селяндура и селянина трябва да си минал през тях,от там човек може да си направи извода че си нещо по висше.

nickgaidarov
04-09-2016, 15:44
...

digitalundgrd
04-09-2016, 16:08
Щом ги знаеш всичките агрегатни състояния на селяндура и селянина трябва да си минал през тях,от там човек може да си направи извода че си нещо по висше.

Да като те чета ежедневно ми се налага да минавам през тях :)

BillyBoy`
04-09-2016, 16:18
Няма начин да не знаеш защото лично си минал през тези състояния,друг е въпроса ако си направил копи пеист от някъде със цел да изпъкнеш пред аудиторията да не казвам като какво.:).А за ежедневното няма как да си ме чел понеже не съм влизал и писал във форума от доста време освен тука от няколко дена,така че пак си сбъркал адреса,връщаме се пак във началото.:).Хахахахаха.

digitalundgrd
04-09-2016, 16:40
Няма начин да не знаеш защото лично си минал през тези състояния,друг е въпроса ако си направил копи пеист от някъде със цел да изпъкнеш пред аудиторията да не казвам като какво.:)..


Добре видяхме, че можеш да повтаряш едно и също като папагал. Напъваш се да се правиш на интересен - за съжаление неуспешно :spell:

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:28 ----------


...А за ежедневното няма как да си ме чел понеже не съм влизал и писал във форума от доста време освен тука от няколко дена,така че пак си сбъркал адреса,връщаме се пак във началото.:).Хахахахаха.

Точно за тези няколко дни става дума, че ми се налага да те чета ежедневно, защото следя темата за Италфеста. До преди това даже не съм знаел за съществуването ти в или извън форума.

alfista 96
04-09-2016, 16:42
Каква е тази говорилня............

Само за информация. Работи се по много интересни промени в работа на КАРБ, ще видим като дойде кампанията за набиране на членове , колко от мрънкащите и недоволните ще проявят желание да са част от КАРБ и от организирането на мероприятия свързани с италианските марки автомобили.

Пилците ще ги преброим на есен.

Не горя от желание да ме плюете и да понасям целия негативизъм. Но няма да ме откажете да се постарая /аз и колегите ми/ да направим един ПРИЯТНО запомнящ се Италфест 2016

А за Италфест 2017 ще видим какви ще ги сътворят новите членове на КАРБ.

Кой от вас, написа С КАКВО МОГА ДА ПОМОГНА.
Участвала съм в организацията на 6 трак дей на Калояново с Алфисти,бг. Участвала съм в организацията на Трак дей и на Италфестове на КАРБ - БЕЗ ДА СЪМ ЧЛЕН на КАРБ. Просто исках да помогна, от чиста фенщина, от любов към марката.
Разгледайте темите за набиране на стюарди през годините - колко са желаещите.

Преди да поискаш, помисли какво си дал!!!

Аз бях човека който настояваше Италфест 2014 и Италфест 2015 да са на Калояново... защо ли?
Но факта е, че феновете на италиански автомобили не са само тези които обичат драг и тайм атак. Затова сега аз също подкрепих идеята да е различен формата. И аз исках този фест да е на полянка. Могат да го потвърдят хората от форума с който го обсъждат още след края на Италфест 2015. Но има много неща който трябва да се съобразят и зареди които в момента няма как да е на поляна. Даже си мислех за поляните на Бузлуджа. Много е лесно от страни, но нещата за които трябва да се помисли и да се осигурят са хиляди.

Ще дам всичко от себе си. Ще лиша семейството и децата ми от внимание/както написа колегата ми по-нагоре/, но Италфест 2016 ще го има. Въпреки всичко.

А за 2017 да се стягат мрънкащите. АЗ ще съм гост и ще критикувам.

Останете си със здраве. Темата ще бъде преместена. Тя не е създадена с цел Говорилня

99.9% от мрънкащите ,няма да се отзоват . Защо ли ?Защото не знаят с какви главоболия ще се сблъскат. Защото едно е да вдигнеш телефона или в краен случай да отидеш на място до някой хотел и да резервираш стаи за една сбирка и съвсем друго е да организираш мероприятие наречено Италфест.

Цвети , РЕСПЕКТ :bowdown:

BillyBoy`
04-09-2016, 16:45
Напъни нямам никаквиама тука мога да ви наброя набързо няколко други дето се опитвате да се правите на напънати.Пии си бирата и внимаваи да не се задавиш че ще се сетиш за мен:blah:

digitalundgrd
04-09-2016, 16:50
Споко, за тебе само с добро ....

BillyBoy`
04-09-2016, 16:58
Добре видяхме, че можеш да повтаряш едно и също като папагал. Напъваш се да се правиш на интересен - за съжаление неуспешно :spell:

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:28 ----------



Точно за тези няколко дни става дума, че ми се налага да те чета ежедневно, защото следя темата за Италфеста. До преди това даже не съм знаел за съществуването ти в или извън форума.Като не ти харесва да ме четеш има лесно няма да го правиш,ама от няколко дена до ежедневно има огромна разлика както и от 5076 до 1473.Ясно се вижда кои е еждневника.Пак удари на камък.

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:54 ----------


Споко, за тебе само с добро ....
И аз така,дано се задавиш.:).

digitalundgrd
04-09-2016, 17:06
Ежедневно, от както изпълзя от забвение:) Така по-добре ли го разбра или пак ша удара на камък?

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:04 ----------




И аз така,дано се задавиш.:).

Хахаха евала, така ли ви учат в село Крумово като няма какво друго да кажете :firstprize:

Sunny
04-09-2016, 17:22
Цвети ..
Да Ок ..
Фест 2016 ше има на Всяка цена ... НО на Каква цена ?


Все още няма яснота ако все пак някой се реши да дойде от провинцията - ще има ли къде да се настани или това също е част новия формат .

Има по-малко от месец а още няма яснота за нищо .

И един въпрос :

Итал Фест ли ще е или Афа Фест ? :shutup:

tsvety
04-09-2016, 17:27
Цвети ..
Да Ок ..
Фест 2016 ше има на Всяка цена ... НО на Каква цена ?


Все още няма яснота ако все пак някой се реши да дойде от провинцията - ще има ли къде да се настани или това също е част новия формат .

Има по-малко от месец а още няма яснота за нищо .

