PDA

View Full Version : Искам да споделя!



DimIl
03-05-2007, 21:43
И мисля, че тука е мястото.
Мисля, че съм влюбен в една красавица.
Имам я. И от както я имам не мога да спя.
На възраст съм, женен, с дъщеря на 11.
Преди 2-3 месеца ми мина през ума, че ще е хубаво да возя дъщеря си и съпругата си на най-различни хубави места - реших, че имам нужда от автомобил.
О.К. Ще купувам.
Първо си казах - немски трябва да е и нищо друго.
Няма да се впускам в подлобности за моето осъзнаване и как стигнах до тук, но съм щастлив.
Хубавицата я видях на 28.04., горката, толкова мръсна и неугледна (сетих се за Пепеляшка). Поисках да я запаля, и какво да ви разказвам - МУЗИКА.
Продължих с огледа на коли още няколко часа, но тя ми беше вече в главата и другите само ги гледах.
Взех си я - само за 6000 лв (търговеца беше я обявил за 6000, после свали на 5900, след това поиска 5950 и аз вдигнах на 6000), мисля, че това е пример за пазарене на Горубляне.
Това го написах с цел да Ви БЛАГОДАРЯ!
ВИЕ ми помогнахте с избора на кола, всички вие, които сте писали и споделяли.
Желая Ви много безаварийни километри!
П.П. Това тук http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=11360 ме разби.
Колегата(или бъдещ) mavruda - БРАВО!

cvetelin
03-05-2007, 21:45
браво!
айде много безаварийни км и да те радва :)

trustworthy
03-05-2007, 21:50
Честито, колега! И аз слушам същата музика от година вече, разбирам как се чувстваш :)

Speeder
03-05-2007, 23:09
Честито!!! Зарадвай ни и нас с някоя снимка :D

angel1974
04-05-2007, 08:51
Честито колега, да си я караш със здраве и безаварийно каране :D :D :D :D :D :D :D

Nasko_77
04-05-2007, 09:08
И мисля, че тука е мястото.
Мисля, че съм влюбен в една красавица.
Имам я. И от както я имам не мога да спя.
На възраст съм, женен, с дъщеря на 11.
Преди 2-3 месеца ми мина през ума, че ще е хубаво да возя дъщеря си и съпругата си на най-различни хубави места - реших, че имам нужда от автомобил.
О.К. Ще купувам.
Първо си казах - немски трябва да е и нищо друго.
Няма да се впускам в подлобности за моето осъзнаване и как стигнах до тук, но съм щастлив.
Хубавицата я видях на 28.04., горката, толкова мръсна и неугледна (сетих се за Пепеляшка). Поисках да я запаля, и какво да ви разказвам - МУЗИКА.
Продължих с огледа на коли още няколко часа, но тя ми беше вече в главата и другите само ги гледах.
Взех си я - само за 6000 лв (търговеца беше я обявил за 6000, после свали на 5900, след това поиска 5950 и аз вдигнах на 6000), мисля, че това е пример за пазарене на Горубляне.
Това го написах с цел да Ви БЛАГОДАРЯ!
ВИЕ ми помогнахте с избора на кола, всички вие, които сте писали и споделяли.
Желая Ви много безаварийни километри!
П.П. Това тук http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=11360 ме разби.
Колегата(или бъдещ) mavruda - БРАВО! Ти с тази история ме разплака направо. Честито и само да те раздва. Повярвай ми и аз от като я имам, осъзнах че друго освен АЛФА няма да си купя. Тая марка ПЛЕНЯВА за винаги.

PEPI-2ALFA
04-05-2007, 14:10
Честито колега -музиката наистина е нещо уникално. А за избора то е ясно -поне за още 10-ина години :D

trustworthy
04-05-2007, 15:55
Бе колегата за музика от ЖТД-двигател разправя, явно. Аз го разбирам, ама очакваме суун включване от отявления музиковед във форума - бате Насо :)

Vrapcho
04-05-2007, 17:14
Хора здравейте всички! Купих си една алфичка 145 и днес на път към КАТ един ми се натресе в задницата!!!!! Моля ви пожелайте ми успех, че нещо хич не тръгна на добре с тая кола :?

akula
04-05-2007, 17:42
Хора здравейте всички! Купих си една алфичка 145 и днес на път към КАТ един ми се натресе в задницата!!!!! Моля ви пожелайте ми успех, че нещо хич не тръгна на добре с тая кола :?

