PDA

View Full Version : Alfetta GT за продан :)



boro2006
24-02-2017, 23:11
Колеги с бащата имаме тука една Алфетка която явно вече няма кой да се занимава с нея. Не е карана от известно време и стои само да не говорим че има доста за ремонт и реставрация. Ако някой прояви интерес може да ми се обадите на тел.: 0897212914 Боби. Имаме и доста части за нея.

Speeder
28-02-2017, 08:54
Май за тази червената става дума.
Колата наистина е Алфетта ГТ 1600, старото купе.
Просто е с по-новите брони.

Случайно да имате и комплект от старите брони?

http://pichost.name/images/2017/02/28/121326a7.th.jpg (http://pichost.name/image/i0E0t)

M.Gruev
28-02-2017, 10:45
Колега качи малко снимки на колата и напиши за колко се продава. Малко подробности относно поддръжката до момента, какво има да се прави, с какви резервни части се предлага и т.н.

Speeder
28-02-2017, 14:55
При тия стари коли всичко е за правене....
Първо купето, ако си заслужава.

Понеже около 100% от тия купета имат нагнили ламарини под роговете в коша на мотора (точно над колелата), да напиша нещо за окуражаване на евентуалните мераклии.

Вече продават панели с оригинална форма за ремонт на загнилия кош, под роговете.

Yavor
28-02-2017, 23:45
Сякаш е хубаво да има снимки и повечко подробности, а евентуално и цена, ако не е затруднение.

boro2006
04-03-2017, 12:09
Точно за същата от снимката става въпрос. Снимки актуални имам и ще кача тия дни а цената ще е от 1000 до 1500 тоест нещо в тези граници. Документите са и редовни. Колата я даваме и с оригиналния блок на двигателя с номера. Преди време взехме Джулета за донор и имам всички части от нея. Ако се прояви интерес ги давам за 500 лв. Отгоре на цената. Иначе колегата е прав за коша че е поизгнил просто им е болка. Ако няма интерес към колата скоро време ще я разглобявам за части колкото и да ме е жал.

Sarge
04-03-2017, 18:03
Колега, колата в движение ли е в момента и номера на двигателя пише ли го в талона?
Ех, как все излизат тия коли в най-неподходящия момент...

boro2006
04-03-2017, 21:08
Не е в движение понеже скъса шпилка на блока, а и не е карана от около 2 години и нещо.

Yavor
05-03-2017, 09:24
Не е в движение понеже скъса шпилка на блока, а и не е карана от около 2 години и нещо.

Пусни някоя снимка, стана ми интересно.
И на интериора също.

Speeder
06-03-2017, 10:31
Точно за същата от снимката става въпрос. Снимки актуални имам и ще кача тия дни а цената ще е от 1000 до 1500 тоест нещо в тези граници. Документите са и редовни. Колата я даваме и с оригиналния блок на двигателя с номера. Преди време взехме Джулета за донор и имам всички части от нея. Ако се прояви интерес ги давам за 500 лв. Отгоре на цената. Иначе колегата е прав за коша че е поизгнил просто им е болка. Ако няма интерес към колата скоро време ще я разглобявам за части колкото и да ме е жал.

Поздравления за разумната цена!
Това е цена, която хем ще отблъсне келешите, които биха я купили щото ги кефи, разглобили и захвърлили защото се оказва, че е извън възможностите, хем ще остави бюджет за прилично възстановяване на сериозните кандидати, имащи представа от обема необходима работа.

Ако я разглобявате, има неща, които трябва да се запазят, но се надявам да ми пише съобщение или да ми звъннеш на O884915шест3едно. Ако се стигне до там де.

П.П. Има вариант за поръчка на челно стъкло в БГ за такава кола. Само в случай, че е счупено.
П.П.1 Разполагам с разни неща точно за такава кола и съм готов да помогна на този, които тръгне да я възстановява. Интериор също имам.

boro2006
06-03-2017, 14:54
Няма счупени стъкла честно казано дори купето е доста добре като изключим коша. Там е най-големия проблем на колата. Иначе до последно я карах дори смея да твърдя че двигателя работеше отлично преди историята с шпилката. Грам масло не гореше. Ризите са добре валовете са добре.

П.П. Да цената затова е такава.

Няма какво да ви лъжа по колата има доста работа , но все пак не забравяйте че ако беше в много добро състояние и цената щеше да е по добра.

Yavor
06-03-2017, 22:22
Ай, ай, ай. Почнах да се навивам като свинска опашка. Айде някоя снимка де.

M.Gruev
08-03-2017, 17:18
Спазарена!

boro2006
08-03-2017, 22:22
Тъкмо щях да пиша че я спазарихме и видях че вече е написано. Още една страхотна класическа Алфа ще бъде спасена :)

П.П. Впечатлен съм от интереса към колата. Наистина не очаквах, че в България ще се прояви такъв интерес към една Алфа въпреки възрастта и. Явно българина започва да осъзнава коя е истинската марка автомобили :) :)

Yavor
09-03-2017, 09:37
Тъкмо щях да пиша че я спазарихме и видях че вече е написано. Още една страхотна класическа Алфа ще бъде спасена :)

П.П. Впечатлен съм от интереса към колата. Наистина не очаквах, че в България ще се прояви такъв интерес към една Алфа въпреки възрастта и. Явно българина започва да осъзнава коя е истинската марка автомобили :) :)

Мдааа, а аз спах и чаках снимки.
А просто трябваше да отделя 2-3 часа да ида да я видя.
Ако нещо пазарлъка пропадне - пиши ми колега.

boro2006
09-03-2017, 10:32
Съжелявам колеги че не качих снимки по рано просто работя всеки ден и през уикенда и вечер да се видя с моята приятелка и то време не ми остане... В интерес на истината вчера щях да качвам снимки ама то гледайте как станаха работите.

Yavor
09-03-2017, 17:17
Съжелявам колеги че не качих снимки по рано просто работя всеки ден и през уикенда и вечер да се видя с моята приятелка и то време не ми остане... В интерес на истината вчера щях да качвам снимки ама то гледайте как станаха работите.

Здраве да е, нещо друго ще излезе. И без това не съм психически готов за реставрация. А взема ли - ще трябва да я правя, няма да търпя :)