PDA

View Full Version : Бърз кредит откъде?



petio26
22-03-2017, 00:16
В момента съм в много тежко положение и трябва да изтегля кредит. Друг избор няма, безработен съм от 2 месеца и положението е тежко. Мисля да изтегля бърз кредит, не съм го правил досега и не знам на коя фирма да се спра. Някой може ли да ми помогне?

dimitar_vd62
22-03-2017, 00:26
После ще си още в по тежко положение.Аз от повече от 10 години ползвам Транскард, не ти дават пари на ръка ами карта със съответната сума, т.е ако не харчиш не връщаш нищо, ако изхарчиш определена сума връщаш само похарченото със съответната лихва.Има такива кредити и към ДСК ако не се лъжа а може би и към други банки.Може и на другия ден да го погасиш и не дължиш наказатерлни лихви и прочие простотии.Общо взето досега лихви не съм им дължал.Какъв то и да е кредита прави, си сметката как ще го връщаш.Ще се вкараш в кофти филм.Чети хубаво ситните букви.

Бобби
22-03-2017, 00:49
Изобщо не се хващай на въдицата за бързи кредите......ходи, търси някаква работа, ако трябва кради, но с тия не се занимавай.....
п.п...щом не работиш, какъвто и кредит да вземеш, няма как да го погасяваш.....само затъваш.....лесни пари при комара.....но и те са ден до пладне...доста авери го закъсаха с хазарт...и то много.....

chakurov
22-03-2017, 10:03
Има правила за реклама.

old alfist
23-03-2017, 01:01
В момента съм в много тежко положение и трябва да изтегля кредит. Друг избор няма, безработен съм от 2 месеца и положението е тежко. Мисля да изтегля бърз кредит, не съм го правил досега и не знам на коя фирма да се спра. Някой може ли да ми помогне?
Като бивш банков служител с 15-годишен стаж в банката с най-голям пазарен дял, стигнал в развитието си до корпоративен кредитен експерт, бих казал - прибягвай само в краен случай към тези финансовоподобни институции, имайки предвид безпринципните действия в уж истинските.

546
23-03-2017, 03:43
Е са бива ли такова отношение към хората който взимат от тези които имат и дават на тези които нямат. Е понякога става и обратното ,но това са правилата на играта.;)

M.Gruev
23-03-2017, 14:18
Горещо те съветвам да не взимаш бърз кредит, без ясен план как и кога ще го връщаш.

petio26
29-03-2017, 14:53
Благодаря ви за съветите! Ще видя какво да правя.

stu
29-03-2017, 15:35
Имам познат, който има запор за над 1000лв, тъй като преди време не върнал последната си вноска от 90-100лв. по бърз кредит!Ти сега може да вземеш и да не ги върнеш, но след това където и да започнеш на договор, веднага ще ти направят запор на заплатата, като е възможно да ги върнеш в десеторен размер!А ако имаш някъкво имущество, може и него да ти продадат на безценица и пак да си останеш длъжник!