PDA

View Full Version : Дали не е дошло време цената на 155 да започне да се качва



Alfa Pilot
28-03-2017, 00:26
Търсене e mobile.de за 155 - 18 резултата: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&vc=Car&dam=0&ms=900%3B8

Търсене в mobile.de за Ferrai Tertarrosa - 171 разултата: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=8600&makeModelVariant1.modelId=36&maxPowerAsArray=PS&minPowerAsArray=PS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED

s_romeo
28-03-2017, 01:10
Може, но по вероятно е като навърши 25 г. моделът. Тогава влиза в класацията на ретро автомобили и е логично цената да се повиши. Аз лично това чакам за моя silverstone

mimouzunov
28-03-2017, 14:33
Може, но по вероятно е като навърши 25 г. моделът. Тогава влиза в класацията на ретро автомобили и е логично цената да се повиши. Аз лично това чакам за моя silverstone

Моита значи е ретро вече...

Бобби
07-04-2017, 00:34
Тя и моята ще стане на 25-години декември месец....но аз и дигнах по отрано цената....:))...нема начин един голф -2 или -3 да е по скъп на пазара от легендата ми....:grandpa:

Speeder
07-04-2017, 10:26
Единствените, на които значително би им се качила цената са Q4 и V6.
И то само заради задвижването.

Това, че един ежедневен седан с предно става на 25 години по никакъв начин няма да се отрази на цената.
Ще трябва да изчакате мноооого докато цените се вдигнат.
Вижте цените на култовия седан 75. Колата е на над 30 години, а цените се вдигат само на V6 и T.Spark моделите, пък и Т.Спарковете са бъкани с яка техника. Не може да се сравнява със 155.

Много хора си мислят, че като колата им стане на 25 години и вече е ретро, може да се нареди до класиките. Това е несериозно :photo:

Аз имам 145ца, която след 3 години става класика.
Тъпо звучи, нали? :grandpa:

Специалните модели на Алфа винаги са били много скъпи, но и винаги са се отличавали от "простосмъртните" им варианти.
За справка 156 GTA и 156 2.0 t.spark / GTV 3.0 и GTV 2.0 T.spark / 155 Q4 и 155 т.спарк.

mimouzunov
07-04-2017, 11:16
Единствените, на които значително би им се качила цената са Q4 и V6.
И то само заради задвижването.

Това, че един ежедневен седан с предно става на 25 години по никакъв начин няма да се отрази на цената.
Ще трябва да изчакате мноооого докато цените се вдигнат.
Вижте цените на култовия седан 75. Колата е на над 30 години, а цените се вдигат само на V6 и T.Spark моделите, пък и Т.Спарковете са бъкани с яка техника. Не може да се сравнява със 155.

Много хора си мислят, че като колата им стане на 25 години и вече е ретро, може да се нареди до класиките. Това е несериозно :photo:

Аз имам 145ца, която след 3 години става класика.
Тъпо звучи, нали? :grandpa:

Специалните модели на Алфа винаги са били много скъпи, но и винаги са се отличавали от "простосмъртните" им варианти.
За справка 156 GTA и 156 2.0 t.spark / GTV 3.0 и GTV 2.0 T.spark / 155 Q4 и 155 т.спарк.

По тая логика на един френд костенурката (vw beetle от 60-те ) също не трябва да е класика щото видиш ли са направени от нея около 20 милиона и е правена само около 60-70 години.. Пък тя си е класика :bored: как става така?!

Speeder
07-04-2017, 11:36
Бройката не е определяща.
В случаят, костенурката е революционен автомобил в това, че е моторизирал масите от хора след Втората световна война та чак до края на века.
Станал е част от бита на милиони хора и има харизмата да остане за бъдещите поколения.
Отделно, този модел няма нищо общо с пластмасовата ера, от която е 155,Фиат Типо, Темпра, 145, ГТВ и тем подобни.

В рядките случаи, в които машините от пластмасовата ера са достойни за класики се касае или за рядка и потентна моторизация или за безкрайната мания и отдаденост на собствениците, които вкарват пари в колите си в пъти повече отколкото струват те.
За мое съжаление (понеже съм на мнение, че поддържана и излъскана 155 е адска гледка на пътя), това не се отнася за собствениците на 155 - за справка манияците на БМВ Е30 ;).