И един въпрос :

Итал Фест ли ще е или Афа Фест ? :shutup:

Отворила съм нова тема. Там ще има информация до дни. Тази тема е тип общи приказки ,тук инфо вече няма да има. Информацията ще се допълва постоянно
http://89.190.194.3/forum/showthread.php?t=93995

Sunny
04-09-2016, 18:41
И после давайте преводите на юруш че няма време :blah:

Alfa User
04-09-2016, 18:43
Не горя от желание да ме плюете и да понасям целия негативизъм. Но няма да ме откажете да се постарая /аз и колегите ми/ да направим един ПРИЯТНО запомнящ се Италфест 2016

А за Италфест 2017 ще видим какви ще ги сътворят новите членове на КАРБ.

...

Участвала съм в организацията на Трак дей и на Италфестове на КАРБ - БЕЗ ДА СЪМ ЧЛЕН на КАРБ. Просто исках да помогна, от чиста фенщина, от любов към марката.

Ще дам всичко от себе си. Ще лиша семейството и децата ми от внимание/както написа колегата ми по-нагоре/, но Италфест 2016 ще го има. Въпреки всичко.

Виж, ако прочетеш внимателно постовете от фенове като мен, няма да намериш и една думичка срещу теб - даже повечето са ти много благодарни!!!
Знаем коя си, и много си те ценим, просто нещо не се получи с мястото и рекламата - но ако някой се опита да те обвини за това, ще е или сляп или глух, защото такива неща са непосилни за един човек...
Не се сърди ...
Повечето негативизъм обаче избухна заради селски изказвания като това на "колегата" dansguardian ... не беше нужно да налива масло в огъня, защото след такъв род изказвания и малкото желаещи да се смачкат от път, за да присъстват, ще се откажат!


Цвети ..
Да Ок ..
Фест 2016 ше има на Всяка цена ... НО на Каква цена?

Мда, това е другия резонен въпрос ... няколко пъти имаше предложения ако трябва да пропуснем Фест 2016, но следващият да е истински ... и да върне фенщината у феновете.
Но явно всичко вече е било решено под масата, и на феновете просто се сведе информация кога и къде ... не е хубаво така!

Аз имам зад гърба си организирани достатъчно Национални и Пролетни срещи на Сектата 155 ... и винаги организацията е започвала с анкета КОГА и КЪДЕ ... толкова ли е трудно да се сетите, по дяволите!!!

tsvety
04-09-2016, 18:50
Преводи няма да се правят. Ще се плаща спането на място.

Alfa User Да прав си за това че никъде упрека не е пряко срещу мен. Но е срещу организаторите, а аз към днешна дата съм от тях.

Рекламата тепърва започва.
Както виждаш и аз не съм нападала някой лично, няма и да го направя. Мнението ми е обобщено. Не се чувствай обиден от него.

Alfa User
04-09-2016, 18:55
Не се чувствам така ... просто исках да изясня някои дразнещи дреболии.
Това обаче не ме прави по-малко благодарен, че се занимавате с всичко! :cheers:

Sunny
04-09-2016, 22:26
Много си далече от истината ..
Алекс е много прав когато пише , но не са останали хора които да могат да четат и да вникнат в думите му .

Не е тук мястото за този спам ... pr_00f -а до сега да беше ни наредил точките и натрил ушите по телефона .
Ама тогава имаше ред и дисциплина . :sad:

nickgaidarov
04-09-2016, 22:28
...

Alfa User
05-09-2016, 00:00
Много си далече от истината ..
Алекс е много прав когато пише , но не са останали хора които да могат да четат и да вникнат в думите му .

Не е тук мястото за този спам ... pr_00f -а до сега да беше ни наредил точките и натрил ушите по телефона .
Ама тогава имаше ред и дисциплина . :sad:

Мерсаж, ма да си кажа честно - ако беше на онова време - аз хич и нЕмаше да го чакам pr_00f-а за да разчистя ... но тогава бяхме единни и задружни, и нещата вървяха по нормалния си ред!
Да, ревяха от нас, но ревяха само ла*ната, дето сега имат превес в тоя загнил форум...
Ма нищо де, халал да им е на управниците, задето ни загубиха всички почти в един и същи ден ...
Ай наздраве, зелени човечета! Ще се видим в Габрово! :cheers:

tsvety
05-09-2016, 00:02
Аз пък мисля да разчиста. И без това съм трън в очите, дали ще е повече или по-малко......няма значение

toki4a
05-09-2016, 00:04
Много си далече от истината ..
Алекс е много прав когато пише , но не са останали хора които да могат да четат и да вникнат в думите му .

Не е тук мястото за този спам ... pr_00f -а до сега да беше ни наредил точките и натрил ушите по телефона .
Ама тогава имаше ред и дисциплина . :sad:

:dunno:
няам повече въпроси

Alfa User
05-09-2016, 00:11
Аз пък мисля да разчиста. И без това съм трън в очите, дали ще е повече или по-малко......няма значение

О Боже, най-сетне ...

Ама защо изчака до сега, бе колежке ... трима човека молихме за това по няколко пъти до сега, и реакция - НИКАКВА !!!

От друга страна пък може и да сте имали право да не чистите - има уникални мнения на некви си сульовци с Голф 2, маскирани дълбоко, дет наистина внесоха светлина в това как, кой и защо може да присъства на Фест 2016...

tsvety
05-09-2016, 00:21
О Боже, най-сетне ...

Ама защо изчака до сега, бе колежке ... трима човека молихме за това по няколко пъти до сега, и реакция - НИКАКВА !!!

От друга страна пък може и да сте имали право да не чистите - има уникални мнения на некви си сульовци с Голф 2, маскирани дълбоко, дет наистина внесоха светлина в това как, кой и защо може да присъства на Фест 2016...

Колета откакто тази тема я направих с цел общи приказки, не я бях отваряла. Имам си по-интересни забавления покрай Италфеста.
Но като прочетох и реших че се нуждае от почистване.