Успех :wink:

а на оня накъдри ли му муцуната :evil:
дано поне си я бил застраховал :cry:

TaNo
04-05-2007, 19:35
Хора здравейте всички! Купих си една алфичка 145 и днес на път към КАТ един ми се натресе в задницата!!!!! Моля ви пожелайте ми успех, че нещо хич не тръгна на добре с тая кола :?

Успех :wink:

а на оня накъдри ли му муцуната :evil:
дано поне си я бил застраховал :cry:

Надали е бил застраховал щом казва че сега отивал да е регистрира :frown:. Това е наистина много гадно, кво да ти кажа успех с римонтите и за напрет дано да ти върви повече!!!

TaNo
04-05-2007, 19:38
И мисля, че тука е мястото.
Мисля, че съм влюбен в една красавица.
Имам я. И от както я имам не мога да спя.
На възраст съм, женен, с дъщеря на 11.
Преди 2-3 месеца ми мина през ума, че ще е хубаво да возя дъщеря си и съпругата си на най-различни хубави места - реших, че имам нужда от автомобил.
О.К. Ще купувам.
Първо си казах - немски трябва да е и нищо друго.
Няма да се впускам в подлобности за моето осъзнаване и как стигнах до тук, но съм щастлив.
Хубавицата я видях на 28.04., горката, толкова мръсна и неугледна (сетих се за Пепеляшка). Поисках да я запаля, и какво да ви разказвам - МУЗИКА.
Продължих с огледа на коли още няколко часа, но тя ми беше вече в главата и другите само ги гледах.
Взех си я - само за 6000 лв (търговеца беше я обявил за 6000, после свали на 5900, след това поиска 5950 и аз вдигнах на 6000), мисля, че това е пример за пазарене на Горубляне.
Това го написах с цел да Ви БЛАГОДАРЯ!
ВИЕ ми помогнахте с избора на кола, всички вие, които сте писали и споделяли.
Желая Ви много безаварийни километри!
П.П. Това тук http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=11360 ме разби.
Колегата(или бъдещ) mavruda - БРАВО!

А на теб ти пожелавам наистина безавариено каране и честито!!!

georgievst
04-05-2007, 20:39
Направилси най-верния избор. Честито! Сигурен съм, че много ще те радва. Много безаварийни киломерти ти желая.
Аз преди известно време тръгнах да продавам моята и ако знаеш как всички в къщи се намръщиха/в моето семейство са само жени/.

Speeder
05-05-2007, 01:05
Хора здравейте всички! Купих си една алфичка 145 и днес на път към КАТ един ми се натресе в задницата!!!!! Моля ви пожелайте ми успех, че нещо хич не тръгна на добре с тая кола :?
Сърдечено ти пожелавам УСПЕХ! И дано това ти е последния инцидент с Ромеото :wink:

Vrapcho
05-05-2007, 09:17
Направилси най-верния избор. Честито! Сигурен съм, че много ще те радва. Много безаварийни киломерти ти желая.
Аз преди известно време тръгнах да продавам моята и ако знаеш как всички в къщи се намръщиха/в моето семейство са само жени/.

Като се има предвид, че и аз съм жена разбирам ги напълно :D
Иначе количката ми е застрахована, пък и щетите са минимални, но изживяването си беше доста изнервящо.
Благодаря на всички за сърдечните пожелания! :)

Naso
05-05-2007, 10:03
Екстра се е уредил човека. Честито с много здраве да въртиш геврека и не се плаши, ама са прави: веднъж алфа - винаги алфа (щото си я земал с кеф, а не щото е най-евтината у редичката) !


Звука на мотора... ми кво да кажа :) дизел :) Айде отивам аз на едно место, дето ше има адските звуци и НЕ, няма да има снимки !