Извинявам се на тези, които са изключение защото виждам веднъж, два пъти в годината по някоя брутална 155.
За жалост повечето свършват на купчината скрап.

mimouzunov
07-04-2017, 11:51
Бройката не е определяща.
В случаят, костенурката е революционен автомобил в това, че е моторизирал масите от хора след Втората световна война та чак до края на века.
Станал е част от бита на милиони хора и има харизмата да остане за бъдещите поколения.
Отделно, този модел няма нищо общо с пластмасовата ера, от която е 155,Фиат Типо, Темпра, 145, ГТВ и тем подобни.

В рядките случаи, в които машините от пластмасовата ера са достойни за класики се касае или за рядка и потентна моторизация или за безкрайната мания и отдаденост на собствениците, които вкарват пари в колите си в пъти повече отколкото струват те.
За мое съжаление (понеже съм на мнение, че поддържана и излъскана 155 е адска гледка на пътя), това не се отнася за собствениците на 155 - за справка манияците на БМВ Е30 ;).

Извинявам се на тези, които са изключение защото виждам веднъж, два пъти в годината по някоя брутална 155.
За жалост повечето свършват на купчината скрап.

На мен лично маи ми е все тая дали ще е класика или не... Впрочем друг мои познат е и твои познат по друга линия... Тои пък има Рено, Булгаррено (+ едно 4CV)...

На мен ми харесва линията на 155, и за това ще продължавам да я имам.. . Пък и много хора с по-нови коли се чудят това какво е и защо и как върви така...

Alfa User
07-04-2017, 16:26
Подкрепям - всеки път като си погледна колата ми се разтупва сърцето ... Агресия, аеродинамика с чисти линии, спортна злоба - това виждам аз, и искам да продължавам да го виждам и усещам!!!

А иначе Speeder е прав - за съжаление много от 55-ците не се поддържат и бавно и безславно отиват към Надин или Белканто.
Настръхвам, като видя поддържана кола на пътя и не пропускам да поздравя - за последно ми се случи малко преди Габрово, и през целия останал път до Плд бях ухилен до ушите, щото и колегата ме поздрави подобаващо ...

В общи линии въпроса не е дали МОЯТА 155 ще стане класика, а че изобщо 155 има класически модификации -
даже две - и подобаваща спортна история :notworthy:

Бобби
08-04-2017, 00:55
А бе 155....спортна история няма кой знае каква.....един DTM и до там....това да не е Ланчиа Делта....155 има визия, която се отличава и пленява.....
Дразни ме това, че ония дървен голф се търгува на по висока цена....
п.п....сорри Мимо, че имаш и голф...:))

Alfa User
08-04-2017, 10:52
А бе 155....спортна история няма кой знае каква.....един DTM и до там....

Не съм съвсем съгласен - нека си припомним :

1992 - Nicola Larini печели 1-во място в Италианския Superturismo Championship;

1993 - Nicola Larini печели 1-во място в DTM;

1993 - Larini е втори във FIA Touring Car Challenge - спечелилият първо място Пол Радишич с Форд Мондео в последствие (за съжаление чак през 2009г) е детрониран, защото става ясно, че Мондео-то е било с мотор 2.2л вместо разрешените два литра обем на двигателя.;

1994 - Gabriele Tarquini печели 1-во място в BTCC (британския шампионат);

1994 - Adrián Campos печели 1-во място в Испанския шампионат;

1994 - Larini е трети в DTM;

1996 - Alessandro Nannini завършва трети в DTM/ITC;

1997 - Fabrizio Giovanardi печели 1-во място в Испанския шампионат.

Като цяло 155 държи рекорд с 38 победи + още 3 в състезания извън формат "шампионат". Мисля, че е достойна история все пак ... и аз се радвам, че мога да се докосна до нея :bowdown:

Jivko7777
12-04-2017, 01:28
Има няма не са 18, а са малко над 90 обяви ама айде :)

https://www.autoscout24.bg/rezultati?atype=C&mmvmk0=6&mmvmd0=1603&offer=N%2CS%2CU%2CD%2CJ%2CO&ustate=N%2CU&ipc=home%3Asearchbox&ipl=button&zipr=200&mmvco=1

silviost
09-01-2019, 20:41
Я да я вдигна тая тема от отвъдното с мойта историйка..