Alfa User
05-09-2016, 00:30
Извинявам се най-учтиво, но не вярвах че само ти отговаряш за тоя раздел! :cheers:

phoenix
05-09-2016, 00:39
то май само Цвети отговаря и се бори за този фест и форум... никаква подкрепа не виждам от нито един колега от власт имащите у форума и да я защити с приказки от рода на ние мислихме, решихме, гласувахме и за това така и така... Единственото мъжко момиче тук!
Браво Цвети, ако имаме възможност ще минем да ти стиснем поне ръката!:drunk:

mordohy
05-09-2016, 00:40
Аз ся да питам, щото съм си просТ де, ама нещо келепирче ша има ли?
Карти от Метрото или кифтета на примоция?:drunk:

tsvety
05-09-2016, 00:42
Аз ся да питам, щото съм си просТ де, ама нещо келепирче ша има ли?
Карти от Метрото или кифтета на примоция?:drunk:

За членовете на КАРБ ще има бира на половин цена Доволно????

mordohy
05-09-2016, 00:59
Цвети, ша та цункам много!

Феникс, не си прав.
Доста хора помагаме в подготовката, но не ми се влиза в полемика.
Оставихме Цвети, защото си мислихме, че поне мъжката част ще е по-толерантна и от чисто кавалерство няма да простее прекалено.
Обаче се оказа, че дедо е женски.
Истината е, че в момента няма пари и всичко е на импровизации.
Толкова са ни възможностите.
Не ми се влиза в спорове, че клубът е мъртъв, защото и аз съм час от тая леш.
По на там ще има кампания за набиране на нови членове и тогава ще има широка дискусия.
Нека се видим на феста, да си поприказваме, пък ще видим.
Клубът в тоя си вид е вонящ труп.

tsvety
05-09-2016, 01:07
Цвети, ша та цункам много!

Феникс, не си прав.
Доста хора помагаме в подготовката, но не ми се влиза в полемика.
Оставихме Цвети, защото си мислихме, че поне мъжката част ще е по-толерантна и от чисто кавалерство няма да простее прекалено.
Обаче се оказа, че дедо е женски.
Истината е, че в момента няма пари и всичко е на импровизации.
Толкова са ни възможностите.
Не ми се влиза в спорове, че клубът е мъртъв, защото и аз съм час от тая леш.
По на там ще има кампания за набиране на нови членове и тогава ще има широка дискусия.
Нека се видим на феста, да си поприказваме, пък ще видим.
Клубът в тоя си вид е вонящ труп.

Егати кавалерството. Аз не съм сигурна дали ще оцелея ти за кавалерство ми говориш. Колега много трябва да ме мучкаш. Имам и още изненади.

mordohy
05-09-2016, 01:17
Знаех си.

4o4kata
05-09-2016, 01:40
Знаех си.

Градски ше вземеш ли по една биричка на половин цена и за нас обикновените алфисти :drunk:

ShoxXx
05-09-2016, 01:51
СРАМ!!!

BillyBoy`
05-09-2016, 09:19
Цвети, ша та цункам много!

Феникс, не си прав.
Доста хора помагаме в подготовката, но не ми се влиза в полемика.
Оставихме Цвети, защото си мислихме, че поне мъжката част ще е по-толерантна и от чисто кавалерство няма да простее прекалено.
Обаче се оказа, че дедо е женски.
Истината е, че в момента няма пари и всичко е на импровизации.
Толкова са ни възможностите.
Не ми се влиза в спорове, че клубът е мъртъв, защото и аз съм час от тая леш.
По на там ще има кампания за набиране на нови членове и тогава ще има широка дискусия.
Нека се видим на феста, да си поприказваме, пък ще видим.
Клубът в тоя си вид е вонящ труп.Мъжка приказка.Eдин от клуба да си го признае ЕВАЛА.

vgp_sas
05-09-2016, 11:13
Ама никой от нас не е плюл "дамата в червено". Тя всеки фест прави всичко по силите си.
Срамно беше, да се измият ръцете с нея.
На всеки му е ясно, че КАРБ в момента е вмирисан труп.
Нужно ли бе да се прави този фест, в това му състояние ? Не беше ли по-добре да се пропусне тази година и като се наберат нови участници (макар да не ми се вярва, от днешните Алфисти някой да даде 60 лв за членство) да се направи нещо голямо и интересно. Аз нямам Алфа, но с кеф бих дошъл и участвал.
Те подигравките от другите клубове започнаха.

nickgaidarov
06-09-2016, 08:58
...

155
06-09-2016, 15:30
Номер 8

mordohy
07-09-2016, 00:02
Има нужда от феста, най-малкото да се съберем и видим.
Имам и предложение да се направи на степени членството, както и облекчение за студенти, ученици и пенсионери. Вече чувам всеобщият смях, но това са реалностите. Ще имаме и такива, дай Боже.
Нужно е на тоя фест всеки да си даде мнението, как вижда развитието на клуба, какво иска от него и начините за решение на проблемите. Нещо като вселенски събор. Поне аз така го виждам.

ShoxXx
07-09-2016, 00:15
Спрете малко да бълвате подобни простотии поне докато мине феста, за да мине в някакъв нормален вид и позитивен тон. Кво членство за пенсионери и ученици бе?

Как ше си даде мнението всеки. Едно време бехме 5-7 човека и фестовете ставаха по-добри с всяка година. Докато всеки дава мнение ще имаш 200 мнения и никой готов да поеме някаква отговорност. Решенията се взимат от 5 човека. Ако не става нищо - махат се с други. Колективното взимане на решение размива отговорността и с увеличаването на даващите акъл, прогресивно намалява качеството на продукта.

А спрете се малко, за да запазите някакво минимално достойнство и авторитет на това, което е градено с години и преди вас от хорат, които са се лишавали достатъчно, за да докарат КАРБ до едно ниво, от което явно се тръгна надолу.

Кво облекчение за пенсионери бе? Ама вие реални ли сте в момента? Тва е ИТАЛФЕСТ!!!! Ф Е С Т !!!

