PDA

View Full Version : МОСКОВ - ПРЕМИЕР!!!



Alex_26
21-12-2016, 09:14
Колежки и колеги,
Те тоя се подиграва не само с нас, а и с нашите деца. Ето защо прочетете ТОВА (http://www.alarmanews.com/?s=%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2) и ако от вас има някой с достатъчно власт и възможности, дайте да поставим на място този из..д. Аз също мога да помагам с инфо и документи

ecotronic
21-12-2016, 10:10
Колежки и колеги,
Те тоя се подиграва не само с нас, а и с нашите деца. Ето защо прочетете ТОВА (http://www.alarmanews.com/?s=%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2) и ако от вас има някой с достатъчно власт и възможности, дайте да поставим на място този из..д. Аз също мога да помагам с инфо и документи

Споко, бре. Спри да слушаш, какво се говори, потрай още 3 месеца и след това никога повече няма да чуеш за този твой кошмар.

Alex_26
21-12-2016, 11:41
Споко, бре. Спри да слушаш, какво се говори, потрай още 3 месеца и след това никога повече няма да чуеш за този твой кошмар.

Искам го на кол тоя

ivan dimitrov
21-12-2016, 14:37
Искам го на кол тоя

Много си кръвожаден бе! Птрво му искаше главата, сега го искаш на кол.....
Имай малко търпение. Скоро Слави Трифонов ще е премиер.
Тогава ще се нагледаш на набучени на кол. Ще стане досущ като в имението на Влад.
А, да, внимавай с какъв цвят пишеш. Тука и минотаври се навъртат.

Alex_26
21-12-2016, 15:48
Много си кръвожаден бе! Птрво му искаше главата, сега го искаш на кол.....
Имай малко търпение. Скоро Слави Трифонов ще е премиер.
Тогава ще се нагледаш на набучени на кол. Ще стане досущ като в имението на Влад.
А, да, внимавай с какъв цвят пишеш. Тука и минотаври се навъртат.

Този се подиграва с нас, хубаво! Те всички го правят щот сме мижитърки. Ама да се подиграва с децата .... няма прошка, т.е. не трябва да има. И кратуните го тупат по рамото, бил спасил здравната каса

undy
21-12-2016, 18:22
Да платим на ИДИЛ и да взривят парламента :clown:....ние като не можем нищо да направим.....едно време ни бяха запушени устите,нямаш право да гъгнеш....сега са ни вързани ръцете...направиш ли нещо,оставаш без работа...:pimp:
Вместо за избиват мирни граждани....да опукат едни 240 мирни свине.....мамицата им долна

Alex_26
21-12-2016, 18:34
Да платим на ИДИЛ и да взривят парламента :clown:....ние като не можем нищо да направим.....едно време ни бяха запушени устите,нямаш право да гъгнеш....сега са ни вързани ръцете...направиш ли нещо,оставаш без работа...:pimp:
Вместо за избиват мирни граждани....да опукат едни 240 мирни свине.....мамицата им долна

Да беха сомо те, тъстееее

undy
21-12-2016, 18:56
Сват ,бре.....къде отиде ......млад съм за тъст :super:

Alex_26
21-12-2016, 19:43
Сват ,бре.....къде отиде ......млад съм за тъст :super:

Добре де

ivan dimitrov
21-12-2016, 20:05
Да платим на ИДИЛ и да взривят парламента

Мхм, после ще обявяваме анархия, или ще платим да ни построят нов парламент, та да пратим други 240 там.


Да беха сомо те, тъстееее

Сигурно и списък имаш....

Ранобудниче
21-12-2016, 21:51
Мхм, после ще обявяваме анархия, или ще платим да ни построят нов парламент, та да пратим други 240 там.





Не, Ванка.
Просто няма да има "после".

don_pepone
21-12-2016, 22:01
Хаха то сегашното праителство е цялото за сваляне точно като Чеушеску

ivan dimitrov
21-12-2016, 23:07
Не, Ванка.
Просто няма да има "после".

Той свършекът на светът, за 2012- та беше обявен. Не вярвам взривяването на една сграда, па била тя и с историческа стойност да доведе до чак такъв катаклизъм. Точно по същият начин - не вярвам физическото унищожаване на шепа народни представители, да подобри съществено ситуацията. Въпреки че се сещам за подобни примери.
Очаквам всеки момент някой патриот да поведе "революцията". Обаче и в революциите не вярвам нещо.
Иначе казано - имам проблем с вярата, тия дни.