Някъде в диапазона между 2011г. и 2013г. в немското мобиле имаше една алфа 155 V6 TI за продан, ама с всичките си екстри - ролкейдж, V6 двигател с 300 и отгоре конски сили, 4х4 задвижване, или си фантазирам или беше с последователна/секвенциална/sequential скоростна кутия, естествено купето беше олекотено, абе баш спортно добиче, което е ползвано в няколко състезания и естествено си е състезателна бройка.
Отвън също беше цялата в лепенки, боята беше доста добра, абе чудесия!

Беше най-скъпата алфа в мобилето с цена 10 000 еврака.
Запомнил съм цената, защото дълго я гледах и си мечтаех да мога да я купя на бащата, защото той ме въведе в света на 155-ците.

Тази година започнах да гледам 155-ца с цел закупуване и бях впечатлен от цените и моделите, коието се предлагат.. Има най-обикновени Q4-ки за 25 хиляди евра, а за V6 TI, която преди гледах за 10к евра вече си говорим за суми над 60 хиляди евра.

Та класика си е, но по-редките модели е нормално да са по-скъпи, защото просто следва икономическото правило за търсенето и предлагането.

Поздрави!

Бобби
11-01-2019, 00:16
То и аз идвам от отвъдното, ама нещо губя вяра, че колата някога ще е толкова цена....говоря за масовите 155 -ци...иска ми се, ама.....притежавам я почти 27 години, грижил съм се подобаващо за нея.........Но....заслужава ли си да и плащам данъци още 20 години и да я съхранявам подобаващо, като до сега за да има цена....?.....
Продавам я близо от две години.... един не е дошъл да я види ебати......само по телефона шменди капели.....ама няма да я дам за скрап, или да я разглабям за части....
Интересувам се, след като я дерегистрирам....ако искам да я пусна в движение някой ден....какво следва....имам място да я съхранявам и мисля на там да се ориентира, защото ми е много скъпа и не бих се разделил с нея за никви пари....въпреки, че е пласмаса, както казва Speeder...прав е, ама ми е сантимент...

Read
11-01-2019, 00:44
Като върнеш номерата, трябва да ти останат някакви документи за номера на шасито и на мотора които остават твоя собственост и като я регистрираш наново първо технотест

mimouzunov
11-01-2019, 10:37
Като върнеш номерата, трябва да ти останат някакви документи за номера на шасито и на мотора които остават твоя собственост и като я регистрираш наново първо технотест

Тия въпросните документи за които говориш се наричат ТАЛОН и дали ще е хартиен или този от две части е все тая!
Когато се върнат номерата, талоните също се носят в Кат, но там ги дупчат и ги ВРЪЩАТ на собственика.
Пускането в движение е обратната процедура, колата отива в кат и минава каналите наново, след това се издават нови талони и номера и колата е отново на пътя (технотест не е изискван).

Тая процедура е играна преди има няма 1 година.

Speeder
11-01-2019, 12:14
Като се спира от кола движение, гледайте да я спирате "За съхранение в частен имот", а не "За разкомплектоване"!

Важно е.
Ако е "разкомплектоване", няма как да я регистрирате обратно.

mimouzunov, съмнява ме да са ти били върнати номерата, големия талон дупчен и да не си минал Технотест за да върнеш колата на пътя.
Я опиши по-подробно ситуацията. Какви документи на кола в какво състояние си имал?

mimouzunov
11-01-2019, 14:59
Като се спира от кола движение, гледайте да я спирате "За съхранение в частен имот", а не "За разкомплектоване"!

Важно е.
Ако е "разкомплектоване", няма как да я регистрирате обратно.

mimouzunov, съмнява ме да са ти били върнати номерата, големия талон дупчен и да не си минал Технотест за да върнеш колата на пътя.
Я опиши по-подробно ситуацията. Какви документи на кола в какво състояние си имал?

Много неща може да те съмняват ,но...
Отиваш в Кат с номерата и талоните, упоменаваш че я спираш от движение че ще е в частен имот, дупчат ти талоните и си отиваш от там по живо по здраво...
Като искаш да я запуснеш наново единственото условие е да имаш валиден годишен технически преглед!!! Нямаш ли го ти е нужен вече технотеста.
Мисля, че няма какво да кажа повече. (това написаното не са някакви догатки от сорта на някои чул нещо някъде си а е реален факт )

Speeder
11-01-2019, 17:34
А номерата (табелите) връщаш ли ги в КАТ?