Ако искате мнението на всеки, направете си чат среща на колоните. Нереално е някой да мисли, че се обсъждат такива неща на Италфест или всеки ще се е облегнал на калника на колата си и ще дава мнение. Как ше занимавате хора, които могат дори и да не знаят за какво иде реч и нямат регистрации ни във форум, ни никъде с некви кухненски проблеми. Ама не сте на 18 години бе!

mordohy
07-09-2016, 00:41
Май си изтрещял нещо!:haha:
Точно понеже решенията се взимаха от 3-4 човека се докарахме до тука.
Някои се помислиха за богоизбрани и най-супер, дупер и турбо-дизел значими.
Знам, че мнението на болшинството е винаги погрешно, но не е зле да се вслушаме в него.
Досегашното управление на клуба доведе до ОС с трима присъствуващи, членове, колкото са пръстите на ръцете и дейност под нулата, защото повече от активноста идва от неформални групи обединени от АР.
Тая арогантност отблъсква феновете. КАРБ не трябва да е ротариански клуб. Само провокирах с намалението за пенсионери и студенти и се хвана веднага на въдицата.
Ако искате няколко души да си помпате собственото его- моля! Направете си един клуб на членове, с коли за над 50 000 $ и си стойте самодостатъчни.
Истината е, че повечето карат коли за по 2-3 000 лева, работят за 400-600 на месец и си правят сметка за всяка стотинка. За един студент 60 лева не са малко пари. Защо да ги дава, при положение, че някой ще му натяква, че е не платежно способен и следователно нисша категория човек, който никой не го пита за нищо.
Това си е фашизъм!
И още!
Във всички култури и религии е залегнал един и същи постулат. Изключения не съм намерил.

"Възгордяването е смъртен грях"

Едит: Аз от осем години съм на пенсионна възраст , както и доста други във форума. Освен това има доста активни студенти.

TheTorpedo
07-09-2016, 09:55
П.С. А ако в сигнатурата поставя Alfa Romeo Jiulia Quadrifoglio Verde 3.2 как ще бъда възприет, ще има ли ласкателство и по-добро отношение? :)

Демагози!

Джулията е 2.9 битурбо.. :)

Sm0k
07-09-2016, 12:46
Тая арогантност отблъсква феновете. КАРБ не трябва да е ротариански клуб. ... За един студент 60 лева не са малко пари. Защо да ги дава, при положение, че някой ще му натяква, че е не платежно способен и следователно нисша категория човек, който никой не го пита за нищо...

Аз винаги съм си мислел, че 60-те лева се дават за да отидат в касата на клуба и от там да се изхарчат за общото благо на феновете на марката, а не за да служат за класово разделение, ама явно съм се объркал.
ОК, да приемем че има промоция за студенти - после с празна каса кви точно събития ще направиш и кви резултати ще постигнеш и ква ти е гаранцията, че точно тия на които си правил промоция няма да се размрънкат "що е на паркинга на Метро"? :) Ми за толкоз пари толкоз, както е казал народа :)

И по въпроса за арогантността - точно тия "фенове" дето всеки път го играят отблъснати от "хай-лайфа" не страдат от липса на арогантност, ама въобще. А отделен е въпроса, че същите "фенове" тая година подхванаха лайт-мотива "софиянци не се съобразиха с нас", при положение че последните години феста е бил 2 пъти в София и 5 пъти в други градове. На фона на това мрънкането на отблъснатите фенове няма как да ми се струва особено състоятелно.

Накратко - и двете страни в спора имат вина за създалата се ситуация.
Сега, аз няма да казвам личното си мнение, кой е по-виновен щото няма да помогне с нищо, ама не виждам и защо сега се опитваш едните да ги изкараш света вода ненапита и другите да се самобичуват... нема смисъл ;)

vgp_sas
07-09-2016, 18:26
Е тези 5 лв., които се събираха за какво са ?
Какъв е смисъла да има членски внос ?! Какъв е смисъла да дадеш 60 лв. ? Какво се поддържа с тях ? Регионалните клубове, а и този в София се събират на бензиностанции и обществени паркинги, пари за поддържка на инфраструктура не е необходима. 60 лв. може би струва, да получиш 4 стикера и карта за 10ст. отстъпка на Еко ?!
Клуба и хората, които се занимават с него, трябва да имат финансова изгода. В такъв свят живеем. Не останаха много хората, които да се занимават с нещо от сърце, в замяна на едно потупване по рамота. В реда на нещата е.
Само че, нормалното е не да се събира членски внос, а да се правят събития, на които да се плаща входна такса, съобразена с разходите и усилията, които са положени.
Колкото по-добре се правят тези мероприятия, толкова и хората ще започнат да ги посещават. Съответно и приходите да се покачват. Нормална пазарна икономика.
С две думи, за развитието и благото на клуба, е добре да започне да се самоиздържа, и не от членски внос.
Това си е мое мнение.

Jimy
07-09-2016, 21:29
Само да спомена, че хостинги, платформи, сървъри и тн, щуротии не виреят на фотосинтеза! Част от парите на членовете отиват там. Та в тая връзка членовете на съответният автоклуба имат важна роля ... колкото повече, толкова повече!

veo777
07-09-2016, 21:41
За мен това може би ще е първият Итал фест на ,който ще ходя, макари да съм фен на Алфа Ромео от близо 10 години и разстоянието от близо 500 километра ще го прежаля.:go::go::go::go:

mordohy
07-09-2016, 22:51
Смок, не си прав!
Кое е по-добре?
Студент, който дава 30 лева и е член или студент, който нищо не дава и не е член!
Колкото за парите от вноса, то ако се разчита на тях, те няма да стигнат за нищо.
Без спонсори сме загинали, а те не идват, а се търсят.
Изобщо аз не откривам топлата вода с предложението си. Много организации използуват подобни механизми.
Точно комплексарщината ни доведе до това състояние, както и приказките за стари времена.
Било е някога. Сега са други реалностите и трябва да сме гъвкави.
Ето за това ни трябва дискусия, а не надвикване.

veo777
08-09-2016, 00:13
Лоша работа, много лоша разидинени фенове ,а не обединени в една обща цел Италфест 2016 г.След много четене по тази тема без малко да се откажа да ходя на Италфеста ,но сега съм още по надъхан да отида.:go::go::go:

vgp_sas
08-09-2016, 09:25
Отивай колега!
Ама си разбий два лева на монети да имаш за количка и си вземи брошурата, може да има салам и някой друг шампоан на промоция!!!

krustnika
08-09-2016, 09:58
Отивай колега!
Ама си разбий два лева на монети да имаш за количка и си вземи брошурата, може да има салам и някой друг шампоан на промоция!!!

хахахах ами лошо няма човека да съчетае полезното с приятното и да си напазарува, все пак до колкото знам няма МЕТРО в Шумен :busted_cop:

Сега сериозно по темата.

