PDA

View Full Version : Проблем : Част паднала върхy долният носач Alfa 156



bombev
07-03-2017, 17:48
Здравейте, днеска закъсах с колата и трябаше пътна помощ да ме извлече от пътя
Както си карах чух шум желязо в желязо и съответно веднага спрях..
Махнах гумата и какво се оказа прикачам снимки:

И немога да си обесня какво точно е станало, че тази част (не и знам името...) е паднала върху долният носач... и се вижда, от какво се е получило трииенето желязо в желязо...

Някой някакви идеи? :)

ecotronic
07-03-2017, 18:03
Мисля, че висящият лагер на полуоската се е предал.

thecleaner
07-03-2017, 18:18
Мисля, че висящият лагер на полуоската се е предал.

Там висящ лагер няма. Тампона на двигателя е припаднал и карето е опряло на носача. Отвреме на време е хубаво да се сменят разни неща, иначе се получава така. Нещо и носача ми се струва неестествено, но може да е от снимката.

ФЕРАРИСТ
07-03-2017, 18:25
Цял двигател е паднал върху носача......

myato
08-03-2017, 10:17
Здравейте, днеска закъсах с колата и трябаше пътна помощ да ме извлече от пътя
Както си карах чух шум желязо в желязо и съответно веднага спрях..
Махнах гумата и какво се оказа прикачам снимки:

И немога да си обесня какво точно е станало, че тази част (не и знам името...) е паднала върху долният носач... и се вижда, от какво се е получило трииенето желязо в желязо...

Някой някакви идеи? :)

Леле, колега, кой я сервизира тази кола?!:shocked:

Бобби
08-03-2017, 11:53
Няма се плашиш....обади се на thecleaner (модераторчето ) за съдействие, и си ти.....на първо време един тампон, маншон за карето....е може и да излезе още нещо...

Alex_26
09-03-2017, 13:55
Здравейте, днеска закъсах с колата и трябаше пътна помощ да ме извлече от пътя
Както си карах чух шум желязо в желязо и съответно веднага спрях..
Махнах гумата и какво се оказа прикачам снимки:

И немога да си обесня какво точно е станало, че тази част (не и знам името...) е паднала върху долният носач... и се вижда, от какво се е получило трииенето желязо в желязо...

Някой някакви идеи? :)Кажи поне откъде си да те насочим

Zlobich
09-03-2017, 17:05
Тампон на двигател е отишъл :) и се е подпряло карето на носача :D

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

tuning7350
09-03-2017, 17:41
Цял двигател е паднал върху носача......:respect:

Бобби
10-03-2017, 00:48
:respect:
Това пък, що за пост е....респект към ферариста....добре....кажи му го на лично.....то не е паднал целият двигател върху носача, а поне половината....и по точно от страната на скоростната кутия....
п.п...ако той е оправил проблема е друга бира...щото не знам, а се изказвам виртуално...

bombev
10-03-2017, 10:45
Колеги прави сте, точно тампона на двигателя се предал.
Обаче проблема е малко кофти, майстора ми каза, че болтът който захваща тампона за купето (или там където трябва да се захване...), се е откъснал и е нужно да се направи заварка за да може да се сложи новият тампон иначе в момента няма как да се захване...

alfista 96
10-03-2017, 12:05
Колеги прави сте, точно тампона на двигателя се предал.
Обаче проблема е малко кофти, майстора ми каза, че болтът който захваща тампона за купето (или там където трябва да се захване...), се е откъснал и е нужно да се направи заварка за да може да се сложи новият тампон иначе в момента няма как да се захване...

Тампона се държи на 3 болта към купето. А ДВГ-то се държи с един болт към тампона. Най- вероятно се е скъсал болта който държи ДВГ към тампона .При това положение се сваля целия тампон от купето и око не може да се развие болта сменяш целия тампон .

tuning7350
10-03-2017, 20:29
Това пък, що за пост е....респект към ферариста....добре....кажи му го на лично.....то не е паднал целият двигател върху носача, а поне половината....и по точно от страната на скоростната кутия....
п.п...ако той е оправил проблема е друга бира...щото не знам, а се изказвам виртуално...

Явно грешно си тълкувал емотикона!!! Просто се съгласявам, и потвърждавам поста му! Ако си нямаш друга работа си гледкаи виртуала!!!

Бобби
11-03-2017, 01:36
Явно грешно си тълкувал емотикона!!! Просто се съгласявам, и потвърждавам поста му! Ако си нямаш друга работа си гледкаи виртуала!!!
А бе вие майните сте като хлебарките и в интернет налазихте...ти на старото не казвай къде да гледа, защото той когато е гледал ти си спал....:pancake:

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

п.п....той и ферариста, леко грешно се е изказал, ама айде....ако целият двигател се е крепил на един носач....майко мила......продължавай с респектите....;-)

alfista 96
11-03-2017, 08:24
А бе вие майните сте като хлебарките и в интернет налазихте...ти на старото не казвай къде да гледа, защото той когато е гледал ти си спал....:pancake:

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

п.п....той и ферариста, леко грешно се е изказал, ама айде....ако целият двигател се е крепил на един носач....майко мила......продължавай с респектите....;-)

Ми като няма интернет за майни , ще ползваме този за Столични :sleepy:

tuning7350
11-03-2017, 08:34
А бе вие майните сте като хлебарките и в интернет налазихте...ти на старото не казвай къде да гледа, защото той когато е гледал ти си спал....:pancake:

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

п.п....той и ферариста, леко грешно се е изказал, ама айде....ако целият двигател се е крепил на един носач....майко мила......продължавай с респектите....;-)

Точно Аз ще ти кажа къде да гледаш понеже не се сещам за част по 147-ца която да не съм разглобил-сглобил! Избиваш комплекси, че си от столицата ли?!? И Аз да бях вероятно щах да се гръмна! Колкото до емотикона в поста на ферариста, не ставаи смешен просто технически съм цъкнал друг емотикон и ти го направи на сензация! Ама така е ката Старото забрави да си пие хапчетата!