Ако да, как минаваш преглед без номера?

Това, което май се опитваш да обясниш е, че кола "Спряна за съхранените в частен имот" можеш да я върнеш пак в движение само през КАТ (без технотест), НО само ако и докато има валиден преглед (т.е. максимум година откакто си върнал номерата).
Това е вярно, но е подробност, която иска малко повече обяснение, а не генерализиране!



Пускането в движение е обратната процедура, колата отива в кат и минава каналите наново, след това се издават нови талони и номера и колата е отново на пътя (технотест не е изискван).

mimouzunov
11-01-2019, 20:01
А номерата (табелите) връщаш ли ги в КАТ?

Ако да, как минаваш преглед без номера?

Това, което май се опитваш да обясниш е, че кола "Спряна за съхранените в частен имот" можеш да я върнеш пак в движение само през КАТ (без технотест), НО само ако и докато има валиден преглед (т.е. максимум година откакто си върнал номерата).
Това е вярно, но е подробност, която иска малко повече обяснение, а не генерализиране!

Да, старите номера си заминават в кат...
След като идеш там за новата регистрация си имаш вече нов талон и нови номера.
И да горното е валидно докато имаш валиден преглед!
То това е важното!

Важното е, че тая система работи, пробвано е!

Бобби
12-01-2019, 14:16
Благодаря за инфото....ясно е, че като е е била колата няколко години без регистрация, няма да я има в база дани на КАТ....от там технотест,....интересува ме, за да си направя проста сметка...колко излиза пускането отново в движение...?....

---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:10 ----------


Като се спира от кола движение, гледайте да я спирате "За съхранение в частен имот", а не "За разкомплектоване"!

Важно е.
Ако е "разкомплектоване", няма как да я регистрирате обратно.

mimouzunov, съмнява ме да са ти били върнати номерата, големия талон дупчен и да не си минал Технотест за да върнеш колата на пътя.
Я опиши по-подробно ситуацията. Какви документи на кола в какво състояние си имал?
Знам, че имаш голям опит с ретро автомобилите....какво би ме посъветвал, да направя.....тези 300 лв.за скрап... например които мога да ги взема сега, мога да ги взема и утре, ама не си заслужава да хвърлям една вещ, която е в много добро състояние, а и се е превърнала в някаква ценост за мен....за части не коментира...все още има бая от тях на пазара...

thecleaner
12-01-2019, 14:34
Благодаря за инфото....ясно е, че като е е била колата няколко години без регистрация, няма да я има в база дани на КАТ....от там технотест,....интересува ме, за да си направя проста сметка...колко излиза пускането отново в движение...?....

---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:10 ----------


Знам, че имаш голям опит с ретро автомобилите....какво би ме посъветвал, да направя.....тези 300 лв.за скрап... например които мога да ги взема сега, мога да ги взема и утре, ама не си заслужава да хвърлям една вещ, която е в много добро състояние, а и се е превърнала в някаква ценост за мен....за части не коментира...все още има бая от тях на пазара...

Сваляй колектора, дръжките и огледалата и викай Надин войвода ;)

Пази си я бе, а как си пазим Рунтото. Що се вкарваш във филми с дерегистрации и тъпотии.

Бобби
12-01-2019, 19:52
Сваляй колектора, дръжките и огледалата и викай Надин войвода ;)

Пази си я бе, а как си пазим Рунтото. Що се вкарваш във филми с дерегистрации и тъпотии.
Ела плащай на три коли данъци, гражданска и ги подържай и т.н..., па ще те питамам......просто търся рентабилно решение...

Zlobich
12-01-2019, 20:21
Не го мисли, щом се сантимент. Консервирай я добре, прибери я. Щом има къде да я държиш. Все пак живеем в бегето, срещу съответната сума всичко става, а на това бижу и след 20 години ще покрие всички норми и изисквания.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

thecleaner
12-01-2019, 20:38
Ела плащай на три коли данъци, гражданска и ги подържай и т.н..., па ще те питамам......просто търся рентабилно решение...

E па 2 така ги обгрижвам бе, като на джипа и каско му плащам а не е никак евтино...... а се возя основно със служебна :)

Кефи ли си те колицата, не си я поабвай, после ше се проклинаш.