Въпреки опитите за антиреклама и "партизански" действия на някои от вас, все пак метрофеста ще се състои.
Даже сега като хвърлих бегъл поглед в темата за предварително желаещите номера, присъствието ако не повече, то поне няма да е по-малко сравнено с предходните 3 феста, на които лично имах шанса да присъствам :big_beer:

Yavor
08-09-2016, 10:49
Добре де, да попитам:

Броя, гледам, струвам - тия дето плюят по МетроФеста са има няма десетина човека в тая тема и повтарят една и съща мантра вече 10 страници. Та въпроса ми е - не ви ли омръзна бе? Явно ще има фест, бил то й и МетроФест...

Аз вече го казах - отивам, за да се видя с приятели - това е най важното! А дали ще има драг, италианско и т.н. хич не ме интересува. Даже по-добре - като няма състезания ще е по концентриран феста. Явно за мрънкачите не е важно да се видят с приятели, или просто нямат такива - тогава разбирам...
Помните ли голямото мрънкане за Хасково? А защо бяха хубави първите дни? Защото нямаше каране, почти.. Беше си оставено за втория ден. А първите дни и на двата феста си бяха точно с фестивален характер и на всички им беше приятно.

Аз лично ако намирам кусур на този фест е, че вечерта няма да стане сбирка. А няма да стане защото е в София. Истината е, че половината присъстващи, ако не и повечето, обикновено са от София и като са си в града, вечерта ще имат по интересни занимания.

tsvety
08-09-2016, 11:51
КОЙ МЕ ПРОКЛЕ!!!!

Та си счупих пръста!!!!

Ха ха ха

Sm0k
08-09-2016, 11:52
...60 лв. може би струва, да получиш 4 стикера и карта за 10ст. отстъпка на Еко ?!
Клуба и хората, които се занимават с него, трябва да имат финансова изгода...

Карта за ЕКО за 10 стотинки отстъпка на мен два пъти са ми давали от клуба и без да давам 60-те лева.
Каква финансова изгода да имат? Нали тия пари ги дават от джоба си, от тях да си платят заплати ли? Ми то като си преместиш 60 лева от десния джоб в левия нямаш финансова изгода, най-много част от тях да се разсипят при преместването ;) Ясно е че, хората които се занимават с тоя клуб и с организацията реално са на минус и така ще си отсане. Самоиздръжката също - футболни клубове със стотици хиляди фенове публика не могат да се самоиздържат в БГ, ти искаш да се самоиздържа някъв клуб на няква марка дето феновете й се обиждат един друг на "големци" и "софиянци", щото феста не бил на 5 км от неговия град. Стига сега :)
А за кво трябва да се събират 60-те лева, не знам и не ме интересува, клуба си ги събира, клуба си ги харчи, нито аз съм член нито ти си член така че не дължат отчет на никой от нас за какво са им, аз само разсъждавам :)


Смок, не си прав!
Кое е по-добре? Студент, който дава 30 лева и е член или студент, който нищо не дава и не е член!
Колкото за парите от вноса, то ако се разчита на тях, те няма да стигнат за нищо. Без спонсори сме загинали, а те не идват, а се търсят. Изобщо аз не откривам топлата вода с предложението си.

Ок съгласен съм, ако ще привлече повече членове. Иначе мен това за спонсорите ми е ясно, ама тая тема мислех да не я повдигам, щото квото съм чул съм го чул в личен разговор и не ми е работа да го коментирам аз. Само ще кажа, че скоро говорих по тоя въпрос с един представител на една компания, която би следвало да е заинтересована да спонсорира подобни събития, човека сам ми сподели, че нещо било говорено с него по въпроса за тазгодишния Италфест, каза аз мога да помогна с различни неща, мога да организирам там някое събитие, мога да поканя и хора с много редки италиански коли, ама ако феста е на 300 КМ, той човека няма да дойде. Сега... тва е неговата версия, обратната не съм я чувал още :)
Та мисълта ми е, че то тва със споносрите не ей така, дават едни пари и ги прави квото искаш. Те ти ги дават, ама правиш квото те искат, щото те ги дават с цел те да спечелят нещо от тая операция. И после да не стае пак "ама те големците се съобразяват само със споносрите си щото ония дават парите, не ни ебават нас обикновените фенове" ;)

digitalundgrd
08-09-2016, 11:54
Добре де, да попитам:

Броя, гледам, струвам - тия дето плюят по МетроФеста са има няма десетина човека в тая тема и повтарят една и съща мантра вече 10 страници. Та въпроса ми е - не ви ли омръзна бе? Явно ще има фест, бил то й и МетроФест...

Аз вече го казах - отивам, за да се видя с приятели - това е най важното! А дали ще има драг, италианско и т.н. хич не ме интересува. Даже по-добре - като няма състезания ще е по концентриран феста. Явно за мрънкачите не е важно да се видят с приятели, или просто нямат такива - тогава разбирам...
Помните ли голямото мрънкане за Хасково? А защо бяха хубави първите дни? Защото нямаше каране, почти.. Беше си оставено за втория ден. А първите дни и на двата феста си бяха точно с фестивален характер и на всички им беше приятно.

Аз лично ако намирам кусур на този фест е, че вечерта няма да стане сбирка. А няма да стане защото е в София. Истината е, че половината присъстващи, ако не и повечето, обикновено са от София и като са си в града, вечерта ще имат по интересни занимания.


Аз пък мисля, че ако обяват хубав ресторант/заведение - вечерта ще е силна :band:

Предполагам си останал с впечатления коя група всеки път на Италфестовете "затваря ресторанта" :roll2: По спомени накрая спират музиката, светват лампите, а келнерите трескаво събират покривките :smoke:

veo777
08-09-2016, 14:14
Отивай колега!
Ама си разбий два лева на монети да имаш за количка и си вземи брошурата, може да има салам и някой друг шампоан на промоция!!!
__________________

Мерси ще взема в предвид съвета ти, а ти приеми моя съвет смени си снимката на тия Путин че не отива на тоя Форум вземи си сложи някоя снимка на Алфа Ромео да си личи че си фен на тази марка, не фен на Путин.;-);-);-)

---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 14:12 ----------


Отивай колега!
Ама си разбий два лева на монети да имаш за количка и си вземи брошурата, може да има салам и някой друг шампоан на промоция!!!


