PDA

View Full Version : Гърнето ми се разпадна... къде да отида за ново ?



BasicElement
30-04-2007, 15:36
Колеги,
падна ми гърнето !!! :wow:
То си личеше, че е поизгнило, ама не очаквах така брутално да се изтърбуши по време на път :(
Слава Богу, че беше точно пред един сревиз, та успяхме веднага да го свалим.
Както и да е ... тъй като така или иначе сега ми се налага да слагам нови (имам предвид средно и крайно, понеже и двете са бая зле), имам нужда от съвет къде да отида и евентуално за колко пари бих могъл да се сдобия с нещо прилично ?
В момента звука е меко казано впечатляващ, но наистина не мисля, че бих могъл да го понеса още много време. Като сляза от колата, имам чувството, че някой ми е нахлузил тенджера на главата и е удря с черпака отгоре :D

Предварително благодаря !

georgyg
30-04-2007, 15:48
Аз съм доволен от услугите на Крафт - на Околовръсното шосе между Черни Връх и Бояна. Добри са момчетата, ама е малко по скъпо от другите. Не препоръчвам Емкомплект 33 - изобщо са много зле, поне преди като ги позвах тях де.

Venci
30-04-2007, 22:30
ХО ХО ХО
добре дошъл в клуба на падналите гърнета :headbang: Аз мойто на 33-та го правя ПЕТНАДЕСЕТ пъти от януари месец :hehe: , ама ми е кофти майстора на гърнета и за това да не ходиш при него :bangin:

kris11
01-05-2007, 19:26
Колеги,
падна ми гърнето !!! :wow:
То си личеше, че е поизгнило, ама не очаквах така брутално да се изтърбуши по време на път :(
Предварително благодаря !

140лв за 3 те парчета / задно , плоско - онова със смотаната триъгълна форма ; и резонансно / Полски/Полмот/ алуминизирани .Монтажа е включен в цената.
Заспаха си на мястото без допълнително рязане, заварки , огъване и допълнителни тампони.
Обаче е Варна / до Стара гара будката за Кока кола/.

BasicElement
03-05-2007, 00:03
За съжаление Варна никак не ме устройва :(
Все пак благодаря за инфото, сега поне имам представа за цената. :thumbup:
Сигурно и аз ще посетя Крафт, ако не изникне друга оферта междувременно.

ALFA CORSE
03-05-2007, 01:10
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=10856

PEPINKO
03-05-2007, 08:42
При Драго :wink: !!!

BasicElement
03-05-2007, 10:46
При Драго :wink: !!!

А кой е Драго и къде му е офиса ? :)

PEPINKO
03-05-2007, 12:25
Имаш Л.С. :wink:

BasicElement
03-05-2007, 13:52
Много благодаря !