PDA

View Full Version : Мит ли е....?



Crusader
25-04-2007, 19:32
http://pravoslavie.bg/content/view/6976/202/
:ritter: :bg:

Alfa User
25-04-2007, 20:37
Не знам някой да е посетил Батак и да не си е тръгнал с дълбок умисъл и с разтреперани крака ... А за такива изверги като тия двамцата им се полага да бъдат линчувани ... или нещо също толкова жестоко, но с български характер. Не мога да опиша потреса ми като прочетох темата във пресата и ума ми не побира как българин, пък било то и жена и дори изкуствовед, ще се осмели да потъпче историята само защото "... се насажда етническа омраза между българи и мюсюлмани..." Еми да ме извинява госпожата, но не мога да уважавам народ, който 5 века се е гаврил с МОЯ народ, просто няма начин :!:
Предлагам да започнем подписка за защита на историята ни, защото твърде много люде се навъдиха напоследък, дето все нещо искат да изменят. Па ако трябва и на crusade ще се вдигнем ! Това не трябва да остава така безнаказано :!:
България вовеки ! :bg:

MUROMAN
25-04-2007, 20:48
това моме явно не е ходила в Батак и в църквата да види за какъв ужас става дума.Някои хора забравят за миналото ,но да внимават да не ги застигне същата съдба. :death: :death: :death:

Gligan
25-04-2007, 20:50
Аз не мога да разбера тия какво ни се бъркат в историята. Това е безобразие, аз едва сега го гледах по новините. Не стига че толкова години сме ги спирали турчулята ами сега и искат да отрекът исторически факти. Като не е имало кланета, защо тогава цяла европа е реагирала? Да ги питам каква щеше да е европа ако не сме били ние. И аз не мога да изпитвам уважение и каквито и да било положителни чувства към народ който ни е тъпкал години наред и все още се опитва да ни претопи и затрие. Не искам да засегна никого, но това си е мое мнение.

bager
25-04-2007, 20:50
Продаваме всичко- и себе си,и земята си, и историята си- срам!

KGB
25-04-2007, 21:12
Политката на запада винаги е било анти-славянска...

Аз съм учил доста история в Английски университет и там се споменава за османско присъствие, и се говори за него като най-доброто нещо случило се на варваските народи българи и славяни.

Професорът ми по история беше един възрастен англичанин, бил е шпионин дълги години в БГрия, под прикритието, че бил историк, говореше доста добър БГрски...късмет извадих, че разбрах преди да ни е чул да го псуваме с един друг приятел на бгрски език.

Човека найстина беше страшно начетен и интилигентен, оценката естествено ми беше слаба в неговия курс, поради факта, че отказах да приема неговата версия на историята за БГрия...но покрай това мое твърдоглавие си станахме събеседници в неговия кабинета на няколко пъти и разбрах доста интересни неща.

Преди войната в бивша Югославия, Германците също спонсорираха подобни разработки за да засилят омпразата между сърби и босненци.

Не е тайна, че оръжието което се използваше срещу сърбите идваше директно от Германия, дори униформите си бяха чисто немски с сменени знаменца.

Подобни проекти срещу БГрската история вече имаше, те тепърва ще започват с много голяма сила....

Първия такъв проект беше предаването на БТВ документите с тяхната поредецита за БЪЛГАРИТЕ... в коята започва да се проповядва версията, че не идваме от Монголия както беше наредил другария Сталин да ни учат, а от Пакистан или Афганистан не помня вече.

Тепървия ще има доста анти-българска пропаганда....

Защото историята е единственото което още не сме продали....а човек без история не е човек.