Мерси ще взема в предвид съвета ти, а ти приеми моя съвет смени си снимката на тия Путин че не отива на тоя Форум вземи си сложи някоя снимка на Алфа Ромео да си личи че си фен на тази марка, не фен на Путин.
__________________

veo777
08-09-2016, 23:09
Ех Страшна комбинация се получава Италфеста съвпада със Сливен драг райсинг.На 01.10.2016 г. Италфест в София и от там директно на Сливен драг рейсинг на 02.10.2016 :boost::boost::bouncing_smiley::bouncing_smiley::b ouncing_smiley:г.

Yavor
08-09-2016, 23:14
КОЙ МЕ ПРОКЛЕ!!!!

Та си счупих пръста!!!!

Ха ха ха

Кой, кой, кой...??? :stretcher:
Кой пръст, апропо? :pokey:

tsvety
08-09-2016, 23:23
Кой, кой, кой...??? :stretcher:
Кой пръст, апропо? :pokey:


Колкото и парадоксално да звучи средния.:-) Но поне имам късмета да е само обездвижен, без да е гипсиран.

Но............ това не ми пречи сега да попълвам товарителниците на всички поръчали номера и утре направо да ги пращам...... Айде на номератааа

nickgaidarov
09-09-2016, 18:48
...

Bobo Markov
09-09-2016, 22:29
Когато Феста е на самолетна писта - защо е на самолетна писка, когато е на картинг писта - защо е на картинг писта, когато е на автомобилна писта - защо е на автомобилна писта, когато е на паркинг - защо е на паркинг, когато е на поляна - защо е на поляна. Ще разясните ли веднъж за винаги на какво място желаете да е мероприятието Италфест?

Италфеста, приятелю винаги е бил сбъркан формат гледай клубовете по света, Италфеста е фестивал, той е турне няма как да накараш хора от Варна да изминат 500 километра за да видят паркинга на Метро София и хората събрали се там предимно от София, замислете се, 8 години откакто се познаваме и също толкова време се надявах да подходите с нови идеи, позитивизъм и въображение.. за такт няма да говоря защото самия аз (в рамките на този форум) не притежавам такъв ... Много се радвам, че има ентусиасти и фенове на марката и че въобще някой се е заел с организацията на този Фест(ивал) благодаря на Цвети и другите, които дават времето си и усилията си в тази посока.

сега може свободно да ме триете защото след няколко месеца няма да можете ;) а и няма и да искате ...

radiboy
09-09-2016, 22:48
Да пожелаем на колежката бързо оздравяване!
Колкото до мен - аз ще й спестя писането на товарителница, а и ще я уведомя, че това е задължение на съответния куриер (в случая на Еконт), а не на изпращача.
Верен на непукистката си същност, аз ще съм на феста само сред публиката.

P.S. Мисълта ми е, колежката да не оставя куриерите на Еконт да не си изпълняват задължението да пишат те товарителниците, особено като я гледат как тя със счупен пръст им върши тяхното задължение. Между другото, това е техен коронен номер - ами ако може Вие да попълните товарителницата, че ще стане по-бързо, и други подобни.

Ти отде си бре? Тука Еконт-а,цъка на някакъв таблет,после си вади товарителницата от една джаджа на колана на кръста,и айдее да го нема...Моливи и химикали не съм видял.

Ранобудниче
09-09-2016, 22:54
Моля да проявите малко, мъничко уважение към хората, които крадат време от себе си, децата си, работата си и всичко околно, за да се потрудят да се получи нещо читаво, каквито и да са условията.
Дръжте се като мъже.
Понякога е полезно.

Bobo Markov
09-09-2016, 23:00
Моля да проявите малко, мъничко уважение към хората, които крадат време от себе си, децата си, работата си и всичко околно, за да се потрудят да се получи нещо читаво, каквито и да са условията.
Дръжте се като мъже.
Понякога е полезно.

винаги е било така Гори, оценяваме усилията ви но не поддържаме посоката им, винаги в организацията на Италфест е имало скандали и трудности и т.н. аз лично не знам какво е - само предполагам но никога не съм преставал да уважавам усилията да, вие с Цвети сте страхотни щом успявате да стабилизарате нещата тук и сега но аз хейтя посоката и в този ред на мисли вие ако успеете да направите Италфест на паркинга на Метро Люлин и той мине добре ще заслужавате паметник приживе ... Евала на вас ви!

Ранобудниче
09-09-2016, 23:10
Всичко може да се получи добре, стига да му бъде даден шанс. За целта трябва желание. Може да не е най-добрият избор, може да има много по-добри варианти, но това са условията тази година и при тези условия ще се справим. Защото сме екип. Макар и повечето от нас да не пишат тук.
За да се случи, се трудят много хора - всеки с каквото може. Затова молбата ми беше към тези, които не възнамеряват да помогнат - поне да проявят уважение към чуждите усилия и да дадат шанс.

nickgaidarov
09-09-2016, 23:13
...

Bobo Markov
09-09-2016, 23:15
Всичко може да се получи добре, стига да му бъде даден шанс. За целта трябва желание. Може да не е най-добрият избор, може да има много по-добри варианти, но това са условията тази година и при тези условия ще се справим. Защото сме екип. Макар и повечето от нас да не пишат тук.
За да се случи, се трудят много хора - всеки с каквото може. Затова молбата ми беше към тези, които не възнамеряват да помогнат - поне да проявят уважение към чуждите усилия и да дадат шанс.

евала за усилията и се радвам, че въобще тече някаква организация да, този фест ще бъде най-готиния откъм организация и най-скапания откъм условия и локация - аз също ще бъда там :) макар и инкогнито ;)

Ранобудниче
09-09-2016, 23:16
евала за усилията и се радвам, че въобще тече някаква организация да, този фест ще бъде най-готиния откъм организация и най-скапания откъм условия и локация - аз също ще бъда там :) макар и инкогнито ;)

Никакви такива.
Само със светлоотразителна жилетка :)

Bobo Markov
09-09-2016, 23:19
Никакви такива.
Само със светлоотразителна жилетка :)

виж сега това със жилетката аз съм против говорих доста по въпроса проблема е че не можем да сме облечени като Столична Чистота на спортно събитие но така стоят нещата едни тениски с надпис STAFF или SUPPORT биха свършили много по-добра работа но ... КАРБ е мъртъв и няма кой да мисли по темата

Sunny
09-09-2016, 23:21
виж сега това със жилетката аз съм против говорих доста по въпроса проблема е че не можем да сме облечени като Столична Чистота на спортно събитие но така стоят нещата едни тениски с надпис STAFF или SUPPORT биха свършили много по-добра работа но ... КАРБ е мъртъв и няма кой да мисли по темата

Те пАри струват тия тениски оооу :chair:
Виж ако уредиш нещо по Евро Програма кажи

Ранобудниче
09-09-2016, 23:22
виж сега това със жилетката аз съм против говорих доста по въпроса проблема е че не можем да сме облечени като Столична Чистота на спортно събитие но така стоят нещата едни тениски с надпис STAFF или SUPPORT биха свършили много по-добра работа но ... КАРБ е мъртъв и няма кой да мисли по темата

Този лайт-мотив не е за настоящата тема, обаче.
Моля.