Zlobich
12-01-2019, 20:56
E па 2 така ги обгрижвам бе, като на джипа и каско му плащам а не е никак евтино...... а се возя основно със служебна :)



Кефи ли си те колицата, не си я поабвай, после ше се проклинаш. Баце, що да хвърля пари на вяръра? Спира я и я консервира.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

thecleaner
12-01-2019, 21:07
Баце, що да хвърля пари на вяръра? Спира я и я консервира.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Що после я стане па кола я не. За мене варианта е или си е кола или на скрап. От скрап кола да стане, не ми е оферта.

Бобби
12-01-2019, 21:53
E па 2 така ги обгрижвам бе, като на джипа и каско му плащам а не е никак евтино...... а се возя основно със служебна :)

Кефи ли си те колицата, не си я поабвай, после ше се проклинаш.
Всеки се разпростира според възможностите си...просто търся най рентабилното решение...

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:48 ----------


Що после я стане па кола я не. За мене варианта е или си е кола или на скрап. От скрап кола да стане, не ми е оферта.
Колата преди това беше консервирана за три години....кара се след това четири години.....и не е скраб....е направиха се някой ремонти, ама те са наложителни и ако е ползваш ежедневно.....това не ме плаши.....всичко е грижи, а тук говорим за пари, тоез кое е по изгодно в тоя случай....

Speeder
12-01-2019, 22:09
Аз тоя термин "рентабилно" не съм го проверявал в уикипедия, но ми се струва, че търсиш най-евтиното сантиментално решение на проблема. :devil:

Най-голяма вероятност тази кола да се спре за определен период и след това да се върне пак на пътя е да си пазиш номерата, документите и да и плащаш само данък.

Мятай я в някой гараж, ако имаш, и си плащай данъка.

Иначе, най-доходоносно е да я разглобиш за части и останалото на скрап...

Alexanderbb
13-01-2019, 10:16
Тъжната истина е че няма смисъл освен ако не е някой по-специален модел. Тези коли са на по 25 години и за да станат хубави ретро екземпляри трябва една камара пари. Да не говорим че корозията я има независимо дали я виждаш. Нали ги гледаш тия по Дискавъри какво правят, две седмици в професионален сервиз и половината ламарини нови. И аз моята така я гледах няколко години пред блока и на края неминуемото стана, 400 лева от части и 400 лева от желязо….

Бобби
13-01-2019, 11:37
Аз тоя термин "рентабилно" не съм го проверявал в уикипедия, но ми се струва, че търсиш най-евтиното сантиментално решение на проблема. :devil:

Най-голяма вероятност тази кола да се спре за определен период и след това да се върне пак на пътя е да си пазиш номерата, документите и да и плащаш само данък.

Мятай я в някой гараж, ако имаш, и си плащай данъка.

Иначе, най-доходоносно е да я разглобиш за части и останалото на скрап...
Няма нужда да търсиш в уйкито думата "рентабилност"...просто иде реч за елементарна сметка....вместо да даваш на година по 200- 250 лв, данък за 7-8 години.....тия пари може да ги влагаш в колата.....след това 200-300лв, за технотест, смятам, че е по оферта, отколкото за части на месец по лъжичка за няколко години не ми е оферта.....
Исках да те попитам след тези години как виждаш стойноста на колата като вещ в тия неща, ама ти задълба в друга насока....

Furious 155
13-01-2019, 21:33
Няма нужда да търсиш в уйкито думата "рентабилност"...просто иде реч за елементарна сметка....вместо да даваш на година по 200- 250 лв, данък за 7-8 години.....тия пари може да ги влагаш в колата.....след това 200-300лв, за технотест, смятам, че е по оферта, отколкото за части на месец по лъжичка за няколко години не ми е оферта.....
Исках да те попитам след тези години как виждаш стойноста на колата като вещ в тия неща, ама ти задълба в друга насока....
Боби, истината е че няма кой да ти каже колко ще струва модела след 5,10 или 15 години. Всичко зависи от това колко броя ще останат изобщо и дали все пак ще има интерес към модел в оригинално състояние.

Бобби
14-01-2019, 16:42
М.. да, няма много розаво бъдеще за баба.... ще пробвам да я продам в Македония... ако не отива във гаража.... ��

Alfa User
15-01-2019, 10:13
В Швейцария и в UK клубовете 155 са много силни и с готини фенове. Там този модел си е харесван и търсен. Може да им пуснеш мухата...