Alex_26
22-12-2016, 04:54
Той свършекът на светът, за 2012- та беше обявен. Не вярвам взривяването на една сграда, па била тя и с историческа стойност да доведе до чак такъв катаклизъм. Точно по същият начин - не вярвам физическото унищожаване на шепа народни представители, да подобри съществено ситуацията. Въпреки че се сещам за подобни примери.
Очаквам всеки момент някой патриот да поведе "революцията". Обаче и в революциите не вярвам нещо.
Иначе казано - имам проблем с вярата, тия дни.
Проблемът с вярата е още от Самуилово време

---------- Post added at 04:54 ---------- Previous post was at 04:53 ----------


Хаха то сегашното праителство е цялото за сваляне точно като Чеушеску

Друже, нашето кметство не е по-назад. Фандъкова пролет не прави. Всички шефове на нечастни болници са същата история

Ранобудниче
22-12-2016, 19:40
Той свършекът на светът, за 2012- та беше обявен. Не вярвам взривяването на една сграда, па била тя и с историческа стойност да доведе до чак такъв катаклизъм. Точно по същият начин - не вярвам физическото унищожаване на шепа народни представители, да подобри съществено ситуацията. Въпреки че се сещам за подобни примери.
Очаквам всеки момент някой патриот да поведе "революцията". Обаче и в революциите не вярвам нещо.
Иначе казано - имам проблем с вярата, тия дни.

Фокусът ми по-скоро бе върху допускането, че подобна сделка съвсем няма да ограничи изпълнителя до зададените от възложителя параметри.
Нали знаеш за хитрата сврака.
Заради 200+ маскари ще си замине цял народ.

А апокалипсис имаше и преди това. Даже преди Москов.

ivan dimitrov
22-12-2016, 20:09
Фокусът ми по-скоро бе върху допускането, че подобна сделка съвсем няма да ограничи изпълнителя до зададените от възложителя параметри.
Нали знаеш за хитрата сврака.
Заради 200+ маскари ще си замине цял народ.

А апокалипсис имаше и преди това. Даже преди Москов.

На Съдът всичко е ясно! Моля - да влезе убитият.
Ако правилно съм разбрал, желаещите да взривяват парламента, принципно искат да взривяват и целият народ. Щото..... "тия там", не съм ги пратил аз еднолично "там". В същото време, същите хора, искат да се вземе предвид "народното желание" и да му се ограничи изборът на "народа". За същият тоя народ говорим, дето на мажоритарни избори в два тура, гласува - против. Щото не са му дали избор. И това без въобще да говорим че доста голяма част от същият тоя народ гласува така, понеже "кака Нела каза, че така ще гласува".
Накратко - ситуацията е - шах на царя, с голямата пешка.
Иначе казано - говорихме си вече за центъра на вселената. Нищо ново.

Всеки божи ден си имаме по един микро апокалипсис. И днес така. Много е жалко. Много.

Alex_26
22-12-2016, 22:24
Фокусът ми по-скоро бе върху допускането, че подобна сделка съвсем няма да ограничи изпълнителя до зададените от възложителя параметри.
Нали знаеш за хитрата сврака.
Заради 200+ маскари ще си замине цял народ.

А апокалипсис имаше и преди това. Даже преди Москов.
Ще си замине цял народ щото не сме народ а сеирджии и завистници

ivan dimitrov
22-12-2016, 22:56
Ще си замине цял народ щото не сме народ а сеирджии и завистници

Верно ли бе!? Ами то.... ингилизите и те не са народ, айде да не изброявам, остават едни японци и немци.
Е!? Какво при японците и немците е пословично?
Ха! Ти да видиш!
Ти японец ли си?
Не!?
Ами......
Инак си патриот, вЕрвам.

Ранобудниче
23-12-2016, 06:22
На Съдът всичко е ясно! Моля - да влезе убитият.
Ако правилно съм разбрал, желаещите да взривяват парламента, принципно искат да взривяват и целият народ. Щото..... "тия там", не съм ги пратил аз еднолично "там". В същото време, същите хора, искат да се вземе предвид "народното желание" и да му се ограничи изборът на "народа". За същият тоя народ говорим, дето на мажоритарни избори в два тура, гласува - против. Щото не са му дали избор. И това без въобще да говорим че доста голяма част от същият тоя народ гласува така, понеже "кака Нела каза, че така ще гласува".
Накратко - ситуацията е - шах на царя, с голямата пешка.
Иначе казано - говорихме си вече за центъра на вселената. Нищо ново.

Всеки божи ден си имаме по един микро апокалипсис. И днес така. Много е жалко. Много.

За желаещите - не знам.
Не съм сигурна, че и те самите са наясно с желанията си.
Но да платиш на ИДИЛ, е все едно да поканиш поредния център на Вселената у дома си. Или шизофреник, ако предпочиташ.
А нашите собствени май ни стигат.