Bobo Markov
09-09-2016, 23:24
Те пАри струват тия тениски оооу :chair:
Виж ако уредиш нещо по Евро Програма кажи

баце Ице аз бих ги финансирал тия неща но не и за това мероприятие :) ще ги финансирам занапред тука с Феста и мероприятията на КАРБ аз не играя че Мистер Икс пак че ме налази че съм крил доходи (примерно) :D

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:24 ----------


Този лайт-мотив не е за настоящата тема, обаче.
Моля.

Изинявам се ...

Ранобудниче
09-09-2016, 23:27
баце Ице аз бих ги финансирал тия неща но не и за това мероприятие :) ще ги финансирам занапред тука с Феста и мероприятията на КАРБ аз не играя че Мистер Икс пак че ме налази че съм крил доходи (примерно) :D

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:24 ----------



Изинявам се ...

Извинен си.
Натам продължаваме само с битово-бирово-авто-организационни коментари, вярвам.
И не говоря само за теб - с твоята персона знам, че ще се разбера рано или късно.

Bobo Markov
09-09-2016, 23:29
Апчетата са ти на нощното шкафче .. Запомни най-накрая !

е как мога да забравя нали ти ми напомняш :) и престани да ми зимаш одеалото и леглото не е само твое :)

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:27 ----------


Извинен си.
Натам продължаваме само с битово-бирово-авто-организационни коментари, вярвам.
И не говоря само за теб - с твоята персона знам, че ще се разбера рано или късно.

ок аз бутам назад и повече не се намесвам :) с вас само наживо и то скоро ;)

Lei-chery
15-09-2016, 17:11
Четох..четох..четох...критики, похвали, четки, идеи на думи и т.н. и т.н.
И си мисля:
На който му харесва отива и се забавлява и не мрънка после!
На който не му харесва просто не отива и пак не мрънка после!
Не видях ентусиасти, които освен акъл да дават друго...е, аз за това си мълча, а дали да отида още се колебая, но не фуча! :biker:

tsvety
19-09-2016, 11:02
Всички коментари не свързани с темата Италфест, в раздела Италфест, следва да се разглеждат като СПАМ. Не виждам нищо чудно в изтриването им.

Ще разгледам темата обстойно за да я почистя от Общи приказки. За общите приказки си има раздел

ivopetrov_1982
20-09-2016, 11:41
аз ще дойда на 100%:drunk::tequilla::big_love:

tancho
22-09-2016, 08:15
https://www.youtube.com/watch?v=5L7jgU6iL7A Не че нещо,ама и други го правят на паркинг.

Jimy
22-09-2016, 12:56
Не че нещо, ама всяка неделя алфистите се събират именно на паркинг ... ?!
Аз ще направя всичко възможно да присъствам, без да съм с италянка в момента.
В крайна сметка не мястото, а присъстващите правят случката. Проблемата е, че паркинга е ограничаващо обстоятелство, според мен.
п.п. всъщност дано ме допуснат вътре ... баси

ICI
22-09-2016, 22:24
https://www.youtube.com/watch?v=5L7jgU6iL7A Не че нещо,ама и други го правят на паркинг.
хубаво е да се черпят идеи от най-големите събития, а не от местни сбирки и да си мислим че те са фестове :)

Ето и тук има паркинг, но е част от комплекса на пистата, има хора които се кефят на подредените модели и експонати, има и други хора в същото това време на пистата по групи и се скъсват от каране целия ден.
Има цялостност мероприятието ... като за Фест
https://www.youtube.com/watch?v=FhgDFtU_yPI

Jimy
22-09-2016, 23:53
Проблема на една писта, както стана ясно е, че слънцето е много силно и всите фенове се препичат като гущери докато някой си се перчи по пистата ... ! Люлинското слънце, обаче е по инак!?

ICI
23-09-2016, 00:16
Проблема на една писта, както стана ясно е, че слънцето е много силно и всите фенове се препичат като гущери докато някой си се перчи по пистата ... ! Люлинското слънце, обаче е по инак!?

Така е, получават изгаряния хората, и им се надуват главите на всичкото отгоре от некакви си бръмчащи коли :)

А ето междувременно ква гюрюлтия са вдигнали Итал - колегите на техния им фест :new_Eyecrazy:

Това относно вдигане на интереса към събитието и че специално трябва да се канят гости, и тук има впечатляващи возила, нищо че не са от измерението на Ф1
https://www.youtube.com/watch?v=2QdaKSILSA0

