PDA

View Full Version : Преден капак на GTV !?



muro
27-02-2017, 18:39
Здравейте, видях че има подобна тема но не става ясно предния ми капак е спукан и искам да го оправя но не мога да разбера от какъв материял е !? Някои с точна информация ? Още тъй като не е оригиналния капак на колата понеже оригиналният се отвори ии.. Седи малко особено.. Малко широк от калниците отстрани ( различни ли са капаците на GTV-тата през годините ?

Никои ли не знае !?

mimouzunov
02-03-2017, 11:58
Здравейте, видях че има подобна тема но не става ясно предния ми капак е спукан и искам да го оправя но не мога да разбера от какъв материял е !? Някои с точна информация ? Още тъй като не е оригиналния капак на колата понеже оригиналният се отвори ии.. Седи малко особено.. Малко широк от калниците отстрани ( различни ли са капаците на GTV-тата през годините ?

Никои ли не знае !?

Ми предполагам, че капак от кола 80-та няма да стане на такава от 2000-та... :flirt:
С две думи шеговито те подканвам да споменеш все пак каква е твоята количка като години и тн.

mochko1
02-03-2017, 13:00
Здравейте, видях че има подобна тема но не става ясно предния ми капак е спукан и искам да го оправя но не мога да разбера от какъв материял е !? Някои с точна информация ? Още тъй като не е оригиналния капак на колата понеже оригиналният се отвори ии.. Седи малко особено.. Малко широк от калниците отстрани ( различни ли са капаците на GTV-тата през годините ?

Никои ли не знае !?

Капаците на 1-ва и 2-ра фаза са еднакви. Само скудето е различно ,но е взаимозаменяемо. Оригиналния как се е отворил не разбирам?? Сцепен е някъде и се е разширил ли?? Ако е така ,по добре да си вземеш втора употреба и сменяш...