Speeder
15-01-2019, 11:09
155 с тспарк не са от най-желаните и очаквани нютаймери.

Вижте базовите 75ци колко години се търкаляха за по 2-3000 евро и нямаше кой да ги купи. И все още изостават мноооого зад топ модификациите.
Хем са със задно, хем и те имат състезателна история!

Та, ще набиваш пари и няма да си ги върнеш. Това е в близко бъдеще.

Бобби
16-01-2019, 18:55
155 с тспарк не са от най-желаните и очаквани нютаймери.

Вижте базовите 75ци колко години се търкаляха за по 2-3000 евро и нямаше кой да ги купи. И все още изостават мноооого зад топ модификациите.
Хем са със задно, хем и те имат състезателна история!

Та, ще набиваш пари и няма да си ги върнеш. Това е в близко бъдеще.
Явно е вярно това което казваш, жалко за феновете на модела.....м/у другото 155-та е много по устойчива на ръжда от преходните модели....като рогове, страници и носещи части към купето, което я прави по лесна за реставриране, мотора верижният т.с. не е лош, но платформата, общите прилики и някой взаймозаменяеми неща с дедра, типо и темпра....я правят не много индетична, макар. че според мен си има собствен стил колата.....както и да е...за мен си остава един прекрасен автомобил, макар и с предно и повече пласмаса в интериора...;)

vankata_ll
25-01-2019, 12:44
https://www.autoscout24.bg/objava/-4fd9a849-4b06-4de5-a619-77bbeb8a00b2?utm_medium=ret&utm_source=criteo-bg&utm_campaign=midfunnel&utm_content=vm-search-bg&utm_term=detail

Ето един пример. Като изключим малоумния парктроник на задната броня, колата е в невероятно автентично състояние.

Speeder
28-01-2019, 12:44
27300 km, Silverstone хомологационна серия 2500 броя.... повече какво да кажем?!

По интересното е сребристия цвят!

Вярно ли е, че Силвърстоните са само черни и червени ?

Wikipedia: "The Silverstone was only available in either Alfa red or Black paintwork with plain, unpainted bumpers"

PE4E
28-01-2019, 18:11
Незнам дали ще стават по скъпи за напред,но аз моята си я имам от 15 години и много и се радвам,трудно може да ме грабне друг автомодил по този начин,просто формите и излъчването на 155 е неповторимо.... :big_love:

t0ny
10-10-2019, 22:28
чувал съм за едни 2.5 v6 и едни q4 усещам рязко покачване в бъдеще :))), а и една бройка страдале цената и е извънземна :)))

Бобби
20-05-2020, 01:31
чувал съм за едни 2.5 v6 и едни q4 усещам рязко покачване в бъдеще :))), а и една бройка страдале цената и е извънземна :)))

:)))....Аз моята е продадох преди две години, но документите са още в мен....от тогава не е мърдана от улицата, а беше в перфектно състояние....просто пиянска история....е като екземпляр не е цена...масова 1.8 верижна.....и сега съм пред диалема, да не направя регрес, защото тая кола е имам от нова, ама начинанието ми се струва глупост.....незнам!!!

mimouzunov
22-05-2020, 19:14
Да, на мои алф цената му се дигна в последните 2 месеца с 1000лв, лошото е че пак аз си ги платих а хем си е моя... Странна работа...

Skyline
28-07-2020, 03:13
Само 2 модела ще скачат в цени идните години : 2.5 V6 и Q4 ...ясно ви е защо, да не разтягам локуми.... Другото ще е за кофата рано или късно...

mimouzunov
28-07-2020, 10:36
Само 2 модела ще скачат в цени идните години : 2.5 V6 и Q4 ...ясно ви е защо, да не разтягам локуми.... Другото ще е за кофата рано или късно...

Я кажи защо другите 155-ци ще са за кофата!?
И ако е така, да хващам и да хвърлям от сега моята...

Бобби
28-07-2020, 20:18
Я кажи защо другите 155-ци ще са за кофата!?
И ако е така, да хващам и да хвърлям от сега моята...

:)))...момчето образно говори, не се връзвай..:)...старата любов ръжда не хваща...аз моята ще си я връщам след две години на улицата без да се кара...нещо ме човръка от вътре....;)