mordohy
23-09-2016, 00:26
Понеже е след 23:00 и съм фиркан яко, ще ви кажа някои неща, дето на трезво съм се въздържал.
В страни от темата, Боянски изобщо не го разбирате, защото проклетникът ви вдига прекалено летвата. Той знае много добре, че имам поне три чанти с жилетки, на които пише Итал фест. Не обличането на стюардите е проблем, а управлението им. На последният фест, половината не знаеха какво да правят. Изключението бяха Пачо и компания на портала, но останалите нямаха ( нямахме) никаква идея, за какво сме там.
Това на военен език се нарича " Загуба на управление". Наказва се само по един единствен начин. Разстрел!.
Хаосът беше пълен, визирам Калояново, та най-накрая някакъв драг за 15 минути.
Дойдоха някакви типове с две-три стари Ламборджинита и изобщо не се впечатлиха от нарежданията на ст'юардите. те си мислеха, че им е вменена всепозволеност. Всъщност, не само на тях!
Бардакът беше пълен, защото се оказа, че най-чаканият конкурс за най- най- Алфа се опорочи точно така, както конкурса за най-готина алфистка вечерта. Вечерта хората си дадоха предпочитанията за онова рошавото, дето и на мене ми си е на сърце, а през дена....
Те ви малко гадория!
Просто реших , да се поебавам със системата и да видя, дсали съм способен на нещо.
Хванах един трийсеитройкаджия и му изрецитирах на бързо номерата на 33-ките.
Моята му се стори най-логична и я посочи.
Зарекох се, ако спечеля да дам парите за купона вечерта.
Веднага вербувах няколко човека и застанах близо до кутията.
Преброих 74 бюлетина и си рекох, че няма да има друг с тлкова. Това надхвърляше всякаква разумна граница.
Ха сега де!
Ама как ше сложим на мпърво място, накаква 33-ка, при това и с лоша боя.
Мислиха-мислиха и изтипосаха една 156, наистина заслужаваща титлата, но...... Някой наруши правилата.
То беше като лайното на перваза ми в скъпия хотел.
Някой пак ни сра в главите.
Лесно беша да махнете Пинко, но дали имаше някой с неговата класа!!!???:
На тоя "Фест" ще чакам да получа по устав картата си и стикерите. Ако ги няма, то значи, че го няма и клубът, а това ще ми развърже съвсем ръцете.
Като член на клуба ще провокирам пълен одит.
Голям майтап ще падне!
И някои други неща!:rtfm:

Lei-chery
23-09-2016, 13:44
Понеже е след 23:00 и съм фиркан яко, ще ви кажа някои неща, дето на трезво съм се въздържал.
В страни от темата, Боянски изобщо не го разбирате, защото проклетникът ви вдига прекалено летвата. Той знае много добре, че имам поне три чанти с жилетки, на които пише Итал фест. Не обличането на стюардите е проблем, а управлението им. На последният фест, половината не знаеха какво да правят. Изключението бяха Пачо и компания на портала, но останалите нямаха ( нямахме) никаква идея, за какво сме там.
Това на военен език се нарича " Загуба на управление". Наказва се само по един единствен начин. Разстрел!.
Хаосът беше пълен, визирам Калояново, та най-накрая някакъв драг за 15 минути.
Дойдоха някакви типове с две-три стари Ламборджинита и изобщо не се впечатлиха от нарежданията на ст'юардите. те си мислеха, че им е вменена всепозволеност. Всъщност, не само на тях!
Бардакът беше пълен, защото се оказа, че най-чаканият конкурс за най- най- Алфа се опорочи точно така, както конкурса за най-готина алфистка вечерта. Вечерта хората си дадоха предпочитанията за онова рошавото, дето и на мене ми си е на сърце, а през дена....
Те ви малко гадория!
Просто реших , да се поебавам със системата и да видя, дсали съм способен на нещо.
Хванах един трийсеитройкаджия и му изрецитирах на бързо номерата на 33-ките.
Моята му се стори най-логична и я посочи.
Зарекох се, ако спечеля да дам парите за купона вечерта.
Веднага вербувах няколко човека и застанах близо до кутията.
Преброих 74 бюлетина и си рекох, че няма да има друг с тлкова. Това надхвърляше всякаква разумна граница.
Ха сега де!
Ама как ше сложим на мпърво място, накаква 33-ка, при това и с лоша боя.
Мислиха-мислиха и изтипосаха една 156, наистина заслужаваща титлата, но...... Някой наруши правилата.
То беше като лайното на перваза ми в скъпия хотел.
Някой пак ни сра в главите.
Лесно беша да махнете Пинко, но дали имаше някой с неговата класа!!!???:
На тоя "Фест" ще чакам да получа по устав картата си и стикерите. Ако ги няма, то значи, че го няма и клубът, а това ще ми развърже съвсем ръцете.
Като член на клуба ще провокирам пълен одит.
Голям майтап ще падне!
И някои други неща!:rtfm:

Иве..ама на последния Фест ти не беше сюард.
Но мисля, че за тови този фест, който визираш стюарди, които искахме да чуем и изпълняваме..го правехме успешно!Голями хора сме и следва да знаем къде и какво да помогнем.То винаги е очевидно, когато има нужда. И ето в този миг щом си се цанил за сюард хукваш и го правиш, а не чакаш някой да те подкани.
Относно конкурса за кола..аз лично ..ама съвсем лично броих гласовете и предадох бройките на организаторите! Какво ще ми кажеш ..че съм нагласила вота ли? Стига щуротии...:)

P.S. Ще ти спра алкохола!;)


---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:43 ----------


Аз такова...ъъъ пак ше ви дразня по микрофона :D

Па ..дразни ни! Добре се справяш!:)

tsvety
27-09-2016, 09:27
Скромната модераторка почва чистенето!!!

Alfa User
27-09-2016, 21:03
Скромната модераторка почва чистенето!!!

:notworthy:

firedragon
27-09-2016, 21:50
Горе-долу до кога ще продължи събитието, понеже съм на работа, да знам има ли смисъл да се пробвам или не?

Alfa User
27-09-2016, 22:04
Горе-долу до кога ще продължи събитието, понеже съм на работа, да знам има ли смисъл да се пробвам или не?

Ами зависи дали броиш и кръчмата след това ... :)

firedragon
27-09-2016, 22:06
Ами зависи дали броиш и кръчмата след това ... :)

За кръчмата е ясно, но още не знам дали ще стигна до там. За самия фест питам, че имам някакви надежди да е много готино мероприятие.

santo_traficante
28-09-2016, 09:08
Екстра, нямам Алфа но ще посетя мероприятието да разгледам и да видя някой стар познат:cheers:

tsvety
28-09-2016, 11:20
Горе-долу до кога ще продължи събитието, понеже съм на работа, да знам има ли смисъл да се пробвам или не?


Поне до 18,00 часа

Бобби
30-09-2016, 23:56
Ае....на пазаруването утре.....:drunk:
:drums:

Alfa User
02-10-2016, 17:15
Аз не пазарувах, но си изкарах невероятно - а на всичкото отгоре имам брутална мускулна треска на краката ...

СТРАХОТНО БЕШЕ - БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИНОВНИ ЗА ТОВА ! ! !

krustnika
02-10-2016, 20:05
Е, значи можело, било то и на паркинга на МЕТРО да се получат нещата :smackbum:

Поздравления за организаторите, че въпреки всички мрънкалници и негативната кампания, която водеха до последно, все пак хората са останали доволни от така наречения МЕТРОфест :th_up: